Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Aastavahetus: villapuhkus Lõuna-Euroopas al. 640 €
 • Jaga:
 • Saada sõbrale

Aastavahetus: villapuhkus Lõuna-Euroopas al. 640 €

 
Aastavahetus on ikka aeg, kus sõbrad, pered ja tuttavad kokku tulevad ning lõbusalt uut aastanumbrit teretavad. Miks mitte teha seda sel aastal veidi teisiti? Võta sõbrad kokku, rendi Lõuna-Euroopas villa ning naudi aastavahetust stiilselt, mugavalt ja veidi teistmoodi. Üldjuhul võib kindel olla, et ka ilm on seal kandis veidi parem kui meil Eestis.

Alla oleme toonud mõned suurematele seltskondadele mõeldud villad, kuid valik nii majade kui sihtkohtade lõikes on kordades suurem.
Hea meelega aitame Sind ka rühmale lennupiletite ja autorendi leidmisel.
Muidugi leiab apartemente ja villasid ka väiksematele seltskondadele. Küsi täpselt Sinu reisieelistustele sobivat pakkumist meie reisikonsultandilt!


villapuhkus, puhkusereis, Hispaania, Itaalia, Prantsusmaa, päikesereis, suvepuhkus, kultuuripuhkusPORTUGAL: Villa Porto lähistel kuni kaheksale
15. sajandil ehitatud nelja magamistoaga villa asub Portost umbes 60 km kaugusel. Majas on elutuba, neli magamistuba, hästi varustatud köök, viis vannituba, terrass ning maja juurde kuulub ka neli parkimiskohta. Majast avanevad imekaunid vaated Douro jõele.

Periood Hind kogu maja kohta, 7 ööd,
laupäevast laupäevani
30.12.2017-06.01.2018
al. 640 €
al. 80 € / inimene


villapuhkus, puhkusereis, Hispaania, Itaalia, Prantsusmaa, päikesereis, suvepuhkus, kultuuripuhkusITAALIA: Villa Lucca lähistel kuni kaheksale
Nelja magamistaga villa asub kuulsast Lucca linnakesest vaid 30 km kaugusel. Umbes tunniajase autosõidu kauguselt leiab Cinque Terre esimese küla - Riomaggiore. Majas on elutuba, neli magamistuba, hästi varustatud köök, kaks vannituba ja terrass.

Periood Hind kogu maja kohta, 7 ööd,
laupäevast laupäevani
30.12.2017-06.01.2018
al. 949 €
al. 118 € / inimene


villapuhkus, puhkusereis, Hispaania, Itaalia, Prantsusmaa, päikesereis, suvepuhkus, kultuuripuhkusHISPAANIA: Villa Malaga lähistel kuni viieteistkümnele
Kuue magamistoaga villa asub umbes tunnise autosõidu kaugusel Malagast. Majas on elutuba, kuus magamistuba, hästi varustatud köök, kuus vannituba, terrass, välibassein ning maja juurde kuuluvad ka parkimiskohad.

Periood Hind kogu maja kohta, 7 ööd,
laupäevast laupäevani
30.12.2017-06.01.2018
al. 1620 €
al. 108 € / inimene


Hinnas sisaldub:
 • 7 ööd majutust valitud majas
 • lõpukoristus
 • majakindlustus

Hinnas ei sisaldu:
 • lennupiletid Tallinnast sihtkohta ja tagasi
 • reisikindlustus
 • transport sihtkohas
 • toitlustus
 • kulutuse tarbimistele (elekter, gaas, vesi)*
 • voodilinade ja rätikute kasutus*
 • kohalik turismimaks (olenevalt majutusklassist, üldjuhul 1-2 € inimene / päev)

* mõningatel juhtudel võib see juba hinnas sisalduda. Küsi täpsemat infot reisikonsultandilt.

Pane tähele!
Käesolevate külaliskorterite- ja majade puhul on suuremal enamusel tegemist kohalike inimeste endi korterite ja majadega, mida periooditi välja üüritakse. Seetõttu ei saa seda võrrelda hotellimajutusega. Siiski on tegemist väga mugava, tihtipeale soodsama ja ehtsa majutusvõimalusega, et end tõeliselt sihtkohaga tuttavaks teha.

Majutuskohta saabudes tuleb üldjuhul tasuda deposiit, mille summa on fikseeritud ning jääb 200-1000 € kanti. Kui lahkudes on kõik omal kohal, siis tagastatakse deposiit täies mahus. Samuti tuleb lahkudes tasuda tarbimiste eest, kui need ei sisaldu juba hinnas.

Üldjuhul saab villasse minna alates kella 15.00-st. Täpsem saabumisaeg tuleb varasemalt kokku leppida, sest maja/korteri omanik või haldaja ei pruugi elada läheduses.

Suvisel perioodil on võimalik villasid ja apartemente rentida vaid laupäevast-laupäevani.

Lisainfo ja broneerimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.
Telefon: 740 0000, 630 0400Viimati uuendatud 16. august 2017
 
Kuumad pakkumised