Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Rootsi suusareisid
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Suusatama rootslaste juurde!

 
Rootsi on saanud eestlaste hulgas populaar suusk seks suusareiside sihtkohaks. Ja miks ei peakski! Rootsi pakub head nõlvade valikut, küllaldaselt lund, mõnusat äraolemist ning sõbralikku õhkkonda. Lisaks on see piisavalt lähedal ja kes Alpidesse ei taha minna on Rootsi suurepärane valik. Suusatajatel on võimalik valida erinevate tasemetega nõlvade seast. Rootsi suusakeskused pakuvad lõbustusi igas vanuses ja ettevalmistusega talispordihuvilisele. Osaliselt valgustatud laskumisrajad ja tõstukid ning liftid võimaldavad suusamõnusid nautida varahommikust hilisõhtuni. Rootsi on ideaalne sihtkoht ka peredele, kuna kuurortites on igal tasemel mägesid ja lastele on oma programm, milles palju eriüritusi ja tegevusi!  

Idre Fjäll on suusaparadiis, mis asub Stockholmist ca 490 km kaugusel ja sõit sinna kestab umbes 6-7 tundi. Suusamajakeste juurde saab laskuda otse nõlvadelt. Nõlvad on hajutatud igasse ilmakaarde, mistõttu võid alati leida tuulevarjupoolse laskumisraja. Erinevaid radu leidub nii ekstreemsuste otsijale kui ka algajatele, sellest lähtuvalt on keskus väga populaarne perega reisijate ja algajate suusatajate hulgas. Suusakeskuses asub ka Rootsi suurim spordihall kus saab aega veeta kui enam suusatada ei soovi.

Åre on kahtlemata Rootsi kõige kuulsam ja suurem suusakeskus, sealt leiab rajad, kus on toimunud ka World Cup võistlused mäesuusatamises, kui ei ole treeninglaagreid või võistlusi on samad laskumised avatud ka tavasuusatajale ja saab ennast proovile panna. Keskus jaguneb 4-ks erinevaks piirkonnaks siis jätkub laskumisi igale maitsele ja tasemele. Åre asub 630 km kaugusel Stockholmist ja sinna sõidab nii 7-8 tundi.

Sälen on rootslaste endi seas üks populaarsemaid keskusi ja meile üks lähimaid suurematest keskustest, sinna on Stockholmist natuke üle 400 km. Tinglikult jaotub Sälen kuueks omanäoliseks suusakülaks, mis jagatud 4 suusapiirkonnaks. Pole vahet kas reisite pere või sõprade seltsis, oled algaja või juba kogenud suusahunt, siin on laskumisi kõigile.

Vemdalen on eestlaste seas päris tuntud suusakeskus mis jaguneb kolmes piirkonnaks, mis kõik on pisut erineva näoga ja on üldiselt tuntud oma stabiilsete lumeolude ja hästi hooldatud radade poolest. Suusakeskus asub umbes 500 km kaugusel Stockholmist.

Funäsfjälleni suusapiirkond on muutumas üha populaarsemaks ja tuntumaks ka väljaspool Rootsit. Keskus jaguneb mitmeks erinevaks piirkonnaks ja siin on ka mitmeid mäetippe mis ulatuvad üle 1000 m kõrguseni, mis tagab suurepärased lumeolud ja pika suusahooaja.  

Kui tekkis huvi ja plaanid suusapuhkust võta meiega ühendust!

Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon:
740 0000, 630 0400


Viimati uuendatud 06. oktoober 2022
 
Kuumad pakkumised