Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Reisiprogramm
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisiprogramm

 

1. päev / saabumine Nizzasse
Otselend  Tallinn-Nizza kell 17:05-19:20. Nizzas tervitab meid eestikeelne giid/reisijuht, kellega veedame järgmised päevad. Transfeer majutuskohta.

2. päev / vaba päev või lisaekskursioon külapeole
Vaba päev, mida saab sisustada oma soovide kohaselt. Nizza on kõrgelt hinnatud puhkusepiirkond. Siin võib rannas mõnuleda, kinnitada keha mõnes toredas tänavakohvikus, minna tutvuma linna vaatamisväärsustega, teha sisseoste või osaleda näiteks merereisil. Võimalus külastada kohaliku tähtsusega külapidu (lisatasu eest), kus saab hea ülevaate, kuidas väikestes külades elatakse ja kuidas pidusid peetakse.

3. päev / kitsefarmi külastus, juustude degusteerimine, veinitalu ja oliiviveski külastus
Kitsefarm asub Nizzast 40 km kaugusel, 800 m kõrgusel merepinnast. Hommikul saab tutvuda farmi ja kitsedega ning uurida lähemalt kitsejuustu valmistamise protsessi. Samuti saab maitsta bioloogilist kitsejuustu saia ning koos klaasi veiniga. Kitsefarmi külastus toimub vaid hea ilmaga. Saju korral muutub hommikune programm. Peale kitsefarmi külastust minnakse veinitallu St Pauli küla lähistel, kus tutvutakse taluga ja degusteeritakse kolme veini koos suupistetega. Tutvume ka kauni St Pauli külaga, mis on tuntud kunstigaleriide poolest ja seda loetakse Prantsusmaa üheks ilusaimaks külaks. Peale II maailmasõda elasid seal kunstnikud Matisse, Picasso, Chagall.

4. päev / Monaco, Monte Carlo külastus koos Eze mägikülaga
Külastame nii Monacot kui Monte Carlot. Teel teeme peatuse kaunis Eze mägikülas, kus soovijad saavad külastada ka Fragonard'i parfümeeriatehast. Monacos teeme jalgsi linnaekskursiooni - käime printsipalee juures, mille kõrval on vaateplatvorm vaatega kogu riigile - Monaco on oma väiksuselt maailmas teisel kohal. Soovijad saavad külastada katedraali, kus Monaco endine prints Rainier III abiellus Ameerika näitlejanna Grace Kelly’ga. Nad mõlemad on sinna ka maetud. Soovijatel avaneb võimalus külastada Okeanograafiamuuseumi (pilet 13 € täiskasvanutele, lastele 6.50 €). Lisaks külastame Monaco vanalinna, kohtumaja ja parlamenti, naudime imelisi vaateid ühelt poolt Vahemerele ja teiselt poolt Fontvieille´le, mis on Monaco uusim elu- ja büroorajoon, ehitatud mere peale. Seal asub ka Monaco jalgpallivaljak (AC Monaco) ja helikopterite maandumisrada. Jalutame ka Formula 1 Grand Prix rajal, kus igal aastal maikuus suurvõistlus toimub. Ühtlasi jõuame teha tutvust Monte Carloga - kuldsel väljakul asuvad kasiinod, Hôtel de Paris, Opéra de Monte Carlo, park purskkaevudega, maailma kõige kallim ostutänav. Arvatavasti on Monte Carlo väikesel maatükil rohkem Bentley´sid, Ferrari´sid ja Rolls Royce´e kui kusagil mujal maamuna peal.

5.-6. päev / vabad päevad
Vabad päevad Nizzas, mida saate sisustada oma soovide kohaselt kas nautides rannamõnusid,  sisseoste tehes või mõnes toredas tänavakohvikus einestades. Soovi korral on võimalik minna lisaekskursioonidele või külastada omal käel ümbruskonna külasid/linnasid või sõita hoopiski rongiga Alpidesse ja veeta tore päev Alpi mägikülas eemal rahvamassist.

7. päev / ekskursioon Cannes’i ja Antibes'i vabaõhuturule, absindimuuseumi ja -baari
Hommikul sõidame rongiga Cannes´i, mis on omaette elamus -  rong sõidab piki Vahemere rannikut ja kogu sõit pakub imekauneid vaateid. Cannes`is naudime vaadet vanalinnas Suquet' künkal, mis avaneb Inglite lahele, Estereli mäeahelikule ning Lérins`i saartele. Jalutame Filmifestivali palee ümbruses ja saame võrrelda oma käejälgi asfaldi sisse talletatud staaride käejälgedega. Jalutame mööda La Croisette`i, kus asuvad mitmed uhked luksushotellid ja -butiigid. Tagasiteel teeme peatuse kaunis Antibes´is. Jalutame läbi vanalinnas toimuvalt söögiturult, mis on üks siinse piirkonna kõige autentsemaid ja lummavamaid: kohalikud lõunamaa aroomid ja värvid, hooajalised puu- ja köögiviljad, oliivid, juustud, lihatooted jne. Vanalinna ümbritseb kindlusmüür, kust avanevad hingematvad vaated sini-sinisele merele, Euroopa suurimale erajahtide sadamale ja Alpidele. Kohapeal on võimalik maitsta kohalikku spetsialiteeti socca't - kikerhernejahust valmistatud imeõhukest pannkooki. Seejärel külastame absindibaari ja –muuseumi, kus tutvume absindi valmistamisega. Soovi korral on võimalik sõita hommikul Nizzast Cannes´i laevaga. Laev sõidab mööda Cote Azuri  rannikut, pakkudes imekauneid rannikuvaateid. Peatus tehakse St Marguerite saarel, kus on võimalik ka ujuma minna või tutvuda saarega (laevareis on lisatasu eest ja see tuleb vähemalt kuu aega ette broneerida). Õhtul võib soovijatel avaneda võimalus minna Casino Ruhl’ kabaree-etendust vaatama (lisatasu eest).

8. päev / Nizza - Tallinn
Vaba aeg viimaste sisseostude tegemiseks, einestamiseks või lisaekskursiooniks. Otselend  Nizza - Tallinn kell 19:55-23:55


Vastutav reisikorraldaja on Fix Ideed.

Lisainfo ja tellimine Baltic Tours puhkusereiside osakonnast.

Telefon: 740 0000, 630 0400
Viimati uuendatud 07. detsember 2016
 
Kuumad pakkumised