Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Tasub teada
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Mida peaks teadma villat rentides?

 

Nii nagu erinevad riigid ja regioonid, erinevad ka villad, apartmendid ja puhkekodud. Selles rubriigis anname ülevaate tähtsamatest aspektidest, mida villat või puhkekodu rentides võiks silmas pidada. Kuna enamus villasid ja apartmente on eraomanduses, tuleb arvestada, et tihtipeale on omanik sisustanud maja vastavalt oma maitsele. Sõltuvalt hinnaklassist pakume rendiks suurt valikut erinevaid majutusvõimalusi: alates apartmentidest kahele kuni suurte villadeni, mis mahutavad 20 inimest.

Broneerimine
Villade ja puhkekodude minimaalne rendiperiood on enamasti 1 nädal. Mõnel pool on võimalik rentida majutust ka 3 ööks või rohkemaks (näiteks apartmendid, aga ka mõningad villad). Osadel villadel on rendiperiood laupäevast laupäevani.

Mis leidub puhkekodus?
Puhkekodu või villa tähendab seda, et teie seltskonnal on privaatne majutus, kus leidub elutuba koos mugava sisustusega, magamistuba  või
-toad), söögilaud koos toolidega vastavalt maja või apartmendi elanike arvule, kööginurk koos pottide, pannide ja sööginõudega (ahju ja mikrolaineahju olemasolu on märgitud maja kirjelduses) ning külmik.

Majad, mida renditakse välja talveperioodiks (nt. suusamajakesed) on küttega ja enamasti sisaldub küte hinnas (juhul, kui kirjelduses ei ole märgitud teisiti). Suvistes majutuskohtades on küte olemas vaid siis, kui see on märgitud ka maja kirjelduses ning on enamasti saadaval lisatasu eest. Itaalias ei köeta aprilli keskpaigast oktoobri keskpaigani.

TV kuulub hinna sisse juhul, kui see on märgitud maja kirjeldusse. Kaminaid ning ahjusid on võimalik kasutada (juhul, kui kirjelduses ei ole märgitud, et nad on "dekoratiivsed"), kuigi tulematerjal on enamasti lisatasu eest.

Linad ja voodiriided kuuluvad üldjuhul hinna sisse, kuid on mõnel juhul ka lisatasu eest. Täpsem info majutuse kirjelduses.

Lastevoodid
Enamuses villades, majades või apartmentides on võimalik tellida väikelapse voodit. Sellest tuleb broneerimisel kindlasti teada anda. Lapse- ja lisavoodid võivad olla lisatasu eest. Täpsem info majutuse kirjelduses.

Saabumine
Villad ja puhkekodud asuvad tihtipeale eraldatud kohtades, seetõttu võib olla vajalik rentida auto. Broneerimise käigus saate juhtnöörid kohalejõudmiseks ning info, kuidas saate kätte maja võtmed. Tihtipeale kohtub võtmete üleandja teiega villa juures. Mõnikord tuleb ühendust võtta ka kohaliku esindaja bürooga. Majutus algab reeglina peale 16.00 ja lõpeb kell 10.00 lahkumise päeval.

Parkimine
Parkimisvõimalus on märgitud majutuse kirjelduses ning üldjuhul sisaldub hinnas. Juhul, kui see on lisatasu eest, on see märgitud ka maja kirjelduses.

Bassein
Paljude villade juurde kuulub ka oma bassein. Basseinide, tennise- ja mänguväljakute olemasolu on kirjas maja kirjelduses. Apartmentide ja puhkekülade puhul võib bassein olla üldkasutatav. Üldkasutatavad teenused (basseinid, restoranid, tenniseväljakud) ei sisaldu villa rendihinnas ning me ei saa garanteerida, et neile on pidev juurdepääs.

Lisatasud
Kohapeal tuleb üldjuhul tasuda kohustuslik tagatisraha, mis sõltub broneeritavast majutusest. Täpse summa ütleb teile broneerimisel reisikonsultant. Tagatisraha on vajalik kindlustuseks asjade katkimineku või lõhkumiste eest. See tuleb tasuda sularahas, mõnel pool on võimalik ka krediitkaardiga maksmine.

Renditingimused
Erinevate firmade renditingimused võivad omavahel erineda. Baltic Tours vahendab peamiselt kahe partneri teenuseid.
Palun tutvuge Novasol renditingimusetega siin>>
Palun tutvuge Interhome renditingimustega siin>>
Viimati uuendatud 11. juuni 2014
 
Kuumad pakkumised