Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. (R, 23.03.) 
Lend Tallinn-Istanbul-Antananarivo.

2. PÄEV. (L, 24.03.)
Maandume Antananarivo lennuväljal kell 15:15. Peale viisa ja pagasi kättesaamist sõidame Antananarivo hotelli. Õhtusöök ja ööbimine hotellis Palissandre**** või sarnane. 

3. PÄEV. (P, 25.03.)
Antananarivo-Andasibe (140 km). Peale hommikusööki hotellis teeme Madagaskari pealinnas bussiga ülevaatliku linnaekskursiooni. Teeme pildistamispeatusi olulisemate vaatamisväärsuste juures nagu Iseseisvusavenüü, Anosy järv jpm ning külastame Analakely turgu. Peatume vaateplatvormil ja naudime panoraamvaadet pealinnale. Seejärel võtame suuna prantsuse putukateadlase André Peyriérasi poolt asutatud Peyrerassi looduspargi poole (Antananarivost 72 km). 
Lõunatame (lisatasu eest) Moramanga linnas, mis on Bezanozano hõimu keskuseks. See on üks esimesi Madagaskarile saabunud  rahvaid. Peale lõunasööki teeme külas väikese jalutuskäigu, külastame kohalikku turgu ja jätkame sõitu Andasibe poole. 
Check-in hotellis ning peale päikeseloojangut (u 17:30-18:00) pooleteisetunnine jalutuskäik Voimma looduspargis. Pimeduse saabudes tulevad peidust välja ka väikesed hiirleemurid. Kõnnime taskulampide valgel metsas, jälgime puuvõrasid ning otsime pisikesi läikivaid silmapaare. Õhtusöök ja ööbimine hotellis Andasibe***+ või sarnane.

4. PÄEV. (E, 26.03.)
Hommikusöök hotellis ning terve päev erinevate leemuriliikide jälgimiseks. Madagaskari saare idaosa on peaaegu terves pikkuses põhjast lõunasse vihmamets. 154 km2 suurune Andasibe rahvuspark koosneb kahest osast- vanemast Analamazaotra ning uuemast, enamasti teadlaste pärusmaana tuntud Mantadia osast ning paikneb 800-1260 m kõrgusel mägedes. 
Külastame Analamazaotra vihmametsa, mis on hõlpsamini ligipääsetav ning kus elutsevad muuhulgas sifaka ning Indri-Indri leemurid. Võimsate häälitsuste poolest tuntud suurim leemuriliik Indri-Indri on aktiivseim just hommikupoolikul. Troopiliselt losakas vihmametsas kasvavad liaanid, sõnajalad, üle saja erineva orhideeliigi. Voima looduskaitseala on pisike, aga siin on esindatud suur hulk Madagaskari endeemseid loomi ja taimi.  
Õhtusöök ja ööbimine hotellis Andasibe***+ või sarnane.

Päikesereisid, puhkusereisid, pakettreisid, päikesereis, puhkusereis, pakettreis, reisikorraldaja, Baltic Tours, talvepuhkus

5. PÄEV. (T, 27.03.)
Andasibe-Antsirabe (310 km). Võtame suuna taas mägedesse ning tee viib meid lõuna poole. 1500 m kõrgusel üle merepinna paiknev Antsirabe linn on tuntud kui Madagaskari juveelikaubanduse keskus. Soovijad saavad kohalikke vääris- ja poolvääriskive osta. 
Teel näeme riisipõldudega kaetud põldusid, külastame Ambatolampy alumiiniumi valukoda ning sööme lõunat (lisatasu eest). Pealelõunal Antsirabe linnaekskursioon, mille käigus näeme linna tähtsamaid vaatamisväärsusi - Norra misjonäride ja Prantsuse kolonisaatorite linnaosi, katedraali, Iseseisvusavenüüd, kohalikke käsitöökauplusi. 
Õhtusöök ja ööbimine Antsirabe hotellis Royal Palace*** või sarnases.  

6. PÄEV. (K, 28.03)
Antsirabe-Fiarantsoa (250 km). Hommikusöök hotellis. 90 km kaugusel Antsirabest, Ambositra linnakeses külastame töökoda, kus valmivad kohalikud puunikerdused. Ambositra paikneb maalilises orus, mida ümbritsevad rohelised mäetipud ja riisipõllud. Saare katoliiklikus keskuses, Fiarantsoa ülikoolilinnas näeme 19.sajandil ehitatud vanalinna.
Õhtusöök ja ööbimine Fianarantsoa hotellis Villa St Sylvestre***+ või sarnases. 

7. PÄEV. (N, 29.03)
Fianarantsoa - Isalo (250 km). Peale hommikusööki hotellis suundume Anja loodusparki, mis paikneb Ambalavao küla lähedal, Fianarantsoast u 72 km kaugusel. Anjas näeme veel üht kuulsat leemuriliiki - valge-musta vöödilise sabaga katat ehk kassleemurit. Kassleemuri saba on oluliselt pikem kui leemuri keha. Teel külastame Lazan Beetsileo veinitehast ning Amblavao töökoda, kus käsitsi paberit valmistatakse. Teeme väikese jalgsimatka Anja kaljule ning jätkame pealelõunal sõitu Isalo rahvuspargi poole.
Õhtusöök ja ööbimine hotellis Reine de L' Isalo***+ või sarnases. 

8. PÄEV. (R, 30.03.)
Isalo - Ifaty (280 km). Hommikupoolikul tutvume 815 km2 suuruse Isalo Rahvuspargi idaosaga. Isalo pargile on iseloomulikud suhteliselt kuivad tasandikud, kuid kanjonites voolavad ka ojad ning seega kasvavad ka rohkem vett nõudvad puud-põõsad nagu palmid ja sõnajalad. Siin võib lisaks sifaka leemurile ja pruunile leemurile kohata ka kassleemurit. 
Pealelõunal sõidame edasi lõuna poole. Teel möödume nn safiiriküladest, mille elanikud leitud safiiride müügist end elatavad. Peatume Ilakaka külas, kus soovijad saavad endel safiire soetada. Näeme erinevaid baobabi- ehk ahvileivapuuliike nagu Grandidieri Fony, Reniala ning Za. 
Õhtusöök ja ööbimine hotelllis Dunes d'Ifaty***+. 

Päikesereisid, puhkusereisid, pakettreisid, päikesereis, puhkusereis, pakettreis, reisikorraldaja, Baltic Tours, talvepuhkus

9-11.PÄEV. (L-E, 31.03- 02.04.)
Rannapuhkus hommiku- ja õhtusöökidega hotellis Dunes d'Ifaty.  

12. PÄEV. (T, 03.04.)
Hommikusöök hotellis ning transfeer Toliara lennujaama. Siselend Antananarivosse (u 1 tund). Pärastlõunal lend Antananarivo-Istanbul.-Tallinn.

13. PÄEV. (K, 04.04.)
Keskpäeval saabumine Tallinnasse.

Reisikorraldajal on õigus teha reisikavas etteteatamata muudatusi.Viimati uuendatud 24. oktoober 2017
 
Kuumad pakkumised