Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Vahemere villa
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Rendi isiklik villa!

 

Otsid soodsat võimalust puhkuseks? Rendi pere või sõpradega isiklik villa!

Villasid on erinevates suurustes ning neid saab rentida enamasti nädalaks või kauemaks (mõned villad on saadaval ka näiteks vaid 3 ööks). Villat rentides saad sulanduda kohalikku kultuuri, ühtlasi on tegemist soodsama võimalusega, kui plaanid puhkust koos lastega või suurema seltskonnaga nädalaks või pikemaks.

Tasub teada rubriigist leiad olulist informatsiooni villade rentimise kohta.

Vahendame villasid, apartmente, puhkemajasid ja suusamajakesi Hispaanias, Portugalis, Itaalias, Kreekas, Horvaatias, Tšehhis, Prantsusmaal, Ungaris, Türgis, Slovakkias, Šveitsis, Austrias, USA-s ja paljudes teistes sihtkohtades Euroopas.

Broneerides villa läbi Baltic Toursi, maksad sama hinna, kuid säästad oma aega ja vaeva! Meie kaudu saab tasuda arve lihtsalt - ei mingeid rahvusvahelisi ülekandeid ega krediitkaardimakseid.

Pakume ka apartmente linnapuhkuseks Euroopa linnad.


Itaalia
Itaalias pakume villasid erinevates piirkondades, sealhulgas Toskaanas, Como järve ääres, Sitsiilias, Sardiinias ning paljudes teistes piirkondades. Pakume majakesi ja villasid nii rannas kui ma mägede või järvede ääres.


Hispaania
Päikeserannik, Kanaari saared, Costa Brava, Costa Daurada ja Costa Blanca... See on vaid väike loetelu suurest valikust! Parim viis Hispaaniaga tutvumiseks on rentida mõnus puhkemaja, villa või apartment. Paljudel majadel on olemas oma bassein.

Horvaatia
Horvaatias leiad kaunid Vahemere rannad, mida ääristavad kõrged mäed. Hinnatase on soodsam, kui Lääne-Euroopas! Pakume villasid ja apartmente Dalmaatsia, Istria ja Kvarneri piirkonnas.


Kreeka
Kreeka oma mitmete saartega on üks eestlaste lemmiksihtkohti. Miks mitte rentida villa Kreetal, Rhodosel või Korful ja nautida Kreeka kööki ja kultuuri täiel rinnal! Lisaks pakume apartmente ja puhkemaju ka Küprosel ja mujal Kreekas.

Prantsusmaa
Apartemendi või villa renti pakume kõikdes peamistes Prantsusmaa piirkonades, sealhulgas populaarsetes Provance'i ja Cote'd Azuri regioonides.


Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon: 740 0000,  630 0400

 
Viimati uuendatud 22. märts 2021
 
Kuumad pakkumised