Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. LEND TALLINN – FRANKFURT – BUENOS AIRES
Kogunemine Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Lend Tallinn - Frankfurt ja Frankfurt-  Buenos Aires (kellaajad täpsustamisel). Palume kontrollida reisi väljumise aegu ka vahetult enne reisi!

ringreis, eestikeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisid2. PÄEV. BUENOS AIRES - LAEVAKRUIIS
Saabumine Buenos Airesesse. Pärastlõunal asume laevale ning alustame unustamtut kruiisi.
 
3. PÄEV. MONTEVIDEO
Hommikusöök. 
Täna külastame Uruguay pealinna Montevideot, mis õhkab euroopalikku sarmi – elegantsed laiad bulvarid, purskkaevud, väljakud ja vastupandamatud tänavakohvikud. Linna algus on tugevalt seotud portugallaste ja hispaanlaste ning salakaubaveo ja selle vastu võitlemisega. Tänapäevalgi on suurem osa elanikkonnast Euroopa päritolu. Ja kuigi see on suurlinn, on siingi tunda farmerite ja gaucho’de hõngu, kes rahvastikust nii suure osa moodustavad.

4.–6. PÄEV. LAEVAKRUIIS MEREL
Hommikusöögid. 
Võite nautida suurepärast kruiisilaeva ja siinseid loenguid, et rohkem teada järgmise sadama ja sihtkoha kohta.
 
7. PÄEV. USHUAIA
Hommikusöök. 
Täna jõuame Tulemaale ning näeme selle pealinna Ushuaiat, mida peetakse maailma kõige lõunapoolsemaks linnaks. Peamisteks tegevusaladeks on siin kalapüük, rasketööstus ja turism. Siinne maa oli üks viimaseid, mis immigrantid poolt asustati. Algselt elasid siin hülgeküttidest indiaanlased, kelle jaoks hülgerasv oli oluline karmis külmas kliimas ellujäämiseks. Ushuaia peatänava ääres on puidust elumajad, mille ehitasid siia esimesed misjonärid oma peredele.
 
8. PÄEV. LAEVAKRUIIS MEREL
Hommikusöök. 
Võite nautida suurepärast kruiisilaeva ja siinseid loenguid, et rohkem teada järgmise sadama ja sihtkoha kohta.

9.–10. PÄEV. ANTARKTIKA
Hommikusöök. 
Sõidame kruiisilaeval Antarktika ranniku lähistel Antarctic Soundis. Antarktika, kuigi külm ja karm, paikselt on siin pea võimatu elada, on ta maakerale väga oluline just kliima osas. Poolsaar, mille lähedal sõidame, on suurepärane elupaik pingviinidele, kes siia igal aastal ikka ja jälle pesitsema tulevad.
 
11. PÄEV. ELEPHANTI SAAR
Hommikusöök. 
Jõuame kruiisiga Antarktika ranniku lähistele Elephanti saare juurde. See jäine ja mägine saar on nime saanud saanud suure lonthüljeste (ingl k elephant seal) kogukonna järgi, mida esimesed uurijad siin märkasid. Lisaks hüljestele on siin ka palju eri liiki pingviine.
 
ringreis, eestikeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisid12. PÄEV. LAEVAKRUIIS MEREL
Hommikusöök. Tänase päeva saate veeta kruiisilaeval.
 
13. PÄEV. STANLEY
Hommikusöök. 
Täna suundume Falklandi saartele Stanleysse (endine Port Stanley). Varem oli Falklandi elanike tähtsamaks tegevusalaks lambakasvatus ja saared justkui üks suur lambafarm. Praegu on Falklandi saared aga üks tähtsamaid kalmaaripüügikohti ning see on saarele toonud ka rikkuse. Stanley linna hakati rajama aastal 1843 ja Falklandi pealinnaks sai see aastal 1845. Aastal 1849 viidi sinna elama esimesed 30 endiste briti sõdurite peret. Hiljem sai see oluliseks vahepeatuseks ja remondisadamaks läbi Magalhãesi väina ja ümber Hoorni neeme sõitvatele laevadele. Seda on kasutatud ka Antarktika ekspeditsioonide vahebaasina.
 
14.–15. PÄEV. LAEVAKRUIIS MEREL
Hommikusöögid. Tänase päeva saate veeta kruiisilaeval.
 
16. PÄEV. PUNTA DEL ESTE
Hommikusöök. 
Muu hulgas ka Atlandi pärliks kutsutav rannikulinn on tõeline mereäärne pärl. Kunstipärased kohvikud, rannapromenaad. Siin toimub ka palju erinevaid filmi- ja muusikafestivale.

17. PÄEV. BUENOS AIRES
Hommikusöök. 
Jõuame taas Buenos Airesesse. Nüüd on meil võimalus avastada seda suurepärast Ladina-Ameerika linna – siin on laiad bulvarid, rohelised pargid, esinduslikud hooned, rikkalik kultuurielu. Buenos Aires on kosmopoliitne ja mitmenäoline metropol, mille elanikke kutsutakse portenodeks - tegemist on 19. sajandi immigrantide järeltulijatega, peamiselt Itaaliast, kes tõid siia oma kultuuritraditsioonid. 

Esmatutvus Buenos Airese linnaga. Buenos Airese on üks suurimaid konurbanisatsioone ehk linnaalasid Ladina-Ameerikas, milles on väga erinevaid ja põnevaid piirkondi ning linnakestesi. Külastame Buenos Airese elanike ehk porteñode omapärast nädalalõpu ja puhkuse veetmise piirkonda - Tigre’t ja Parana jõe deltat. Õhtul soovitame osa võtta suurepärasest tangoshowst (lisatasu eest). Tango sündis 1880. aastatel itaallaste ja hispaanlaste poolt asustatud slummides, kõrgklassi tantsuks muutus tango alles 20. sajandil Pariisis.
 
18. PÄEV. BUENOS AIRES - GAUCHOD
Hommikusöök. 
Täna kohtume pampade elanike - gauchodega. Sõidame maapiirkonda, kogeme gauchode traditsioonilist eluviisi, millest on kirjutanud Jose Hernandes oma raamatus „Martin Fierro“. Gauchode elustiil on võrreldav Põhja-Ameerika cowboyde elustiiliga. Pampade pinnas on ideaalne tegelemaks põllumajanduse ning karjakasvatusega. Lõunasöök (tüüpiline Argentina barbeque). Naudime rahvuslikus stiilis muusika- ja tantsushowd, seejärel demonstreerivad gauchod meile oma oskuslikku ratsutamiskunsti.  
 
ringreis, eestikeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisid19. PÄEV. BUENOS AIRES, LEND BUENOS AIRES - FRANKFURT
Hommikusöök. 
Buenos Airese linnaekskursioon – 9. juuli avenüü, elegantsed Retiro ja Recoleta linnaosad ning Palermo ja 3. veebruari park e. El Rosedal.
Linna ajalooline süda: Monserrat: Mai väljak, katedraal ja Casa Rosada, Avenida de Mayo ja Parlamendihoone -El Congresso, seejärel külastame kontrastide küllast La Boca’t Caminito tänavaga ja Puerto Madero uut linnaosa. 

Transfeer lennujaama. Lend Buenos Aires – Frankfurt (lennuajad täpsustamisel).
 
20. PÄEV. LEND FRANKFURT - TALLINN
Lend Frankfurt - Tallinn (lennuajad täpsustamisel). Tere tulemast koju!

Vastutav reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 02. juuli 2019
 
Kuumad pakkumised