Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Costa Blanca
Costa Blanca
 
Panama on paljudele veel tundmatu maa (välja arvatud loomulikult Panama kanal), kus leiab ainulaadse koosluse rannast, linnast ja loodusest. Hinnatase on väga soodne ja shoppamisvõimalused laiad. Samas leiab siit põnevat indiaanlaste kultuuri, Costa Blanca kaunid rannad ja Gamboa vihmametsa rikkaliku floora ja fauna.

1519.a rajatud pealinn Panama võlub uhkete pilvelõhkujate ning UNESCO maailmapärandisse kuuluva romantilise vanalinnaga. Rikas ajaloopärand, kulinaarsed elamused ja suurlinlikud vaba aja veetmise võimalused meelitavad Panamasse turiste kogu maailmast.

Panama on puhkajate paradiis ka hindade poolest. Pealinna rohked poed ja butiigid pakuvad ostuvõimalusi igale maitsele. Ka maailmakuulsate brändide hinnad on enamasti soodsamad kui mujal maailmas.

Panama kanali harujõe ääres asuvas Gamboas võib näha hoopis teistsugust Panamat – värvikat indiaanikultuuri, vihmametsade lopsakust ja eksootilist faunat. Costa Blanca kuurordi kilomeetrite pikkused liivarannnad ei ole ülerahvastatud ja ruumi jätkub lahedalt kõigile päikesenautijatele. Kaunis Costa Blanca asub Vaikse Ookeani kaldal, vaid paari tunni kaugusel Panama miljonilinnast.  Sügavsinine soe meri on kui loodud veespordialade harrastamiseks.


Calendar_add
Calendar_add
päeva
kuni EUR
0 tulemust leitud.
Kuvan 1 kuni 0.
Ei leitud ühtegi vastet sellistele tingimustele. Proovige muuta tingimusi või valige teine sihtkoht.
Hind alates* - Reisi minimaalne algushind inimese kohta 
Kuumad pakkumised