Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Kindlustus
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Kindlustus

 

Lähed reisile? Planeerid puhkust? Tee kohe ka reisikindlustus!

Baltic Tours
on täisteenust pakkuv reisibüroo, mis tähendab, et lisaks lennupiletile, majutusele ja puhkusereisidele leiad meilt ka hulga lisateenuseid alates viisateenustest kuni reisikindlustuseni. Planeerides äri- või puhkusereisi, on klientide sooviks reisiootuste täitumine parimal moel, mis seab nõudmised nii klienditeenindusele reisi valides kui ka reisi ajal ja selle lõppedes. Üks oluline nüanss reisi planeerides on olla ettenägelik ning olla valmis ka võimalikeks ebameeldivamateks seikadeks... Parim moodus planeeritud puhkuse kordaminekuks on reisikindlustus!

Lisaks reisikindlustusele on võimalik vormistada ka reisitõrke lisakaitse või omal soovil tühistamise lisakaitse, kuid oluline on, et kindlustus oleks ostetud hiljemalt 48 tunni või 3 päeva jooksul peale esialgse lennupileti ostmist või reisipaketi broneerimist (olenevalt kindlustusettvõtte tingimustest).

Reisitõrke lisakindlustus on mõeldud tavapärase reisitõrkekindlustuse täiendamiseks. Lisakindlustus pakub kaitset ka nendeks puhkudeks, kui lennufirma muudab oma lennuplaani kas ülebroneeringute, lennuväljal toimuvate ummikute, lennuplaani sobimatuse või mõnel muul põhjusel. Samuti katab reisitõrke lisakaitse looduskatastroofidest (tsunami, maavärinad, vulkaanipurse) tulenevad reisitõrke kahjud.

Streigi/maksevõimetuse lisarisk pakub kaitset lennu- või mõne muu reisifirma maksevõimetuse korral. Lisarisk peab olema vormistatud koos reisipaketi ostuga või hiljemalt 48 tunni möödudes. 

Omal soovil tühistamise lisakaitse
pakub reisijale kaitset enne reisi tekkivate ootamatuste osas, eriti juhul, kui puhkusereis ostetakse pikalt ette. Reisi tühistamise põhjus võib olla ükskõik milline – streigi- või pankrotioht, juba toimuv streik või lennufirma pankrot, lähedase või lemmiklooma haigestumine, ootamatud tööülesanded jne. Oluline on jälgida, et omal soovil tühistamise lisakaitse alusel võib reisi tühistada hiljemalt 72h enne reisi algust.

UUS! Aalates 01.09 saab end kindlustada terrorismist tulenevate juhtumite vastu.Terrorismi kaitset saab lisada nii tervise- kui reisitõrke kindlustusele. Terrorismi lisakindlustuskaitse tervisekindlustuse juhtumiks on reisil toimunud terrorismiakt või looduskatastroof, mille tagajärjel saab kindlustatu tervisekahjustusi või sureb. Reisitõrkekindlustus hõlmab terrorismiakti või looduskatastroofi, mis võib kujutada ohtu elule või tervisele ning mis toimub reisi ajal või 48 tundi enne selle algust.


Võta ühendust meie reisikonsultandiga, kes paneb Sinu jaoks kokku sobivaima paketi kindlustussummade ning lisakindlustuskaitsetega!

SALVA kindlustus ONLINE

Haigekassa poolt väljastatav Euroopa ravikindlustuse kaart kehtib ELi riikides. Täpsemat infot leiab siit>>
Lisaks reisikindlustusele soovitame tutvuda ka vaktsineerimise infoga.


Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon: 740 0000, 630 0400
Viimati uuendatud 14. mai 2018
 
Kuumad pakkumised