Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Rannapubi ja restoran Paat
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Meie kliente ootab rannapubi ja restoran Paat!

 
Viimsi on juba aegade algusest peale olnud Soome lahe äärne kaluriküla. Merd kündnud mehed on Viimsis läbi aastasadade kalalt tulles kaldale tõmmatud paadid tagurpidi pööranud ja sedaviisi neile puhkust andunud. See ürgne motiiv on leidnud kasutust ka antud hoone arhitektuurse vormi kujundusel. Seda enam, et naabruses asuv Viimsi Vabaõhumuuseum oma põliste eestlaste elamistingimusi kajastavate tarede-saunade ja nende juurde kuuluvate elementitega otsekui nõuab taolist übruskonnaga haakuvat hoonet enda kõrvale.

Rannapubi ja restoran Paat on avatud aastaringselt. Merevaadet on külalistel võimalik nautida I korruse hubases 80 kohalises pubis või II korruse 40-kohalises restoranis, millele lisanduvad suveperioodil restorani terrass, pubiterrass ning tõeliselt ainulaadne, veepiirini ulatuv Rannaterrass kokku 170 kohaga. Kogu maja menüüdes on suur rõhk pandud kalaroogadele, loomulikult ei puudu suveperioodil otse ahjust võetud suitsulest, mis on kohalike kalurite poolt merest püütud!

Meie noor rõõmsameelne meeskond korraldab aktiivselt temaatilisi üritusi, erilist tähelepanu pöörame oma väikestele külalistele, kelle on siin piisavalt jooksuruumi ning joonistamis- mängimisvõimalusi. Erinevaid grillimise ning piknikuüritusi korraldame suveperioodil ka kõrval asuvas Viimsi Vabaõhumuuseumi terriotooriumil. Maitsvad toidud, hea teenindus, maaliline vaade Tallinna lahele, Tallinna linnale ja Viimsi Vabaõhumuuseumis olevatele esivanemate suitsutaredele teevad igast veedetud hetkest Rannapubi & restoranis Paat tõelise naudingu.

Allahindlused teenustelt:                            Kontaktandmed:
A LA CARTE MENÜÜ -10%
JOOGIKAARDI VALIK -10%

Rohuneeme tee 53, Viimsi vald, Harjumaa 74001
www.paat.ee

Juhul kui soovite liituda Baltic Toursi püsikliendiprogrammiga, saatke meile vastav TAOTLUS.
Soodustused kehtivad nimelise kliendikaardi ja isikut tõendava dokumendi esitamisel. Topeltsoodustus ei kehti.

Teile mõeldes,
Baltic Tours
Viimati uuendatud 11. august 2011
 
Kuumad pakkumised