Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Firmast
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Firmast

 
Baltic Tours on üks vanimaid reisibüroosid Eestis, pakkudes kõiki reisimise ja turismiga seotud teenuseid - seda nii kaasmaalastele kui ka meid külastavatele välisturistidele.

Baltic Tours loodi 1989. aastal ning tänaseks on meil kontorid Tallinnas ja Tartus. Alates 1996. aastast oleme Rahvusvahelise Õhutranspordi Assotsiatsiooni  (International Air Transport Association) IATA  liige, mis annab meile õiguse müüa ja iseseisvalt välja kirjutada kõiki lennupileteid üle maailma. Oleme  Eesti Turismifirmade Liidu (ETFL) põhiliige ja 2008. aastal loodud MTÜ Eesti Konverentsibüroo asutajaliige. Baltic Tours on ka Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige ning alates 2018. aastast ka Briti Kaubanduskoja (BECC) liige.

Pakume oma klientidele terviklikku reisikorraldusteenust: meie teenustepaketti kuuluvad nii otsene reisivahendus (äri- ja puhkusereisid, konverentsipaketid ja hobireisid, lennu- ja laevapiletid, majutus), kui ka muud reisimisega seotud teenused (kindlustus, autorent, viisateenused jpm). Usume, et suudame rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused.

Reisimine on alati seotud emotsioonidega. Igaüks meist soovib, et tema reis oleks eriline ja meeldejääv, pakkudes vaheldust ning elamusi argipäevarutiini unustamiseks. Selleks, et pakkuda kliendile midagi erilist, tuleb tunda klientide erisoove. Oma tegevuses seame esikohale eelkõige pikajalise partnerluse oma klientidega. Meie eesmärgiks on klientide erisoovide tundmine, seda ka siis, kui klient oma soovi veel täpsemalt sõnastadagi ei oska. Siit ka meie slogan:

Baltic Tours teab, kuhu viib!

Baltic Toursi
märgiks on sabaga maakera. Maakera on reisimisega seotud sümbol ning seetõttu kõigile lihtsasti mõistetav. Mis saaks veel selgimini edasi anda meie põhitegevust?

Milleks aga saba? Saba annab liikumisele hoogu, näitab arengut, edenemist – ehk kõike seda, mida me tahame oma klientidele pakkuda ja öelda: Baltic Tours on arenev, muutuv ja paindlik.

Kui sabatähte on näha, siis läheb soov täide.
Jämaja

Kokku nii saba kui ka maakera muudavad meid erinevaks, kordumatuks ja eriliseks ehk sümboliks, mis seostub eelkõige Baltic Toursiga. Nii, nagu ka meie reisid on erilised ja kordumatud, nii on ka meie märk teistest maakeradest selgelt eristuv.Viimati uuendatud 08. mai 2018
 
Kuumad pakkumised