Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. LEND TALLINN - NEW YORK, MANHATTAN
Kogunemine Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis, kus kõigile reisijatele jagatakse vajalikud reisidokumendid. 
Lend Tallinn - Frankfurt ja Frankfurt - New York (kellaajad täpsustamisel). Palume kontrollida reisi väljumise aegu vahetult enne reisi!

USA, Ameerika Ühendriigid, Ameerika, road trip, automatk, New York, New York City, läänerannik, idarannik, Los Angeles, San Francisco, Washington, Miami, Florida, California, Baltic ToursSaabume New York Citysse John F. Kennedy nimelisse lennujaama. Saabudes tutvume (bussiga) Manhattaniga, imetleme linnapanoraami. Majutus New Yorgis, Manhattanil. Hotell asub keskpargi ja Times Square´i vahetus läheduses ning on leidnud kajastamist mitmes tuntud Hollywoodi filmis. Ideaalne asukoht Manhattani nautimiseks!

2. PÄEV. NEW YORK
Tüüpiline Ameerika hommikusöök. New York on pilvelõhkujate, restoranide, muusikalide linn. See on linn, mis ei maga kunagi, mis pakub lõputult võimalusi meelelahutuseks. Ekskursioon Manhattanil: Ground Zero, Central Park, Rockefelleri keskus, Empire State Building, Viies Avenüü. Soovijatele pakume Hudsoni jõe kruiisi - imetleme Manhatteni panoraami ning näeme Ameerika sümbolit Statue of Libertyt. Seejärel vaba aeg linnas. Võimalus sõita liftiga mõne pilvelõhkuja katusele või sooritada sisseoste. Õhtul võimalus soovijatel (individuaalselt) vaadata Broadwayl muusikali või kuulata mõnda kontserti või lihtsalt nautida Times Square’i melu.

3. PÄEV. LEND NEW YORK – LAS VEGAS
Tüüpiline Ameerika hommikusöök. Vaba aeg New Yorgis. Pärastlõunal transfeer lennujaama.
Lendame Las Vegasesse – „patu linna“ (kellaajad täpsustamisel).  Majutus kahel järgneva ööl Stripil..

4. PÄEV. LAS VEGAS
Hommikusöök. Täna tutvume jalgsi ekskursiooni käigus kuulsate kasiinodega: Caesars Palace, Venetian, Bellagio. Naudime Las Vegase meelelahutust. Jääb ka aega sisseostude sooritamiseks ja supluseks hotelli basseinis. Õhtul on võimalus õnne proovida kasiinodes.
Õhtune ringsõit Stripil ning vaatame heli- ja valgusshowd "Fremont Street Experience".

5. PÄEV. LAS VEGAS – ZION – PAGE
Hommikusöök. Varahommikul alustame sõitu läbi Nevada ja Lõuna-Utahi osariigi. Vaatame Zioni rahvusparki, mida iseloomustavad hüppeliselt kõrgustesse suunduvad monoliidid. Virgini jõgi on läbi närinud looduslikest liivakividest, et luua uskumatu vaatepilt, mis meie silmadele avaneb.
Hilisõhtul saabume Page’i lähistele. Majutus motellis.

6. PÄEV. ANTILOOBI KANJON - MONUMENT VALLEY
Kontinentaalne hommikusöök. Varahommikul sõidame vaatama veel ühte loodusimet, efektsest erkroosast liivakivist sügavat Antiloobi kanjonit. Jalutame läbi kanjoni. Seejärel väljasõit Monument Valleyga tutvumiseks. Sinna viivad meid indiaanlased oma džiipidega. Monument Valley esindab Navaho indiaanlaste eluviisi ning sealne looduspilt koosneb liivakivist kaljudest, olles üks kogu Edela-Ameerika kauneimaid kohti. Oru moodustab tasandik, mida lõikavad kõrgustesse pürgivad vormid – need on viimased jäänukid liivakivi kihtidest, mis kunagi seda piirkonda üleni katsid. Barbeque lõuna. Majutus Grand Canyoni rahvuspargi lähistel motellis või sarnane. Cameronis asub rikkaliku valikuga kohalikku kunsti ja käsitööd pakkuv kauplus. 

