Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Automatkad Los Angelesest
 • Jaga:
 • Saada sõbrale

Automatkad Los Angelesest

 
California - see on kui vabaduse musternäidis. Päikeseline, mitmekülgne, põnev ja mida kõike veel. Ei ole imestav, et nii paljude inimeste jaoks on California külastamine üks suuri reisiunistusi. Inglite linn Los Angeles tõmbab ligi nii puhkajaid, uue alguse otsijaid ja kõiki teisi seal vahepeal. Pilvelõhkujatest ja siginast-saginast eemalt leiab, aga tõelise juveeli. See on lopsakate rahvusparkide, imekauni ranniku, sillerdavate päikeseloojangute ja hiiglaslike metsade maa. Parim viis selle kõige avastamiseks on võtta ette automatk.

Alla oleme toonud mõningad variandid Los Angelesest algavatest automatkadest. Pakettides on sees detailsed sõidujuhised, kirjalikud reisijuhid ja majutus välja toodud marsruudil. Seega ei pea Sa muretsema, kus ööbida ja millal - see on juba organiseeritud. Lisaks tuleb pakettidele broneerida lennupiletid, reisikindlustus ja autorent.

CALIFORNIA POSTKAARDID al. 656 € / in
Marsruut (8 päeva): Los Angeles - Malibu - Santa Barbara - Highway 1 - Monterey - Carmel - 2 päeva Yosemite rahvuspargis - 2 päeva San Francisco. 
Lubatud reisiperiood: 01.04.-31.10.2020
Autorendi näidishind kogu perioodiks al. 250 €

See 8-päevane marsruut viib Sind ringreisile läbi California kõige kuulsamate paikade. Alustades inglite linnas Los Angeleses, viib tee edasi mööda postkaardilikult kaunist rannikut kuni Carmelini. Sealt edasi põikab tee kõrgete kaljude ja hiiglaslike puude mängumaale Yosemite rahvusparki. Reis lõpeb San Franciscos.
Hinnas sisaldub: 8 ööd majutust valitud hotellide kaheses toas; detailsed sõidujuhised terveks marsruudiks.

automatk, road trip, roadtrip, USA, Ameerika, autoreis, ringreis, elamusreis, Ameerika Ühendriigid, Baltic Tours, puhkusereis, kultuurireis, matkareis, päikesereis, kaugreis

LÄÄNEKALDA PARIMAD PALAD al. 745 € / in
Marsruut (14 päeva): Los Angeles - Anaheim - Palm Springs - Joshua Tree rahvuspark - Laughlin - Flagstaff - Grand Canyon - Lake Powell - Bryce Canyon - Zioni rahvuspark - 2 päeva Las Vegases - Death Valley - Fresno - Yosemite rahvuspark - 2 päeva San Franciscos - Monterey - Carmel - Santa Barbara - 2 päeva Los Angeleses.
Lubatud reisiperiood: 01.04.2020-31.03.2021
Autorendi näidishind kogu perioodiks al. 369 €

Seikle California osariigist välja ning käi läbi kolm osariiki. Alustades Californiast, jäävad teele nii Los Angeles kui ka Joshua Tree rahvuspark. Edasi viib tee Arizona osariiki, mis on koduks hiiglaslikule Grand Canyonile. Muidugi ei jää marsruudilt välja Nevada osariigis asuv patulinn Las Vegas. Tagasiteel ootavad ees taaskord California osariigis asuvad Yosemite rahvuspark, San Francisco ja Highway 1.
Hinnas sisaldub: 13 ööd majutust valitud hotellide kaheses toas; detailsed sõidujuhised terveks marsruudiks.


METSIK, METSIK LÄÄS al. 775 € / in
Marsruut (13 päeva): 2 päeva Los Angeleses - Anaheim - San Diego - Tucson - Tombstone - Las Cruces - Albuquerque - Santa Fe - Taos - Durango - Silverton - Mesa Verde rahvuspark - Monument Valley - Kayenta - Grand Canyon - Williams - Route 66 - Hoover Dam - 2 päeva Las Vegases - Calico - 2 päeva Los Angeleses.
Lubatud reisiperiood: 01.04.-31.10.2020
Autorendi maksumus kogu perioodiks al. 379 €

Legendaarne Route 66 ootab! Võta ette matk läbi metsiku lääne ja külasta selliseid kohti nagu Grand Canyon, Hoover Dam, Las Vegas, Monument Valley, Durango ja mitmeid teisi. See marsruut põikab suurtest linnadest kõrvale ja viib endiste lindpriide mängumaale.
Hinnas sisaldub: 12 ööd majutust valitud hotellide kaheses toas; detailsed sõidujuhised terveks marsruudiks.

automatk, road trip, roadtrip, USA, Ameerika, autoreis, ringreis, elamusreis, Ameerika Ühendriigid, Baltic Tours, puhkusereis, kultuurireis, matkareis, päikesereis, kaugreis

Hinnas sisaldub:
 • detailsed sõidujuhised kogu marsruudiks
 • kirjalikud reisijuhid külastatavatest kohtadest
 • majutus marsruudi kindlates punktides

Hinnas ei sisaldu: 
 • lennupiletid sihtkohta ja tagasi
 • autorent
 • lisaööd
 • reisikindlustus
 • toitlustus
 • sissepääsupiletid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele (v.a kui ei ole öeldud teisiti)
 • turistimaksud
 • tollimaksud teel
 • parkimistasud

Tegemist on näidispakettidega, mille marsruute ei ole võimalik muuta. Kui soovid mõne teise marsruudiga automatka, siis palu reisikonsultandil koostada just Sinu soovidele vastav pakkumine. Pane tähele, et vastavalt hooajale muutuvad ka automatka hinnad - küsi Sinule sobivat pakkumist reisikonsultandilt.

Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.
Telefon: 740 0000, 630 0400Viimati uuendatud 11. veebruar 2020
 
Kuumad pakkumised