Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Antigua
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Antigua

 
Kui tahad puhata ja lõõgastuda Kariibi mere valgetel liivarandadel, siis Antigua on just Sinu jaoks! Atlandi ookeani ja Kariibi mere vahel asuva Antigua saare teevad eriliseks rohked lahesopid ja neid ääristavad maailma kauneimad rannad. Öeldakse, et kui viibid terve aasta Antigual, on Sul võimalus iga päev erinevas rannas lõõgastuda (saarel on kokku 365 randa). Siiski, kui soovid mööda saart ringi seigelda, leiad mitmeid ajaloolisi vaatamisväärsusi ning ohtralt lugusid piraatidest. Antigual on ka väike vihmamatsa ala, kuid rannasihtkohana on seda saart raske üle trumbata - tegemist on saarega, kus on kõige kuivem kliima kogu Kariibi regioonis.

Pakume sihtkohas majutust hotellide kategoorias 3* kuni 5* ja toitlustust koos valitud majutusega  hommikusöögist kuni luksusliku kõik hinnas sidalduva teenuseni. Reisi pikkust on võimalik valida vahemikus 7-14 ööd sihtkohas. Tulenevalt lennugraafikust sihtkohta on vajalik ööbimine enne või pärast reisi Londonis.

Mõned näited laiast valikust:

Halcyon Cove By Rex Resorts 3*, 7 ööd, kõik hinnas, hind al. 1375 €
Halcyon Cove By Rex Resorts 3*, 14 ööd, kõik hinnas, hind al. 1910
Verandah Resort & Spa 4*, 7 ööd, kõik hinnas, al. 1545 €
Verandah Resort & Spa 4*, 14 ööd, kõik hinnas, al. 2260 €


Paketi  hinnas ühele inimesele sisaldub:
  • lend London Gatwick - Barbados - Antigua - Barbados - London Gatwick (Virgin Atlantic Airways)
  • transfeer sihtkohas lennujaam - hotell - lennujaam
  • majutus 7 või 14 ööd valitud hotellis kaheses toas
  • toitlustamine vastavalt valitud paketile.

Tähelepanu!
Pakkumises on antud soodsaim hind. Võib juhtuda, et antud hind ei ole saadaval kõikidel väljumistel. Mida kiiremini meile oma reisisoovi edastad, seda tõenäolisem on, et soodsaim hind on saadaval valitud väljumisel. Lõplik hind kinnitatakse koos broneeringuga.

Lisatasu eest:
  • reisikindlustus
  • lennupiletid Londonisse ja tagasi
  • majutus Londonis.
Anna meie reisikonsultandile teada oma soovidest ja hinnapiirist ning leiame Sulle sobivaima lahenduse!

Viisainfo
Eesti kodanik võib riigis viibida viisavabalt 3 kuud 6 kuu pikkuse perioodi jooksul.
Täpsem riigi- ja viisainfo Välisministeeriumi kodulehel siin>>

Oluline informatsioon
Baltic Tours vahendab Suurbritannia reisikorraldaja Kuoni Travel reise alguse ja lõpuga Suurbritannia pealinnast Londonist. Vastutavaks reisikorraldajaks on Kuoni Travel. Kuoni on Suurbritannia suurimaid reisikorraldajaid ning nende sihtkohavalik on äärmiselt lai. Kuna reisid algavad Londonist, siis tulenevalt lennugraafikust tuleb Tallinnast lennukiga Londonisse sõites veeta minnes ja/või tulles öö Londonis. Soovitame kindlasti sõlmida ka reisitõrke kindlustuse, et vältida lennugraafikute muudatusest tulenevaid ebameeldivusi.

Millal minna?
Antigua on üks kõige kadestamisväärsema kliimaga saar Kariibi mere saarestikus – madal niiskusetase, keskmisest madalam sademete hulk ja tundideviisi päikesepaistet, mis kõik on kombineeritud kuumust leevendavate briiside teele jääva asukohaga – Antigua sobib puhkamiseks aastaringselt! Turismi kõrghooaeg on talvekuudel detsembri keskpaigast aprilli keskpaigani, peale tormide hooaega. Temperatuurid on suhteliselt stabiilsed, jäädes päevasel ajal 24°C - 30°C vahemikku. Kuumim periood kestab maist novembrini. Kõige jahedam öine temperatuur võib langeda kuni 20°C. Tormide esinemise oht on juunist novembrini.

Mida ette võtta?

Külastada tasub kindlasti Antigua ja Barbuda pealinna St. John'i koloniaalehitiste ning värvika turuga. Arhitektuurilistest vaatamisväärsustest tasuks külastada St. John'i katedraali ning endises 18.sajandi kohtumajas asuvat Antigua ja Barbuda rahvuslikku muuseumi, kus saab tutvuda saare paeluva ajalooga. Avastada tasub ka St. John'i piraatide eest kaitsnud James'i kindlust, mis rajati 1703. aastal, kuid mille metsikud varemed koos merele osutavate kahuritega seisavad uhkelt püsti tänase päevani.

Omaette vaatamisväärsuseks on Inglise Sadamas asuv Nelson's Dockyard – Kariibide üks kõige huvitavam ajalooline paik. Loodud selleks, et pakkuda varju inglise sõjalaevadele, mis omal ajal kaitsesid piirkonna saari. Nelsoni aegseid reliikviaid ja meeneid saab näha restaureeritud  Admirali majas, mis on leidnud kasutust muuseumi näol. Teised restaureeritud ehitised teenivad Inglise Sadama modernset rolli purjespordikeskusena, kus igal aastal aprilli lõpul peetakse purjetamise nädalat. Sel ajal randuvad saarele tunnustatud purjesportlased üle maailma ning Inglise Sadam muutub kruiisi- ning jahisadamaks.

Antiguat on tunnustatud lisaks muinasjutulistele randadele ka Kariibide parimate veespordi võimaluste poolest. Siin saad sõita purjelauaga, tegeleda lohesurfiga või sukelduda.

Mere-elu nautimiseks külasta kidlasti Antigua sõsarsaart Barbudat – ehedat paradiisisaart! Barbuda on jäänud puutumata suurtest kuurortitest ja arendustest ning sobib seega suurepäraselt ümber korallrahude süvameres kalastamiseks, snorgeldamiseks ning sukeldumiseks. Sealsetes vetes leidub üle 70 vraki, mida uurida ja avastada. Lisaks mere-elu nautimisele on ka Barbudas suurepärased rannad, mida kohalikud saareelanikud peavad loomulikult Antigua omadest paremaks.


Antigua pole päris Sinu jaoks?
Anna oma reisisoovist meile teada ja me leiame Sulle alternatiivi enam kui 100 sihtkoha seast!

Palun tutvu Kuoni Traveli reisitingimuste ning Baltic Toursi müügitingimustega.

Lisainfo ja tellimine
Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon:
630 0400, 740 0000Viimati uuendatud 05. aprill 2016
 
Kuumad pakkumised