Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Kampaaniatingimused
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Kampaaniatingimused

 
1. Kampaania, “Väärtustades üheskoos veedetud aega“ raames toimub ajavahemikul 03.09.-30.09.2018 auhinnamäng (edaspidi Kampaania), mille Korraldajaks on Baltic Tours AS, Jõe 5, Tallinn 10151, Eesti.
2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
3. Kampaania auhinnaloosis osalevad kõik perioodil 03.09.-30.09.2018 reisibüroost Baltic Tours puhkusereisi ostnud eraisikud.
4. Kampaanias loositakse välja:
- Peaauhind: kinopiletid 10-le uues Apollo kinorestoranis koos HAT Trick Kombo näksidega + 1 karastusjook + magustoiduks jäätis/sorbett;
- Lisaauhinnad: 2x lastepakett interaktiivse bowlinguga kuni kümnele lapsele uues O’Learys meelelahutuskeskuses. Lastepakett sisaldab kahe bowlinguraja kasutus kuni kümnele lapsele(55 min), popcorn või nachod tipikastmega, lasteburger ja friikartulid või Chicken Nuggets ja friikartulid, väike karastusjook ja sidrunivesi, jäätis, kingitus sünnipäevalapsele.
5. Kampaania käigus osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas, v.a juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga korraldaja otsusel.  
6. Üks pakett kehtib kogu seltskonnale, kusjuures liikmete arv võib olla maximaalselt 10 inimest. Paketti saab võitja kasutada ühel filmi seansil, st et võitja ei saa kasutada paketis sisalduvaid kinopileteid erinevatel kinoseanssidel.
7. Kampaanias võivad osaleda kõik isikud, välja arvatud APL Restoranid OÜ, Baltic Tours AS töötajad ja nende pereliikmed.
8. Kampaania võitjad selguvad loosimise teel hiljemalt 2. oktoobril. Võitjatega võetakse isiklikult ühendust tellimuses toodud kontakttelefonil või e-posti aadressil ja lepitakse kokku auhinna kätte saamine.
9. Kui võitjaga ei ole Kampaania Korraldajast olenemata põhjustel võimalik ühendust saada loosimisele järgneva 7 päeva jooksul, siis on Korraldajatel õigus loosida kampaanias osalenute hulgast uus võitja.
10. Kõik kaebused tuleb saata korraldajale aadressil Jõe 5, Tallinn 10151, Eesti või e-posti aadressil .
11. Kõik kampaaniast tulenevad kaebused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele. 
12. Lisainfot Kampaaniaga seotud küsimuste kohta saab e-posti aadressil
Viimati uuendatud 03. september 2018
 
Kuumad pakkumised