Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Sri Lanka
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Sri Lanka

 
Sri Lanka, troopiline pisarakujuline saar India lõunatipus, on üks kõige huvitavamaid ja maalilisemaid saari maailmas. Sri Lankat iseloomustavad muinaslinnad, tihedad džunglid, vääriskivid, kilomeetrite kaupa palmidega ääristatud rannad, madalad hinnad ning siiralt võluvad ja külalislahked kohalikud. Sri Lankal kohtad kindlasti elevante, kes liiguvad vabalt nii looduses kui ka linnaliikluses. Kuulsad on ka Kandy kuningliku linna punased katused ja lopsakad riisipõllud, kus kohalikud värvilistes sarides tüdrukud liiguvad justkui eredad laternad keset rohelust.

Pakume sihtkohas majutust hotellide kategoorias 3* kuni 5* ja toitlustust koos valitud majutusega  hommikusöögist kuni luksusliku kõik hinnas sidalduva teenuseni. Reisi pikkust on võimalik valida vahemikus 7-14 ööd sihtkohas. Tulenevalt lennugraafikust sihtkohta on vajalik ööbimine enne või pärast reisi Londonis.

Mõned näited laiast valikust:

Club Bentota 3+*, 7 ööd, kõik hinnas, hind al. 1090 €
Club Bentota 3+*, 14 ööd, kõik hinnas, hind al. 1505 €
Jetwing Lighthouse 5*, 7 ööd, hommikusöökidega, hind al. 1470 €
Jetwing Lighthouse 5*, 14 ööd, hommikusöökidega, hind al. 1765 €


Paketi  hinnas ühele inimesele sisaldub:
  • lend London Heathrow-Doha-Colombo-Doha-London Heathrow (Qatar Airways) või London Gatwick-Dubai-Colombo-Dubai-London Gatwick (Emirates Airlines)
  • transfeer sihtkohas lennujaam-hotell-lennujaam
  • majutus 7 või 14 ööd valitud hotellis kaheses toas
  • toitlustamine vastavalt valitud paketile.
Lisatasu eest:
  • reisikindlustus
  • lennupiletid Londonisse ja tagasi
  • majutus Londonis.
Anna meie reisikonsultandile teada oma soovidest ja hinnapiirist ning me leiame Sulle sobivaima lahenduse!

SRI LANKA PROMOVIDEO:


Viisainfo

Eesti kodanikule on vajalik viisa, mida saab taotleda alates 1. jaanuarist 2012 kasutusele võetud uues viisasüsteemis ETA (Electronic Travel Authorization) Lisainfot leiab siit>> ja siit>>
Täpsem riigi- ja viisainfo Välisministeeriumi kodulehel siin>>

Oluline informatsioon
Baltic Tours vahendab Suurbritannia reisikorraldaja Kuoni Travel reise alguse ja lõpuga Suurbritannia pealinnast Londonist. Vastutavaks reisikorraldajaks on Kuoni Travel. Kuoni on Suurbritannia suurimaid reisikorraldajaid ning nende sihtkohavalik on äärmiselt lai. Kuna reisid algavad Londonist, siis tulenevalt lennugraafikust tuleb Tallinnast lennukiga Londonisse sõites veeta minnes ja/või tulles öö Londonis. Soovitame kindlasti sõlmida ka reisitõrke kindlustus, et vältida lennugraafikute muudatusest tulenevaid ebameeldivusi.

Millal minna?
Sri Lanka ilm on peaaegu aastaringselt soe (ca 30ºC) ja päikesepaisteline. Kõrgendike alad on jahedad ja kuivad ning rannikualad soojad, kuid värskendavate tuulepuhangutega. Kuna tegemist on troopilise kliimaga, võib aeg-ajalt esineda hoovihma. Kõige kuivem periood on jaanuarist märtsini ning juunist augustini, kuid Sri Lankale sobib sõita igal ajal.

Mida ette võtta?
Sri Lankale minnes tasub kindlasti külastada pealinna Colombo't - vilgas linn, kus modernne elu seguneb koloniaalstiilis ehitiste ja traditsioonidega. Kui soovid näha kultuuri, siis tasuks ette võtta ekskursioon muinaslinna, templitesse ja legendaarsetele randadele kogenud giidiga. Rannapuhkusel olles tasub aga jalutada mööda palmidega ääristatud rannikut ja lõõgastuda kuldsetel liivadel näiteks raamatut lugedes. Loomaarmastajatel tasub külastada Pinnawela südantliigutavat elevantide lastekodu.

Sri Lanka pole päris Sinu jaoks?
Anna oma reisisoovist meile teada ja me leiame Sulle alternatiivi enam kui 100 sihtkoha seast!

Palun tutvu Kuoni Traveli reisitingimuste ning Baltic Toursi müügitingimustega.

Lisainfo ja tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon:
630 0400, 740 0000Viimati uuendatud 01. juuli 2014
 
Kuumad pakkumised