Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. päev: Agadir
Saabumine Agadiri, majutumine 4* hotellis Argana, vaba aeg ja õhtusöök hotellis.

2. päev: Agadir - Marrakech (246 km)
Pärast varast hommikusööki sõidate bussiga Marrakechi, 1062.a. asutatud ajaloolisse kuninglikku linna. Tutvute linna olulisemate vaatamisväärsustega, nagu Majorelli aiad, Koutoubia minarett, Saadide dünastia hauakambrid ja Bahia palee. Lõunasöök Marrakechi vanalinnas medinas (hinnas). Pärast lõunat tutvute Marrakechi vanalinna ja soukidega ning naudite Djemaa El Fna väljaku peadpööritavat melu. Õhtusöök vanalinnas, ööbimine Marrakechi 4* hotellis Atlas Asni.

3. päev: Marrakech - Ourzazate (204 km)
Pärast hommikusööki hotellis sõidate läbi kuulsa Tizi-n-Tichka mäekuru ning jõuate Kesk-Atlase lõunapoolsetele nõlvadele. Teel teete mitmeid peatusi, et imetleda vaateid Kõrg-Atlase lumistele tippudele ja järskudele mäekülgedele. Saabute kuulsasse Ait Benhaddou kindluslinna, mis on kantud UNESCO maailmapärandi nimekirja. Tutvute kasbah'ga ning teete lõunapausi (hinnas). Pärast lõunat jätkate teekonda Ourzazate'i kõrbelinna suunas, et külastada linna olulisemaid vaatamisväärsusi kasbah'd ja kinomuuseumi. Teete peatuse ka kohalikus käsitöökaupluses, kust soovijad saavad suveniiriks kaasa osta hõbeehteid, kingi, kotte, vaipu ja erinevaid suveniire.  Majutus Ourzazate'i 4* hotellis Le Riad koos õhtusöögiga.

Maroko, ringreis, rühmareis, kultuurireis, puhkusereis, päikesereis, kevadpuhkus, Aurinko, pakettreis, Baltic ToursMaroko, ringreis, rühmareis, kultuurireis, puhkusereis, päikesereis, kevadpuhkus, Aurinko, pakettreis, Baltic ToursMaroko, ringreis, rühmareis, kultuurireis, puhkusereis, päikesereis, kevadpuhkus, Aurinko, pakettreis, Baltic Tours

4. päev: Ourzazate - Tineghir (164 km) - Erfoud (145 km) - Merzouga (60 km)
Pärast hommikusööki jätkub ringreis Tineghiri suunas. Külastate rooside orgu ja selle juures asuvat Kala'at Mgouna linna, kus igal aastal mais toimub roosifestival. Seejärel jõuate ainulaadsesse Todgha (kirjutatakse ka Todra) kanjonisse, mille värvilised kaldaseinad on kohati kuni 160 m kõrged. Lõunapaus (hinnas). Edasi sõidate bussiga läbi Tinjdadi palmisalude, Ougnat' mäemassiivi ja Jorfi oaasi sügavamale Sahara kõrbe kuni jõuate Erfoudi linna. Tutvute linnaga ning seejärel sõidate ööbimispaika Merzouga külla, kõrbedüünide serval asuvasse hotelli. Tegemist on omanäolise berberi stiilis kõrbehotelliga. Õhtusöök ja ööbimine Merzouga hotellis Auberge Palmyras y Dunas.

5. päev: Merzouga - Ourzazate (362 km)
Tervitate päikesetõusu maalilistes Merzouga kõrbedüünides. Hommikusöögi järel jätkate teekonda bussiga Ourzazate'i poole. Sõidate läbi Tafilalte regiooni linnade Rissani ja Tazzarine'i (maailmakuulsa filmi „Babel" osade stseenide võttepaik). Lõunapaus Tazzarine'is (hinnas). Teel Ourzazate'i saate näha väga vaheldusrikast Maroko loodust - mägesid, kivikõrbeid, akaatsiasalusid ja palmioaase. Edasi jõuate Draa orgu, mille kaudu liikusid omal ajal karavanid Saharast Põhja-Marokosse. Draa orgu nimetatakse ka „1000 kasbahi oruks", sest neid ajaloolisi kindluselamuid on seal säilinud palju ja veel tänapäevalgi on osad neist elamutena kasutusel. Õhtuks jõuate Ourzazate'i. Majutumine ja õhtusöök 4* hotellis Le Riad.

6. päev: Ourzazate - Taroudant (290 km) - Agadir (85 km)
Pärast hommikusööki alustate sõitu Agadiri. Teel teete ka lõunapeatuse (lõuna hinna sees) ja külastate ajaloolist berberi linna Taroudant'i, mida on nimetatud ka „väikseks Marrakechiks". See hästi säilinud linnamüüri ja kompaktse medinaga linn on kuulus oma soukide ja puidust käsitöö poolest. Aga siin kaubeldakse ka kõikide teiste traditsiooniliste berberi kaupadega. Agadiris majutumine ja õhtusöök 4* hotellis Argana.

7.-8. päev: Agadir
Hommiku- ja õhtusöök hotellis Argana****, 2 vaba päeva rannapuhkuseks.

9. päev: Agadir
Hommikusöök hotellis Argana ning check-out kell 12:00. Pealelõunal lahkumine hotellist, transfeer lennuväljale ja kojulend.Viimati uuendatud 12. jaanuar 2017
 
Kuumad pakkumised