7. PÄEV. GRAND CANYON – ROUTE 66
USA, Ameerika Ühendriigid, Ameerika, road trip, automatk, New York, New York City, läänerannik, idarannik, Los Angeles, San Francisco, Washington, Miami, Florida, California, Baltic ToursHommikusöök. Sõidame külastama Grand Canyoni Rahvusparki, mis on tõeline loodusime. Grand Canyon on erakordselt sügav ja järskude seintega kanjon Loode-Arizonas, mille on uuristanud Colorado jõgi. Grand Canyon on 446 km pikk, kuni 29 km lai ja rohkem kui 1500 m sügav. Imetleme kuristiku põhja sakilist pinda. Kuristiku kallastel on tasandik, mis praegu kuulub Grand Canyoni rahvuspargi alla. Jalutame Grand Canyoni lõunapoolsel äärel, et nautida unustamatuid vaateid. Soovijatega võtame ette väikese matka.

Alustame sõitu Californiasse. Ületame osaliselt Arizona osariigi mööda ajaloolist kiirteed nr 66, kus on kohati säilinud vanad ning väga huvitavad teelõigud. Majutus hotellis*** või sarnane juba Californias Barstow linnas.

8. PÄEV. CALICO – LOS ANGELES
Kontinentaalne hommikusöök. Lahkume Los Angelesse. Väike peatus kummituste linnas Calicos, mis viib meid hõbedapalaviku aegadesse. Los Angeles on rikaste ja kuulsate linn. Just Los Angeles on paljude jaoks nn Ameerika unistuse kehastus. Los Angeleses linnaekskursioon: Hollywood Boulevard, Chinese Mann Teater, Beverly Hills, kesklinn, Olvera tänav ja Los Angelesi vanim maja, Santa Monica. Majutus Los Angeleses Hollywoodi linnaosas.

9. PÄEV. LOS ANGELES VABA PÄEV VÕI UNIVERSAL STUDIO PARK
Hommikusöök. Vaba päev. Võimalus külastada Universal Studios temaatilist lõbustusparki (lisatasu eest) või iseseisvalt avastada Los Angelese linna (külastada muuseume) või sooritada sisseoste. Pärastlõunal lahkume Los Angelesest ja alustame sõitu San Fransisco poole, majutus rannikulinnas Venturas hotellis Crowne Plaza*** või sarnases. Vaba õhtu nautimaks jalutuskäiku ookeani ääres või Ventura hubaseid restorane.

10. PÄEV. MONTEREY – SAN FRANCISCO
Hommikusöök. Sõidame vaatama Monterey poolsaart, mida peetakse maailma üheks kauneimaks. Külastame rannikulinna Montereyd - jalutame nn karbitänaval. Vaba aeg lõunastamiseks mõnes kalarestoranis. Seejärel jätkame sõitu San Fransiscosse. Saabudes rikkalik õhtusöök Chinatownis. Majutus kahel järgneval ööl San Franciscos kesklinna hotellis.

USA, Ameerika Ühendriigid, Ameerika, road trip, automatk, New York, New York City, läänerannik, idarannik, Los Angeles, San Francisco, Washington, Miami, Florida, California, Baltic Tours
11. PÄEV. SAN FRANCISCO
Kontinentaalne hommikusöök. Tutvume San Francisco linnaga, kus on künklikud trammiteedega tänavad, mida ääristab omapärane arhitektuur ning ümbritseb pulbitsev elu. Linnaekskursiooni käigus näeme viktoriaanlikke maju, Civic Centeri piirkonda, Union Square’i, Hiinalinna, Kalurite kaid ja sadamapiirkonda. Sõidame bussiga üle Golden Gate Bridge’i, et nautida vaadet Sausalitos ja tuleme tagasi praamiga, et lõunatada Forrest Gumpi stiilis restoranis. Pärastlõunal vaba aeg. 

12. PÄEV. LEND SAN FRANCISCO - FRANKFURT
Kontinentaalne hommikusöök. Vaba hommikupoolik linnas. Transfeer lennujaama. Lend San Francisco - Frankfurt (kellaajad täpsustamisel).

13. PÄEV. LEND TALLINNASSE
Saabumine Frankfurti ja lend Frankfurt - Tallinn (kellaajad täpsustamisel).

Reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 13. juuli 2018
 
Kuumad pakkumised