Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV.
Väljasõit Tallinnast kell 07.00 (Mere pst. 5, Vene kultuurikeskuse juurest). 
Kell 8.30-8.45 peatus Pärnu hotelli ees reisijate peale võtmiseks. 

siseturism, puhkusereis, puhkus eestis, kultuurireis, baltic tours, puhkus kodumaalSõidu ajal räägime Lätimaa aja- ning kultuuriloost, ka üht-teist sellest, mis teel huvitavat. Bussiekskursioonil Riias võib näha võluvat linnapilti – kauneid juugendstiilis maju ja maalilisi parke. Külastame lätlaste kuulsamat vaba-aja, puhke- ja perekeskust Lido, kus saab mõnusalt aega veeta ja süüa. Jalgsiekskursioon vanalinnas – Toomkirik, Jakobi kirik, Peetri kirik, Vabadussammas, Rootsi väravad, Liivlaste väljak, gildihooned, Konvendi käik, Mustpeade maja, Raekoja plats. Seejärel majutume kesklinna Tallink Riga 4* hotelli. Õhtul on võimalus jalutada vanalinnas või veeta aega hubastes vanalinna kohvikutes.

2. PÄEV.
Hommikusöök hotellis.
Sõidame lõunanaabrite kaunimasse linna Ventspilsi. Linna, kus hoitakse au sees ajalugu ja vaadatakse tulevikku. Siin on kaunilt restaureeritud vanalinn. Rannapromenaad, mille ääres rõõmustavad silma lepatriinukujulised lilleklumbid ja põnevad prügikastid, ning loomulikult kümned purskkaevud! Ükski linna külaline ei saa üle ega ümber Ventspilsi vallutanud lehmakujudest! 2002. aastal toimus siin «Cow Parade» (lehmade paraad), mispuhul need ülilahedad lehmakujud valmistatigi ja, mis nüüd turiste lõbustavad. Lehmi leidub siin kõikjal ja igasuguseid. Ajas tagasi saab rännata Liivi ordu lossis, kus on uudistamiseks väljas nii arheoloogilisi leide ja mööblit kui vanu töö- ja majapidamisriistu. Majutume hotelli Dzintarjura 3*.

siseturism, puhkusereis, puhkus eestis, kultuurireis, baltic tours, puhkus kodumaal3. PÄEV.
Hommikusöök hotellis. 
Sõidame Kuramaa (Kurzeme) hertsogite suveresidentsi Bauska lähedal. Külastame Rundale lossi – Lätimaa kaunimat barokkehitust, mis valmis 1736 – 1768 itaalia arhitekti F. B. Rastrelli projekti järgi (sama arhitekti kuulsamad tööd on Talvepalee Peterburis ja Tsarskoje Selo loss). Lõunapaus.

Seejärel sõidame muistsete liivlaste maale Siguldasse, mis asub Gauja jõe rahvuspargi kõige maalilisemas osas. Siguldat on ammusest ajast kutsutud Lätimaa Šveitsiks. Sigulda ja selle ümbrus pakub vaatamiseks keskaegseid kindlusi ja legendidega seotud paiku. Külastame looduskaitsealal asuvat Turaida muuseumi ja parki. Alustame tagasiteed. Tallinnasse jõuame hilisõhtul (u kl 23.00).

Vastutav reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 17. juuni 2020
 
Kuumad pakkumised