Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Automatkad San Franciscost
 • Jaga:
 • Saada sõbrale

Automatkad San Franciscost

 
California - see on kui vabaduse musternäidis. Päikeseline, mitmekülgne, põnev ja mida kõike veel. Ei ole midagi imestada, et nii paljude inimeste jaoks on California külastamine üks suuri reisiunistusi. Inglite linn Los Angeles tõmbab ligi nii puhkajaid, uue alguse otsijaid ja kõiki teisi seal vahepeal. Pilvelõhkujatest ja siginast-saginast eemalt leiab, aga tõelise juveeli. See on lopsakate rahvusparkide, imekauni ranniku, sillerdavate päikeseloojangute ja hiiglaslike metsade maa. Parim viis selle kõige avastamiseks on võtta ette automatk.

Alla oleme toonud mõningad variandid San Franciscost algavatest automatkadest. Pakettides on sees detailsed sõidujuhised, kirjalikud reisijuhid ja majutus välja toodud marsruudil. Seega ei pea Sa muretsema, kus ööbida ja millal - see on juba organiseeritud. Lisaks tuleb pakettidele broneerida lennupiletid, reisikindlustus ja autorent.

PRIONEERIDE JÄLGEDES al. 962 € / in
Marsruut (15 päeva): 2 päeva San Franciscos - Monterey - Carmel - Highway 1 - Santa Barbara - 2 päeva Los Angeleses - Palm Springs - Phoenix - Scottsdale - Montezuma Castle - Sedona - Oak Creek Canyon - Grand Canyon - 2 päeva Las Vegases - Death Valley - Yosemite rahvuspark - San Francisco. 
Lubatud reisiperiood: 01.04.2020-31.03.2021
Autorendi näidishind kogu perioodiks al. 459 €

Alusta marsruuti innovatsiooni pealinnast San Francisost ning suundu mööda rannikut Los Angelese poole. Teel läbid kiirtee number 1, mida peetakse üheks kauneimaks teeks maailmas. Inglite linnast viib tee edasi kõrbe osariiki Arizonasse ning seal asuvatesse Phoneixisse ja Scottsdale'i. Tagasiteel viib tee läbi Death Valley, Las Vegase ja Yosemite rahvuspargi.
Hinnas sisaldub: 14 ööd majutust valitud hotellide kaheses toas; detailsed sõidujuhised terveks marsruudiks.

automatk, road trip, roadtrip, USA, Ameerika, autoreis, ringreis, elamusreis, Ameerika Ühendriigid, Baltic Tours, puhkusereis, kultuurireis, matkareis, päikesereis, kaugreis


KULDNE CALIFORNIA al. 755 € / in
Marsruut (12 päeva): 3 päeva San Franciscos - Monterey - Carmel - Central Coast - Solvang - Malibu - 2 päeva Los Angeleses - 2 päeva Las Vegases - 2 päeva San Diegos.
Lubatud reisiperiood: 01.04.2020-31.03.2020
Autorendi näidishind kogu perioodiks al. 359 €

12 päeva ja California põhilisemad vaatamisväärsused - see on selle marsruudi eesmärgiks. Kõikidest teistest enam linnapuhkusele keskenduv pakett viib Sind San Franciscost läbi Los Angelese ja Las Vegase San Diegosse. Iga suurlinna ja selle ümbruse avastamiseks on jäetud marsruuti paar päeva. See on ideaalne pakett neile, kes soovivad võimalikult vähe aega autos veeta ning rohkem aega paigal püsida.
Hinnas sisaldub: 11 ööd majutust valitud hotellide kaheses toas; detailsed sõidujuhised terveks marsruudiks.


SEIKLUSED MÖÖDA PÕHJARANNIKUT al. 1040 € / in
Marsruut (11 päeva): 2 päeva San Franciscos - Cloverdale - Ft. Bragg - Avenue of the Giants - Arcata - Redwoodi rahvuspark - Coos Bay - Oregon Sand Dunes - Lincoln City - Tillamook - 2 päeva Portlandis - Mt. St. Helens - Mt. Rainier - 2 päeva Seattle'is.
Lubatud reisiperiood: 01.04.-31.10.2020
Autorendi näidishind kogu perioodiks al. 339 €

See ei ole marsruut päikesejanulistele. See 11-päevane teekond viib San Franciscost põhjapoole, tuulte ja kaljude maale. Oregoni ja Washingtoni osariigid jäävad tihtipeale päikeselise California varju, kuid tegelikult on nad loodussõprade absoluutsed lemmikud. Lopsakad metsad, kaljune rannik ja silmapiirini ulatuvad mäed on värskendavad vaheldused palavale Californiale.
Hinnas sisaldub: 10 ööd majutust valitud hotellide kaheses toas; detailsed sõidujuhised terveks marsruudiks.

automatk, road trip, roadtrip, USA, Ameerika, autoreis, ringreis, elamusreis, Ameerika Ühendriigid, Baltic Tours, puhkusereis, kultuurireis, matkareis, päikesereis, kaugreis


Hinnas sisaldub:
 • detailsed sõidujuhised kogu marsruudiks
 • kirjalikud reisijuhid külastatavatest kohtadest
 • majutus marsruudi kindlates punktides

Hinnas ei sisaldu: 
 • lennupiletid sihtkohta ja tagasi
 • autorent
 • lisaööd
 • reisikindlustus
 • toitlustus
 • sissepääsupiletid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele (v.a kui ei ole öeldud teisiti)
 • turistimaksud
 • tollimaksud teel
 • parkimistasud

Tegemist on näidispakettidega, mille marsruute ei ole võimalik muuta. Kui soovid mõne teise marsruudiga automatka, siis palu reisikonsultandil koostada just Sinu soovidele vastav pakkumine. Pane tähele, et vastavalt hooajale muutuvad ka automatka hinnad - küsi Sinule sobivat pakkumist reisikonsultandilt.

Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.
Telefon: 740 0000, 630 0400Viimati uuendatud 11. veebruar 2020
 
Kuumad pakkumised