Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Aastavahetus: Maldiivid
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Aastavahetus: Maldiivid

 
Veeda aastavahetus luksuslikel Maldiividel. Lumivalge rannaliiv, soe merevesi, luksuslik teenindus ja vaid teie kaks - mida paremat oskaks hing ühest puhkusest tahta? Alla oleme kokku kogunud vaid väga väikese killukese Maldiividel pakutavatest majutusvõimalustest. Erinevaid hotelle nii asukohalt kui ka hinnaklassilt leiab pea igale huvilisele.

EDASI-TAGASI LENNUPILETID MALDIIVIDELE
Hinnad inimese kohta
  • Algusega Tallinnast al. 1400 €
  • Algusega Helsingist al. 1200 €


7 ÖÖD MAJUTUST MALDIIVIDE LUKSUSHOTELLIDES
Oleme välja valinud vaid mõned hinnatud hotellidest. Küsi lisainfot reisikonsultandilt!
Hinnad on toodud kahese toa kohta, eeldusel, et toas ööbib kaks täiskasvanut.


aastavahetus, aastavahetusreis, talvepuhkus, päikesereis, puhkusereis, eksootikareis, baltic toursCANAREEF RESORT MALDIVES 4*
Canareef Resort Maldives asub Addu atollis ning hotelli saab siselennuga Male lennujaamast (siselend lisatasu eest). 271 mugava villaga hotell asub ekvaatori lähedal, seega on siselennuga saabuvatel klientidel võimalik ületada ka ekvaator. Hotelli päikesetõusu villad asuvad saare idakaldal ning pakuvad külalistele võimalust nautida vaadet India ookeanile ja muidugi, vastavalt nimele, imelisele päikesetõusule.

Majutus päikesetõusu villas kõik hinnas toitlustusega al. 2230 €


FILITHEYO ISLAND RESORT 4* 
Filitheyo Island Resort on sukeldujate ja snorgeldajate paradiis. Hotell asub 35-minutilise kiirpaadi sõidu kaugusel Male lennujaamast. Luksuslikud superior villad on vaatega rannale ning igas villas on välis vannituba.

Majutus superior villas kõik hinnas toitlustusega al. 3525 €


aastavahetus, aastavahetusreis, talvepuhkus, päikesereis, puhkusereis, eksootikareis, baltic tours
PARADISE ISLAND RESORT & SPA 5* 
Põhja-Male atollis asuv Paradise Island Resort & Spa on paljude klientide lemmik. Male lennujaamast viib hotelli kiirpaat, mille sõit kestab umbkaudu 20 minutit. Otse rannal asuvad bungalod pakuvad võimalust nautida rannamõnusid või lainete kerget loksumist ükskõik, millisel ajal. Hotellis on ka Maldiividele omased veekohal asuvad bungalod.

Majutus superior bungalos kõik hinnas toitlustusega al. 4495 €


KANDIMA MALDIVES 4* 
Kandima Maldives on vaieldamatult üks nooruslikemaid hotelle Maldiividel. Disaini, teeninduse ja lisateenuste poolest hinnatud hotell pakub stiilset puhkust igale külalisele. Ranna-studiod asuvad eraldiseisvates majades, millest igaüks mahutab kokku neli studiot. Kõik toad pakuvad vaateid rannale.

Majutus ranna-studios kõik hinnas toitlustusega al. 5850 €


aastavahetus, puhkusereis, päikesereis, puhkusepakett, reisipakett, pakettreis, reisikorraldaja, Baltic ToursDUSIT THANI MALDIVES 5* 
Dusit Thani Maldives asub Maldiivide esimesel ja ainukesel UNESCO Maailma Biosfääri Kaitsealal. Male rahvusvahelisest lennujaamast viib hotelli 25-minutiline siselend (lisatasu eest). Luksuslikud rannavillad asuvad, nagu nimigi seda ütleb, otse rannal. Hotellis on ka Maldiividele omased veekohal asuvad bungalod.

Majutus rannavillas kõik hinnas toitlustusega
al. 14 330 €

 
LISAINFO
  • Pakkumises toodud hinnad eeldavad kaht koos reisivat täiskasvanut.
  • Pakkumises toodud hinnad on näidishinnad ja pidevas muutumises. Küsi just Sinu reisieelistustele sobivat pakkumist meie reisikonsultandilt.
  • Jõulude ja aastavahetuse perioodil võivad rakenduda kohustuslikud lisatasud pühade puhul korraldatavate õhtusöökide ja/või pidude eest.
  • Maldiividel asuvad enamus hotellid eraldi saartel ning nendele saab kas siselennu või kiirpaadiga. Üldjuhul on transfeer lisatasu eest. Transfeer võib olla kuni 500 USD inimese kohta, olenevalt hotelli asukohast.


Lisainfo ja tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon: 740 0000, 630 0400Viimati uuendatud 16. september 2019
 
Kuumad pakkumised