Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Automatkad Chicagost
 • Jaga:
 • Saada sõbrale

Automatkad Chicagost

 
Chicago, tuntud ka kui tuuline linn, on suurlinn hiiglasliku järve kaldal. See on ka legendaarse Route 66 alguspunktiks, mis läbi USA lookledes viib Sind välja California rannikule. Lisaks ilusale järvele, pilvelõhkujaid täis kesklinnale ja vastupeegeldavale oale, on Chicago tuntud ka oma restoranikultuuri poolest. Juba mainitud pilvelõhkujad on osa arhitektuurist, mille poolest linn samuti kuulus on.

Alla oleme toonud mõningad variandid Chicagost algavatest automatkadest. Pakettides on sees detailsed sõidujuhised, kirjalikud reisijuhid ja majutus välja toodud marsruudil. Seega ei pea Sa muretsema, kus ööbida ja millal - see on juba organiseeritud. Lisaks tuleb pakettidele broneerida lennupiletid, reisikindlustus ja autorent.

AJALOOLINE ROUTE 66 al. 959 € / in
Marsruut (16 päeva): 2 päeva Chicagos - St. Louis - Springfield - Tulsa - Oklahoma City - Amarillo - 2 päeva Albuquerque'is - Holbrook - Grand Canyon - Williams - 2 päeva Las Vegases - Santa Monica - 2 päeva Los Angeleses.
Lubatud reisiperiood: 01.04.-31.10.2020
Autorendi näidishind kogu perioodiks al. 559 €

Legendaarne maantee Route 66 on jäädvustatud nii laulusõnadesse, filmilindile kui ka miljonite inimeste mälestustesse. Samas ei ole see legendaarne teejupp kuhugi kadunud. Tõsi on, et tänapäev ei kuulu selle hiilgeaegadesse, kuid huvitav on ta sellegipoolest. Chicagost Santa Monicasse kulgeva tee äärde jääb tohutul hulgal põnevaid vaatamisväärsusi ja kaunist loodust.
Hinnas sisaldub: 15 ööd majutust valitud hotellide kaheses toas; detailsed sõidujuhised terveks marsruudiks.

automatk, road trip, roadtrip, USA, Ameerika, autoreis, ringreis, elamusreis, Ameerika Ühendriigid, Baltic Tours, puhkusereis, kultuurireis, matkareis, päikesereis, kaugreis


RING LÄBI SUURE JÄRVISTU al. 1295 € / in
Marsruut (15 päeva): 2 päeva Chicagos - Milwaukee - Green Bay - Hiawatha riigimets - St. Ignace - Mackinac Island - Traverse City - 2 päeva Detroitis - 2 päeva Torontos (Kanada) - 2 päeva Niagara Fallsis - Cleveland - Chicago.
Lubatud reisiperiood: 01.04.-31.10.2020
Autorendi näidishind kogu perioodiks al. 520 €

Suur järvistu on viiest järvest koosnev mageveekogude grupp, mis hoiab endas umbes 21% kogu maailma mageveest. Just sinna, hiiglaste vahele tiirutama, see programm viibki. Olles täpselt USA ja Kanada piiril, siis ei puudu marsruudilt ka kiire kõrvalepõige Kanadas asuvasse Torontosse. Alustades tuulisest linnast Chicagost, viib tee järvede vahele, kust leiab mitmeid huvitavaid paikasid.
Hinnas sisaldub: 14 ööd majutust valitud hotellide kaheses toas; detailsed sõidujuhised terveks marsruudiks.

automatk, road trip, roadtrip, USA, Ameerika, autoreis, ringreis, elamusreis, Ameerika Ühendriigid, Baltic Tours, puhkusereis, kultuurireis, matkareis, päikesereis, kaugreis

Hinnas sisaldub:
 • detailsed sõidujuhised kogu marsruudiks
 • kirjalikud reisijuhid külastatavatest kohtadest
 • majutus marsruudi kindlates punktides

Hinnas ei sisaldu: 
 • lennupiletid sihtkohta ja tagasi
 • autorent
 • lisaööd
 • reisikindlustus
 • toitlustus
 • sissepääsupiletid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele (v.a kui ei ole öeldud teisiti)
 • turistimaksud
 • tollimaksud teel
 • parkimistasud

Tegemist on näidispakettidega, mille marsruute ei ole võimalik muuta. Kui soovid mõne teise marsruudiga automatka, siis palu reisikonsultandil koostada just Sinu soovidele vastav pakkumine. Pane tähele, et vastavalt hooajale muutuvad ka automatka hinnad - küsi Sinule sobivat pakkumist reisikonsultandilt.

Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.
Telefon: 740 0000, 630 0400Viimati uuendatud 11. veebruar 2020
 
Kuumad pakkumised