Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Automatkad Islandil
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Automatkad Islandil

 
Island tuli, et jääda! Olenemata aastatetagustest vintsutustest on Island tõusnud tuhast (kohati lausa sõna otseses mõttes) ning saanud üheks maailma populaarseimaks sihtkohaks. Suvisel kõrghooajal on pealinn Reykjavik nagu keskpäevane Viru tänav Tallinnas, sest uudishimulike loodusesõpru on kõik kohad täis. Just loodus on see, miks inimesed Islandile lähevad. Omapärasel ja äärmusi kombineerival Islandil eksisteerivad harmoonias nii jäised liustikud kui ka auravad vulkaanid. Tänu sellele nimetatakse riiki ka tule ja jää maaks. Fakt on see, et tule ja jää kooslus on loonud ühe kauneima paiga maa peal ning selle külastamine on igat senti väärt.

Ideaalseks võimaluseks Islandiga tutvust teha on automatkad, mida leiab pea igas pikkuses. Hinnas sisaldub juba nii majutus, autorent kui ka kohalik SIM kaart koos internetiga, et saaksid koduseid kadedaks ajada. Vaata näidispakkumisi altpoolt!

puhkusereis, päikesereis, talvepuhkus, suvepuhkus, Island, soodsad puhkusereisid, Baltic Tours, automatk, autoreis, self drive, matkareis, seiklusreis, elamusreis, eksootikareisKULDNE RING al. 681 € / in
Marsruut: Reykjavik - Hveragerdi küla - Lõuna kallas - Eyjafjallajokulli vulkaan - Skogafossi kosk - Seljalandsfossi kosk - Myrdalsjokulli liustik - Viki küla - Thjorsardaluri org - Geysiri kuumaveeallikad - Thingvelliri rahvuspark - Reykjavik
Pakett kehtib reisimiseks perioodil 01.05.-30.09.2018, vastavalt vabade kohtade olemasolule.

5-päevane marsruut viib Sind reisile läbi Islandi kuulsaimate paikade. See marsruut on piisavalt pikk, et pakkuda hulgaliselt avastamisrõõmu ja samas parajalt lühike, et mitte ära väsitada.
Hinnas sisaldub: 4 ööd majutust hotelli kaheses toas koos hommikusöökidega, autorent alguse ja lõpuga Reykjavikis, kohalik SIM kaart (kohalikud kõned ja kuni 1 GB internetti) ja detailsed sõidujuhised.


puhkusereis, päikesereis, talvepuhkus, suvepuhkus, Island, soodsad puhkusereisid, Baltic Tours, automatk, autoreis, self drive, matkareis, seiklusreis, elamusreis, eksootikareis
GEISRID, LIUSTIKUD JA KOSED al. 1022 € / in
Marsruut: Reykjavik - Hveragerdi - Eyjafjallajokulli liustik - Skaftafelli rahvuspark - Thingvelliri rahvuspark - Reykholt - Kleifarvatni järv - Reykjavik.
Pakett kehtib reisimiseks perioodil 01.05.-30.09.2018

7-päevane automatk viib Sind seiklusele Islandi lõunakaldal, mida peetakse üheks kauneimaks piirkonnaks saarel. Seal saad parima ülevaate Islandi omapärasest loodusest, kus kõrvuti eksisteerivad auravad vulkaanid ja jäised liustikud. Teekond viib mööda ka kuulsast Sinisest Laguunist, milles soovi korral lisatasu eest supelda saab.
Hinnas sisaldub: 6 ööd majutust hotelli kaheses toas koos hommikusöökidega, autorent alguse ja lõpuga Reykjavikis, kohalik SIM kaart (kohalikud kõned ja kuni 1 GB internetti) ja detailsed sõidujuhised.


puhkusereis, päikesereis, talvepuhkus, suvepuhkus, Island, soodsad puhkusereisid, Baltic Tours, automatk, autoreis, self drive, matkareis, seiklusreis, elamusreis, eksootikareisARKTILINE ISLAND al. 1723 € / in
Marsruut: Reykjavik - UNESCO Geopark - Hekla vulkaan - Seljalandsfossi kosk - Vatnajokulli rahvuspark - Jokurlsarloni liustik - Vopnafjorduri küla - Asbyrgi kanjon - Godafossi kosk - Skagafjorduri piirkond - Snaefellsnesi poolsaar - Reykjavik.
Pakett kehtib reisimiseks perioodil 01.05.-30.09.2018

11-päevane automatk viib Sind ringile ümber Islandi. Külasta paikasid, kuhu paljud oma lühikese külastuse jooksul ei jõua ning tutvu tõelise Islandiga. Sinu teele jäävad ette nii kuumaveeallikad, liustikud, armsad kalurikülad, üksiseisvad puidust kirikud ja muidugi sõbralikud kohalikud.
Hinnas sisaldub: 10 ööd majutust hotelli kaheses toas koos hommikusöökidega, autorent alguse ja lõpuga Reykjavikis, kohalik SIM kaart (kohalikud kõned ja kuni 1 GB internetti) ja detailsed sõidujuhised.


Pakkumises toodud hinnad on inimese kohta ning eeldavad vähemalt nelja koos reisivat täiskasvanut. 
Tegemist on näidishindadega, mis võivad muutuda vastavalt soovitud reisiperioodile.

Hinnas sisalduv autorent sisaldab kõiki seadusega ettenähtud kindlustusi, GPSi kasutust ja ühte lisajuhti. Pane tähele, et Islandil auto rentimiseks peab olema vähemalt 21 aastat vana, omama kehtivat juhiluba ning vähemalt 2-aastast sõidukogemust. Kõrgema kategooria autode puhul võib vanusepiir olla kõrgem. Küsi täpsemat infot reisikonsultandilt.

Hinnas ei sisaldu:

Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.
Telefon: 740 0000, 630 0400Viimati uuendatud 23. aprill 2018
 
Kuumad pakkumised