Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
 Sri Lanka ja rannapuhkus Maldiiviidel
 • Jaga:
 • Saada sõbrale

Sri Lanka ja rannapuhkus Maldiiviidel

 
Sri Lanka tähendab tõlkes õnnemaad – ja seda igati põhjendatult. Esimesed  Indiast Sri Lankale saabunud inimesed olevat kirjeldanud saart kui maist paradiisi. Sri Lanka saart võib liialdamata nimetada maapealseks paradiisiks! Eksootiline lopsakas loodus, kosed, järved, templid, teeistandustega kaetud maalilised mäed, muinasjutulised valged laiad liivarannad ja eresinise läbipaistva veega ookean, elevantide ja leopardide elupaigaks olevad savannid ja lootoseõite alla mattunud tehisjärved jätavad unustamatu mulje igale saare külastajale. Sri Lanka on väga mitmekülgsete võimalustega sihtkoht, kus saab  nautida  mitte ainult  rannapuhkust,  vaid  ka tuhandeaastast ajalugu ning kultuuri.

Sri Lanka individuaal reis koos rannapuhkusega Maldiividel, 10 päeva 9 ööd, hind al. 1980 € / in. ringreis koha peal 
Lisandub lennupileti hind Tallinn-Colombo-Male-Tallinn al. 780 €

1. päev Colombo
Transfeer lennujaamast Colombosse. Sõltuvalt saabumise ajast Colombo linnaekskursioon. Ööbimine Colombos Palm Village 3* või sarnases hotellis.

2.päev Anuradhapura / Kultuuri kolmnurk ( Marawila, Chilaw ja Puttalam)
Sõit Anuradhapurasse. Läbime ajalooslis/kultuurilise kolmnurga Marawila - Chila - Puttalam. Anuradhapura oli Sri Lanka ja ajaloolise Tseiloni suurim linn. Linnas asub vanim ajalooliselt dokumenteeritud puu maailmas-olles  rohkem kui 2200 aasta vanune.  Ööbimine oma valitud piirkonnas vastava kategooria hotellis!

3. päev Sigriya / Polonnaruwa
Pärast hommikusööki sõit Sigiriyasse. 5.sajandist pärit Sigiriya kivikindluse külastamine. See džungli kohal kõrguv 200 meetri kõrgune kivikindlus on kunagise linna kese. Seejärel sõit Polonnaruwasse, kus külastatakse iidset linnakompleksi. Seal saab näha kuningliku palee varemeid, kivisse raiutud Buddha kujusid. Sõit Polonnaruwasse- mis oli kunagine Sri Lanka teine pealinn. Polonnaruwas asuvad ka Shiva templi ja muude kuulsate jumalakummardamise monumendid. Õhtusöök ja ööbimine hotellis.

4. päev Dambulla / Matale/ Kandy

Hommikusöök hotellis. Sõidame külastama Dambulla piirkonda - kultuurikolmnurka Dambulla / Matale / Kandy.
Dambulla Rock Temple on Sri Lanka koopatemplitest kõige silmapaistvam. Viiest koopast koosnevas kompleksis on üle 2000 ruutmeetri värvitud seinu ja lagesid ning on seega kõige suurem maalitud pind maailmas. Templis on üle 150 Buddha kuju, millest kõige suurem on kivisse raiutud 14-meetrine figuur. 
Suundume Kandysse, et külastada sealset Matale vürtsiaeda. Vürtsiaias tutvutakse erinevate liikidega, mille poolest Sri Lanka kuulus on. 
Sõit Kandy piirkonna järve ümbruses ja tuvumine linnaga. Vaatamisväärsustega tutvumine, turu külastamine. Vääriskivi muuseumi- ja töökoja külastus ning rahvusetenduse vaatamine. Õhtusöök ja ööbmine hotellis

5. päev Kandy / Peradeniya / Pinnwala / Nuwara Eliya
Peale hommikusööki sõit Peradeniyasse. Külastatame kuninglikku botaanikaaeda, mis on tuntud oma suure orhideedevaliku poolest.
Edasi sõit Pinnawalasse, kus külastatakse elevantide orbudekodu. 
Sõit Pinnwalast Nuwara Eliyasse. Kohaliku kauni loodusega tutvumine. Nuwara Eliya on Sri Lanak teetootmise istandus- ja keskus ning märkimisväärne osa maailma parimast teest pärineb just sealt. Teeistanduse ja -vabriku külastus. Ööbimine Nuwara Eliyas hotellis.

6. päev Nuwara Eliya / Yala / Deep South
Hommikusöök hotellis. Sõit Nuwara Eliyast Yalasse, läbides  Bandarawela & Ella. Külastame koske. Peale lõunat Yala Rahvuspargi külastus dziibi safariga. Õhtusöök ja ööbimine hotellis

7. päev Deep South / Galle / Colombo
Pärast hommikusööki sõidetakse Gallese. Kithulgalal soovi korral rafting. Ülejäänud päeva saab veeta rannal puhates. Õhtusöök ja ööbimine hotellis.
Soovikorral  Galle kindluse külastamine.
Peale hommikusööki sõit lennujaama.

7-10 päev rannapuhkus Maldiividel
Naudi luksuslikku puhkust Maldiivide suurepärases hotellis


Paketi hinnas ühele inimesele sisaldub:
 • transfeer Sri Lankal lennujaam-hotell-lennujaam
 • 6 ööd majutust Sri Lankal
 • 3 ööd majutust Maldiividel
 • toitlustus vastavalt paketile
 • transport konditsioneeriga sõidukis koos inglise keelt kõneleva autojuht-giidiga
 • programmis ettenähtud vaatamisväärsuste külastamine
 • džiibirent Yala rahvuspargi külastamisel.
Lisatasu eest:
 • lend Tallinn-Colombo-Male-Tallinn 
 • viisa al. 35 $ (elektrooniline)
 • soovikorral lõunasöögid
 • reisikindlustus
 • karastusjoogid söökide juurde
 • jootraha
 • pildistamise ja filmimise load.


Palun tutvu Baltic Toursi 
müügitingimustega!

Lisainfo ja tellimine 
Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon:
 740 0000, 630 0400

Viimati uuendatud 12. mai 2017
 
Kuumad pakkumised