Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Barbados
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Barbados

 
Kaunis Barbados on Kariibide kõige idapoolsem saar. Kuigi saar on pindalalt üsna väike, on pirnikujulist Barbadost õnnistatud peaaegu 100 km ulatuses liivarandadega. Metsikuma loodusega idarannik on tõeline fotograafide unelm - tuultele avatud rannikule uhuvad Atlandi ookeani lained ning rannikut ääristavad hiiglaslikud kivirahnud. Läänerannik, mis jääb Kariibi mere poole, on rahulikum ning tuulevaiksem. Palmipuudega ääristatud rannad on täiuslikud ujumiseks, päevitamiseks ning snorkeldamiseks. Barbadosel lõõgastudes võid peatuda Kariibide parimates hotellides, ööbida endistesse istandustesse ehitatud kuurortites, nautida spaamõnusid või vaadata kaunist päikeseloojangut kuldse liivaga rannal – kõik eeldused üheks mõnusaks puhkuseks ootavad sind Barbadose saarel! 

Pakume sihtkohas majutust hotellide kategoorias 3* kuni 5* ja toitlustust koos valitud majutusega  hommikusöögist kuni luksusliku kõik hinnas sidalduva teenuseni. Reisi pikkust on võimalik valida vahemikus 7-14 ööd sihtkohas. Tulenevalt lennugraafikust sihtkohta on vajalik ööbimine enne või pärast reisi Londonis.

Mõned näited laiast valikust:

Butterfly Beach Hotel 3*, 7 ööd, hommikusöökidega, hind al. 1175 €
Butterfly Beach Hotel 3*, 14 ööd, hommikusöökidega, hind al. 1510 €
Mango Bay 4*, 7 ööd, kõik hinnas, hind al. 1905 €
Mango Bay 4*, 14 ööd, kõik hinnas, hind al. 2900 €

Paketi  hinnas ühele inimesele sisaldub:
  • lend London Gatwick-Barbados-London Gatwick (Virgin Atlantic Airways)
  • transfeer sihtkohas lennujaam-hotell-lennujaam
  • majutus 7 või 14 ööd valitud hotellis kaheses toas
  • toitlustamine vastavalt valitud paketile.
Lisatasu eest:
  • reisikindlustus
  • lennupiletid Londonisse ja tagasi
  • majutus Londonis.
Anna meie reisikonsultandile teada oma soovidest ja hinnapiirist ning leiame Sulle sobivaima lahenduse!

Viisainfo
Eesti kodanik võib riigis viibida viisavabalt 3 kuud 6-kuulise perioodi jooksul.
Täpsem riigi- ja viisainfo Välisministeeriumi kodulehel siin>>

Oluline informatsioon
Baltic Tours vahendab Suurbritannia reisikorraldaja Kuoni Travel reise alguse ja lõpuga Suurbritannia pealinnast Londonist. Vastutavaks reisikorraldajaks on Kuoni Travel. Kuoni on Suurbritannia suurimaid reisikorraldajaid ning nende sihtkohavalik on äärmiselt lai. Kuna reisid algavad Londonist, siis tulenevalt lennugraafikust tuleb Tallinnast lennukiga Londonisse sõites veeta minnes ja/või tulles öö Londonis. Soovitame kindlasti sõlmida ka reisitõrke kindlustus, et vältida lennugraafikute muudatusest tulenevaid ebameeldivusi.

Millal minna?
Barbadosel on päikeselisem ja kuivem kliima, kui teistel Kariibimere saartel. Keskmine päevane temperatuur jääb vahemikku 27-29°C.  Turismihooaeg kestab detsembrist juunini, mil on kõige kuivem periood. Juulist novembrini võib esineda hoovihmasid. Novembrist kuni märtsini paistab päike keskmiselt 8-10 tundi päevas ning aprillist oktoobrini 8-9 tundi päevas.

Mida ette võtta?
Kindlasti tasuks külastada Barbadose pealinna, Bridgetown'i, mida iseloomustavad koloniaalarhitektuur, ajaloolised vaatamisväärsused, muuseumid ning maksuvabad kauplused. Saare läänerannik, mida kutsutakse ka Plaatinumrannikuks, on kuulus eelkõige oma kaunite randade poolest. Siin asuvad paljud kuurortid ja kaunid koloniaalstiilis villad, kuid sekka leidub ka tüüpilisi puidust Barbadose stiilis väikeseid majakesi. Barbadosel olid omal ajal suured suhkru- ning tubakaistandused. Paljud neist on tänapäeval küll romantiliselt metsistunud, kuid seda enam külastamist väärt. Tuntumad on Lillede Mets (Flower Forest) Richmondi istanduses ja Welchman Hall Gully, kuhu 19. sajandil külvati tsitrulisi ja erinevaid ürte, kuid istandus metsistus, kuni muudeti 1960. aastatel üheks Barbadose vaatamisväärsuseks. Idarannik pakub kauneid metsikuid vaateid. Rannikule uhub  Atlandi ookean ning rannikut ääristavad kaljused nõlvad. Siinkandis on võimalus surfata või ujuda kaljubasseinides. Kindlasti tasub külastada Andromeda aedasid – Barbadose üht tuntumat botaanikaaeda.

Barbados pole päris Sinu jaoks?
Anna oma reisisoovist meile teada ja me leiame Sulle alternatiivi enam kui 100 sihtkoha seast!

Palun tutvu Kuoni Traveli reisitingimuste ning Baltic Toursi müügitingimustega.

Lisainfo ja tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon: 630 0400, 740 0000



Viimati uuendatud 01. juuli 2014
 
Kuumad pakkumised