Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Kariibi mere saared
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Luba endale unustamatu puhkus Kariibi mere saartel!

 

Kui soovite veeta romantilist puhkust kahekesi või koos perekonnaga mõne eksootilise saare muinasjutuliselt kaunil rannal, kus kogu aasta vältel on õhutemperatuur 27°C kuni 35°C, ning veesoojus 25°C kuni 27°C, siis on Kariibi kuurordid Sandals & Beaches just teile!

Sandals kuurordid sobivad eelkõige paaridele, kuid Beaches kuurordid lastega peredele ning neile, kes reisivad üksi või sõprade seltskonnas.

Sandals & Beaches kuurordid asuvad kuuel Kariibi mere saarel – Jamaika, Saint Lucia, Antiqua, Bahama, Kuuba ning Turks ja Caico saartel. Kuurortides ei kasutata süsteemi all inclusive, vaid ultra all inclusive. See tähendab esmaklassilist teenindamist, mugavaid hotellitubasid, meelelahutusüritusi, pulmi ja söögikordasid erinevates gurmeerestoranides ja kõikvõimalikke jooke. Külalistele pakutakse spordivõimalusi maismaal ja vees: sukeldumist, allveeujumist, purjetamist, lainelauasõitu, golfi ja tennist. Tagatakse transport lennujaamast hotellini ja tagasi. Ning see kõik kuulub hinna sisse!

Olete armunud, mõtlete pulmade peale või otsite täiuslikku sihtkohta oma pulmareisiks? Üliromantilised Sandals kuurordid on just see, mida otsite! Sandals & Beaches organiseerib ka pulmatseremooniaid. Kui peatute hotellis vähemalt seitse ööd, on pulmatseremoonia tasuta.

Beaches kuurordid pakuvad ideaalset puhkust lastega perekondadele: lasteklubid Kids Camp, kvalifitseeritud hoidjatega lasteaiad, lasterestoranid, XBOX mängukeskused, veepargid, golf ja sukeldumine kooliealistele lastele, Elmo ja tema toredad sõbrad Sesame Street´ilt.

Otsides vastuvõetavaid alternatiive rikkaliku turismituru pakkumistele, valib Sandals & Beaches külaline eksootika ja mugavuse, täiusliku teenindamise ja romantika.

Kruiisireisidega tutvu siin>>

Loe lisaks meie "Hea teada" rubriigist siit>>
Viimati uuendatud 02. mai 2018
 
Kuumad pakkumised