Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Automatkad Islandil
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Automatkad Islandil

 
Island tuli, et jääda! Olenemata aastatetagustest vintsutustest on Island tõusnud tuhast (kohati lausa sõna otseses mõttes) ning saanud üheks maailma populaarseimaks sihtkohaks. Suvisel kõrghooajal on pealinn Reykjavik nagu keskpäevane Viru tänav Tallinnas, sest uudishimulike loodusesõpru on kõik kohad täis. Just loodus on see, miks inimesed Islandile lähevad. Omapärasel ja äärmusi kombineerival Islandil eksisteerivad harmoonias nii jäised liustikud kui ka auravad vulkaanid. Tänu sellele nimetatakse riiki ka tule ja jää maaks. Fakt on see, et tule ja jää kooslus on loonud ühe kauneima paiga maa peal ning selle külastamine on igat senti väärt.

Ideaalseks võimaluseks Islandiga tutvust teha on automatkad, mida leiab pea igas pikkuses. Hinnas sisaldub juba nii majutus, autorent kui ka kohalik SIM kaart koos internetiga, et saaksid koduseid kadedaks ajada. Vaata näidispakkumisi altpoolt!

MATKAAUTOGA LOODUSESSE al. 651 € / in
puhkusereis, päikesereis, talvepuhkus, suvepuhkus, Island, soodsad puhkusereisid, Baltic ToursMarsruut: Vastavalt oma soovile, vähemalt 3 päeva.
Pakett kehtib reisimiseks perioodil 01.03.-30.11.2017

Matkaauto ehk campervani renditakse välja minimaalselt kolmeks päevaks. Pakkumises toodud hind on inimese kohta 3-päevase rendi puhul. See on tõeline seiklus neile, kes tahavad ärgata mere ääres, tuua hommikukohvi jaoks vett lähedal olevast joast ning uinuda täistaeva all. Sinu koduks on magamis- ja toiduvalmistamise võimalustega matkaauto.
Hinnas sisaldub: matkaauto rent (näidishind Ford Transit Connect või sarnane), magamistarbed (tekid, padjad või magamiskott), köögitarbed (väike külmik, priimus, jooksva veega väike kraanikauss, lauanõud, potid/pannid), tahvelarvutil Islandi reisijuht.KULDNE RING JA MUSTAD LIIVAD al. 710 € / in
puhkusereis, päikesereis, talvepuhkus, suvepuhkus, Island, soodsad puhkusereisid, Baltic Tours
Marsruut (5 päeva, ca 1041 km): Reykjaviki lennujaam - UNESCO Geopark - Gullfoss - Laugarvatn - Skogafossi kosk - Dyrholaey - Thingvelliri rahvuspark - Reykjavik.
Pakett kehtib reisimiseks perioodil 15.06.-10.08.2017

Sõida läbi Lõuna-Islandi ning avasta kuulsa Kuldse ringi imesid. Vaid viie päeva jooksul on võimalik ära näha paljud erinevad Islandi kuulsaimad vaatamisväärsused nagu Gullfossi kosk, Reykjanesi geopark, lõunaranniku laavaväljad, Thingvelliri rahvuspark ja mitmed teised.
Hinnas sisaldub: 4 ööd majutust hotelli kaheses toas koos hommikusöökidega, autorent alguse ja lõpuga Reykjaviki lennujaamas, kohalik SIM kaart (kohalikud kõned ja kuni 1 GB internetti) ja detailsed sõidujuhised.


LÄÄNE-ISLANDI VIIKINGID al. 866 € / in
puhkusereis, päikesereis, talvepuhkus, suvepuhkus, Island, soodsad puhkusereisid, Baltic Tours
Marsruut (6 päeva, ca 1097 km): Reykjaviki lennujaam - Grindavik - Gullfoss - Thingvelliri rahvuspark - Snaefellsnesi poolsaar - Hellnar - Borgarfjodur - Hraunfoss - Reykjavik.
Pakett kehtib reisimiseks perioodil 20.06.-15.08.2017

Kuus päeva on just parasjagu pikk automatk, et sõita läbi kaunid maastikud, lopsakad orud ja hiiglaslikud laavaväljad. Lisaks imelisele loodusele saad Sa käia iidsete Viikingite radadel ning õppida, kuidas nemad sel raskel maastikul elasid. 
Hinnas sisaldub: 5 ööd majutust hotelli kaheses toas koos hommikusöökidega, autorent alguse ja lõpuga Reykjaviki lennujaamas, kohalik SIM kaart (kohalikud kõned ja kuni 1 GB internetti) ja detailsed sõidujuhised.


GEISRID, LIUSTIKUD JA KOSED al. 918 € / in
puhkusereis, päikesereis, talvepuhkus, suvepuhkus, Island, soodsad puhkusereisid, Baltic ToursMarsruut (7 päeva, ca 1627 km): Reykjaviki lennujaam - Hveragerdi - Eyjafjallajokulli liustik - Skaftafelli rahvuspark - Thingvelliri rahvuspark - Reykholt - Kleifarvatni järv - Reykjavik.
Pakett kehtib reisimiseks perioodil 01.04.-30.09.2017

7-päevane automatk viib Sind seiklusele Islandi lõunakaldal, mida peetakse üheks kauneimaks piirkonnaks saarel. Seal saad parima ülevaate Islandi omapärasest loodusest, kus kõrvuti eksisteerivad auravad vulkaanid ja jäised liustikud. Teekond viib mööda ka kuulsast Sinisest Laguunist, milles soovi korral lisatasu eest supelda saab.
Hinnas sisaldub: 6 ööd majutust hotelli kaheses toas koos hommikusöökidega, autorent alguse ja lõpuga Reykjaviki lennujaamas, kohalik SIM kaart (kohalikud kõned ja kuni 1 GB internetti) ja detailsed sõidujuhised.


Pakkumises toodud hinnad on inimese kohta ning eeldavad vähemalt kaht koos reisivat täiskasvanut. 
Tegemist on näidishindadega, mis võivad muutuda vastavalt soovitud reisiperioodile.

Hinnas sisalduv autorent sisaldab kõiki seadusega ettenähtud kindlustusi, GPSi kasutust ja ühte lisajuhti. Pane tähele, et Islandil auto rentimiseks peab olema vähemalt 21 aastat vana, omama kehtivat juhiluba ning vähemalt 2-aastast sõidukogemust. Kõrgema kategooria autode puhul võib vanusepiir olla kõrgem. Küsi täpsemat infot reisikonsultandilt.

Hinnas ei sisaldu:

Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.
Telefon: 740 0000, 630 0400Viimati uuendatud 17. mai 2017
 
Kuumad pakkumised