Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Keenia
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Keenia

 

Keenia – see on päike, valged rannad, soe India ookean, fantastilised loomad! Keenia asub Aafrika idarannikul ning on vaieldamatult üks mitmekesisemaid puhkamisvõimalusi pakkuv Aafrika riik.

Keeniasse reisitakse peamiselt ikka loomade ja looduse pärast, samas on seal hea võimalus nautida ka imelist rannapuhkust. Värviküllane ja soe India ookean sobib hästi snorkeldamiseks ja sukeldumiseks. Keenia sobib nii lastega peredele, romantikutele pulmareisiks, loodushuvilistele kui lihtsalt puhkajatele. Hinnatase Keenias on üldiselt soodne.

Keenias on väga omanäolisi rahvusparke. Tuntumad neist on Maasai Mara, Tsavo ja Amboseli Rahvuspargid. Suurim neist on Tsavo, mis on jagatud Ida- ja Lääne-Tsavo pargiks. Maasai Mara on enim tuntud. Amboseli asub Kilimandjaro jalamil, safari ja ööbimine selles pargis pakub erakordseid vaateid Aafrika kõrgeimale tipule. Suurem osa Kilimanjarost jääb küll Tansaania poolele, kuid kaunimad vaated mäele saab just Amboseli pargist. Enamikes Rahvusparkides on olemas safari laagrid mis pakuvad nii luksulikku kui tagasihoidlikumat majutust.

Baltic Tours pakub nii rannapuhkust kui ka aktiivset puhkust.  


Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.
Telefon: 740 0000, 630 0400
Viimati uuendatud 19. september 2017
 
Kuumad pakkumised