Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Perereisid Helsingisse
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Perereisid Helsingisse

 

Helsingis on Soome suurim teemapark – põnev kogu perele!

Olgu suvi või talv, tegemist jätkub siin alati. Ühel päeval võid minna loomaaeda loomi vaatama, teisel lahutada meelt lõbustuspargis, kolmandal – uurida, mida pakuvad kohalikud poed. Või teha midagi hoopis muud vastavalt oma maitsele.
Lisasoovitusi leiad siit>> 


Suomenlinna
Suomenlinna merekindlus kuulub maailma suurimate merekindluste hulka. UNESCO maailmapärandi objektide hulka arvatud kindlus on oma muuseumide ja üritustega meeldejääv elamus igas vanuses külastajale. Pere noorimatele on põnevaks kogemuseks seiklus tunnelites ja salakäikudes, kus saab seigelda nii giidiga ekskursioonidel kui ka omapäi. Lastele pakub kindlasti huvi ka mänguasjamuuseumi, allveelaeva Vesikko ja rannakaitsesuurtükiväe muuseumi külastus.
Suomenlinna pääseb Kauppatorilt väljuvate HSL praamide ja JT-Line jõetrammidega. Sõit kestab 15 minutit. Vaata lisainfot siit>> 
NB! Helsinki Cardiga tasuta laevasõit ja sissepääsud kõikidele Suomenlinna objektidele!


Korkeasaari loomaaed
Korkeasaari loomaaias võib kohata mitmesuguseid maailma eri paikadest pärit loomi, alates arktilisest tundrast kuni troopiliste vihmametsadeni - hävimisohus lumeleopardid, amuuri tiigrid, karu, saarmas, kaljukass, hallhüljes jms. Africasia- ja Amazonia-majad kujutavad endast aga vaateaknaid troopilisse liigirikkusesse.
Korkeasaari loomaaeda saab Rautatietorilt väljuva nr 11 bussiga (Zoo Bus), sõit kestab ca 20 minutit. Kauppatorilt väljub praam iga poole tunni tagant. Vaata lisainfot siit>>
Avatud: jaanuar-märts kell 10-16, aprillis kell 10-18, mai-august kell 10-20, septembris kell 10-18, oktoober-detsember kell 10-16
Piletid: 12 € täiskasvanu, 6 € lapsed (4-17 a.), vaata lisainfot siit>>


Tropicario
Seikle usside ja sisalike maailmas. Näed maailma kõige mürgisemaid madusid ja mitmemeetrist kägistajat silmast silma. Tropicario troopikamajas on rohkem suuri madusid kui kusagil mujal Põhjamaades. Näed sisalikke mõnulemas, kilpkonni suplemas ja ämblikke saaki varitsemas. Loomad elavad avaras terraariums, mis vastab nende looduslikele elamistingimustele.
Tropicariosse saab kesklinnast trammidega 1, 1A, 7A ja 7B ja bussidega 70T, 62, 64, 65A, 66A, 66, 67, 70V ja 72. Metroopeatus on Sörnäinen.
Avatud: iga päev 10:00-19:00
Piletid: 12 € täiskasvanu, 8 € lapsed (4-14 a.) Lisainfo siit>>


Mängukoobas
Helsingi Mängukoobas on kalju sisse ehitatud mängupark, kus on laste päralt üle 1000 m2. Tegevust pakuvad laste džungel, hüppelinnak, mängukoobas, pehmete mänguasjade nurk, pallikahurid, ronimissein jms.
Avatud: iga päev kell 10:00-20:00
Piletid: 8 € (1-2 eluaastat), 12 € (alates 3.eluaastast), vanemad ja vanavanemad tasuta 
Vaata lisainfot siit>>


Helsinki Card
Helsinki Cardi 1, 2 või 3 ööpäeva piletiga saab sõita piiramatult HKL-i liiklusvahendites ja pääseb külastama rohkem kui 50 muuseumi ja muid vaatamisväärsusi. Täiskasvanute kaardiga võimalus osaleda ka tasuta Helsinki City Touril.
1-päevane Helsinki Card 39 € /täiskasvanu, 17 € /laps (7-16 a.)
2-päevane Helsinki Card 51 € /täiskasvanu, 20 € /laps (7-16 a.)
3-päevane Helsinki Card 61 € /täiskasvanu, 23 € /laps (7-16 a.)

Kui soovid täpsemat teavet Helsingi vaatamisväärsuste kohta, külasta kodulehekülge www.citybreak.ee 


Lisainfo ning tellimine
Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon: 740 0000, 630 0400


PAKKUMISED PEREDELE:
Viimati uuendatud 18. juuni 2015
 
Kuumad pakkumised