Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Restoran Balthasar
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Meie püsikliente ootab restoran Balthasar!

 
1999. aastal avati Tallinna vanalinna südames Raekoja platsil Raeapteegi hoones Eesti esimene küüslaugurestoran "Balthasar". Oma iseäraliku menüü ja interjööri tõttu võitis "Balthasar" koheselt rahva poolehoiu. Aristokraatliku õhustikku aitavad rõhutada keskaegsele hoonele kohane puidust interjöör ja eriti õnnestunud restauratsioon. Restorani akendest avaneb suurepärane vaade otse Tallinna Raekojale.

Menüüs, nagu koha nimigi reedab on komponentidest aukohal küüslauk. Alates eelroast kuni magustoiduni, saab valida erinevate küüslaugu tugevusastmete vahel. Loomulikult pole unustanud ka neid kes ei söö küüslauku.

Oma nime sai restoran kuulsa krooniku ja kirjaniku Balthasar Russowi järgi, kes elades selles hoones kirjutas "Liivimaa Kroonika", mis valgustab eesti elu ja sündmusi 12. sajandist 16. sajandini. "Liivimaa kroonika" on tänaseni üks peamisi tolle aja eesti kultuuri ja jalugu käsitlevaid teoseid. Raeapteegi hoone on erakordne, kuna seal asub Euroopa vanim tänaseni tegutsev apteek. Esimesed teated Raeapteegi kohta pärinevad aastast 1422. Sümbioosi ajaloost ,õhustikust, meeldivast teenindusest ja loomulikult hurmavast toidust on see, mille tõttu ei tohiks jätta külastamata küüslaugurestorani "Balthasar".

Allahindlused teenustelt:                             Kontaktandmed:
A LA CARTE MENÜÜ -10%
JOOGIKAARDI VALIK -10%
Raekoja plats 11, Tallinn 10146
www.restaurant.ee

Juhul kui soovite liituda Baltic Toursi püsikliendiprogrammiga, saatke meile vastav TAOTLUS.
Soodustused kehtivad nimelise kliendikaardi ja isikut tõendava dokumendi esitamisel. Topeltsoodustus ei kehti.

Teile mõeldes, Baltic Tours

 
Viimati uuendatud 11. august 2011
 
Kuumad pakkumised