Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Firmaüritused
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Idee, asukoht, korraldus?

 
Ütle, mida seminarilt või konverentsilt ootad ning me korraldame Sulle just sellise!

Vähemalt kord aastas seisame kõik küsimuse ees - kus ja kuidas viia läbi firma suve- ja talvepäevi, seminare või kohtumisi äripartneritega, firmasiseseid koolitusi, motivatsioonitreeninguid. Soovite, et need oleksid kasulikud, meeldejäävad, esinduslikud ja motiveerivad. Olukorras, kus tunnete, et oleks vaja meeskonda, kes aitaks sellistes küsimustes nõu ja jõuga, oleme meie valmis teid aitama.

Ideid ja võimalusi on mitmeid - Baltic Toursi siseturismiosakonna kätte on kogutud suuremahuline infokogum majutuse, ürituste ja aktiivse koolituse korraldamise osas. Tegeleme igapäevaselt nii välisklientide tellimustega kui ka Eesti oma firmadele erinevate ürituste korraldamisega. Võib ju tunduda, et suvepäevade korraldamine või jõulupeoks toimumispaiga vahendamine pole just reisibüroo põhiülesanne - meie igapäevatöö on tihedalt põimunud ka just selliste ürituste korraldamisega. Saame Teile kindlasti abiks olla! Tutvuge valikuga meie teenustest ning leidke just Teile sobivaim:

Firmaüritused ja ühisüritused koos lastega

Meeldejäävad ning meeleolukad suve- ja talvepäevad erinevates Eestimaa avastamata paikades ning teile juba armsaks saanud kohtades koos ideede, stiili ja korraldajatega.

Aktiivne eluviis töökeskkonda

Parim viis oma kolleege ja äripartnereid lähemalt tundma õppida on väljaspool tööruume. Meeleolukas seiklus metsas, kärestikulisel jõel, kaljuseinal, järvejääl - seda kõike oma ala asjatundjate juhendamisel. Kas teie meeskonnas valitseb vastastikune usaldus, kas kõigiga saab minna "luurele"? Kuidas käitutakse kriisisituatsioonis? Pakume erinevaid meeskonna-koolituse võimalusi: aktiivseid haaravaid väliüritusi ning sisutihedaid, arendavaid koolitusi.

Allkirjastage lepingud vabas õhkkonnas, kus teil avaneb võimalus oma partnerit lähemalt tundma õppida ning samas üllatate meeldivalt teda oma kreatiivsuse ning unikaalsusega. Väiksemad koosolekud ja kokkusaamised saavad uue mõtte ning tulemus on nähtav! Majutus hotellides, turismitaludes, motellides, villades, mõisates, telkides.

Aeg on raha - kasutage seda efektiivselt!

Koosolek või seminar, presentatsioonid ning koolitused bussis, laeval või jahil. Sihtkohta jõudes saate juba tegeleda oma harrastustega, mis tavaliselt kipuvad tiheda programmi tõttu hilistesse õhtutundidesse jääma. Samuti pakume erinevaid võimalusi transfeerideks, sõitudeks ja ekskursioonideks. Viime teid vajadusel kohtadesse, kuhu jalgsi ega bussiga ligi ei pääse. Pakume ka muid liikumisvõimalusi punktist A punkti B: bussid, minibussid, jalgrattad, rong, lennuk, limusiin, uunikumid ja muud lõbusad liikumisvahendid.

Milline meelolu!

Üllata oma koostööpartnereid ning väliskülalisi meeldejääva lõuna- või õhtusöögiga - nt. varastele ärkajatele soovitame värskendavat hommikusööki pikniku stiilis!


Kõik on juba Eestis tehtud? Naabritele külla!

Võistelda meeldib paljudele, kuid miks mitte teha seda nt. bobiga? Sigulda bobirada Lätis on ainulaadne Euroopas, kus saab kihutada 80-90 km/h kiirusega. Soovitame ka lendu õhupalliga, jeep-safarit, merevaigujahti Jurmala kuldsetel liivadel, golfi, sõitu köisraudteel ja palju muud põnevat. Pakume transporti, toitlustust, meelelahutust, ekskursioone jne. Suvepäevad, seminarid, koolitused, majutus, motivatsioonireisid Läti Vabariigis. Või purjeta Leedus Neriga poolsaarel, naudi Vilniuse ööelu ja restorane, vali erinevates stiilides õhtusöök ajaloolises Trakai kindluses või hoopis rannamõnud Neringa poolsaare kuldsetel liivadel. Rikkalik Leedumaa pakub huvitavat kultuuri ja palju vaatamisväärsusi.


Baltic Toursi konverentsi- ja incentive osakond pakub:

  • Konverentsi- ja nõupidamisruume
  • Innovatiivseid ning unustamatuid incentive programme
  • Ainulaadseid ringkäike konverentside raames
  • Majutuse-, toitlustus- ja transporditeenuseid
  • Ürituste korraldust (osalejate registreerimine, konverentsi sekretariaat, online registreerimine)
  • Õppe- ja tutvumisreise
  • Tõlkimisteenuseid

Pakume väga laia valikut erinevatest võimalustest koha, aja ning lisateenuste osas. Koostöös hoiate kokku organiseerimisaega - öelge meile, millised on Teie ootused ning koos leiame parima idee ja lahenduse! Meie kogemused on teie käsutuses!

Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi müügiosakonnast.

Telefon: 630 0400; 740 0000
E-postBaltic Tours kontakt
Viimati uuendatud 17. jaanuar 2019
 
Kuumad pakkumised