Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Ecuador ja Galapagose saared
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Ecuador ja Galapagose saared

 

Galapagose saared asuvad Vaikses ookeanis, Ecuadori rannikust ligi 1000 km kaugusel. Saarteni jôuab läbi Ecuadori suurlinnade Quito vôi Guayaquili. Seega tuleb ette vôtta lennureis üle Atlandi ookeani Lôuna-Ameerikasse. Ecuadori pealinnas Quitos või suurimas linnas Guayaquilis tasuks veeta üks või kaks ööd, et pisut toibuda aja- ja kõrgusevahest ning vaadata kaunist koloniaalarhitektuuri.

Galapagose saared on ühed liigirikkaimad terves maailmas. See saarekeste rühm on sedavõrd isoleeritud, et paljusid saare asukaid ei leidugi kusagil mujal. Galapagose saari omapäi külastada ei ole võimalik, kuna saare unikaalsed vulkaanilise päritoluga moodustised on looduskaitse all ning igasugune isetegevuslik turismivorm saartel on keelatud. Seetõttu pakume valmispaketti, mis lisaks Galapagose külastamisele koos giidiga sisaldab ka edasi-tagasi lennupileteid sihtkohta.

KUIDAS ECUADORI VÕI GALAPAGOSE SAARTELE SAADA?
Vaata parima hinnaga lennupiletite pakkumisi meie eestikeelsest e-poest siin>>
Või küsi pakkumist meie reisikonsultantidelt allolevatel kontaktidel.

MIDA ECUADORIS TEHA?
Ecuador on mitmekülgne ja huvitav segu kultuurist, loodusest ja seiklusest. 

Pealinnast Quitost leiab 17. sajandist pärinevad kaunid hooned, mis tekitavad tunde justkui jalutataks mõnel filmivõttel.
Andide mäestik pakub hulgaliselt võimalusi seikluslikuks ja aktiivseks puhkuseks.
Galapagose saared pakuvad tegevust loodushuvilisele. Tegemist on range kaitse all oleva saarestikuga, millelt leiab mitmeid loomaliike, mida mujalt maailmast ei leia.

Paneme kokku just Sinu reisieelistustele sobiva pakkumise.

Lisainfo ja tellimine Baltic Toursi puhkusreiside osakonnast.

Telefon:
 740 0000, 630 0400
Viimati uuendatud 02. juuli 2019
 
Kuumad pakkumised