Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Varna
 

Bulgaariat võib tänu heale kliimale, mere lähedusele, mägedele, mineraalveeallikatele, ravimudale ja huvitavatele vaatamisväärsustele õigusega turistide paradiisiks pidada.

Bulgaaria kaunitele liivarandadele on mitu aastat järjest antud Sinilipp, mis tähendab, et sealsed supelrannad on keskkonnasõbralikult hooldatud ning ümbrus on puhas ja turvaline.

Kogenud turistid oskavad hinnata hotellide, puhkemajade, üürikorterite ja spordibaaside mõõdukaid hindu ja suurt valikuvõimalust. Hotellide valik algab ühetärnihotellidest ja lõpeb viietärnihotellidega. Bulgaaria pealinn on Sofia.

Bulgaarias on rahulik ja odav puhata. Puhkekohtades on tingimused kogupere ettevõtmisteks, siin on palju rohelust, laste mänguväljakud, veemäed, korraldatakse mitmesuguseid festivale ja võistlusi, sh lastele.

Siinne tervisele soodne kliima on ühtlaselt mõnusa temperatuuriga, merevesi vähesoolane, ümbruskonnas ei ole inimesele ohtlikke loomi või taimi, seega on bulgaaria rannik ideaalne paik puhkamiseks ja tervise parandamiseks. Balneokeskused pakuvad häid ravivõimalusi, thalassoteraapiat, tselluliidivastast ravi, stressi maandamist, mitmesugust tegevust lastele jne.

Bulgaarias on ka palju kultuurilis-ajaloolisi vaatamisväärsusi – arhitektuurimälestisi, võimsaid kloostreid, kaitsealasid, koloriitseid külakesi. Kõik see annab turistidele võimaluse mitte ainult mere ääres puhata, vaid ka huvitavaid väljasõite teha ja ekskursioonidest osa võtta.Calendar_add
Calendar_add
päeva
kuni EUR
0 tulemust leitud.
Kuvan 1 kuni 0.
Ei leitud ühtegi vastet sellistele tingimustele. Proovige muuta tingimusi või valige teine sihtkoht.
Hind alates* - Reisi minimaalne algushind inimese kohta 
Kuumad pakkumised