Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. SAABUMINE KATHMANDUSSE
Saabumine vastavalt individuaalsele reisikavale. Saabudes võtab teid vastu meie partneri kohalik ingliskeelne esindaja ning transpordib teid hotelli.
Enne sisseseadmist käite koos esindajaga üle järgmiste päevade reisikava ning kõik küsimused, mis tekkinud on.

Ülejäänud aeg vaba omal käel linnaga tutvumiseks.

2. PÄEV. KATHMANDU
Hommikusöök hotellis, millele järgneb päev Kathmandu tänavatel seigeldes. Külastate mitmeid väljakuid, stuupasid ja muid pühapaiku.

3. PÄEV. CHITWANI RAHVUSPARK
Peale hommikusööki võtate suuna Chitwani rahvuspargi poole.
Chitwani rahvuspark on koduks nii bengaali tiigrile kui ka ühe sarvega india ninasarvikule. Just ninasarvikute arv on viimastel aastatel tänu heale koostööle ja kaitseprogrammile pidevalt tõusnud. Lisaks tiigritele ja ninasarvikutele leiab pargist ka leoparde, elevante, ahve ja üle 450 erineva linnuliigi.

Saabumisel seate end hotelli sisse, naudite lõunasööki ning suundute seejärel Tharu külla. Tegemist on Terai hõimu koduga, mis on tuntud oma eripärase arhitektuuri poolest. Õhtusöök hotellis.

4. PÄEV. CHITWANI RAHVUSPARK
Päev algab varahommikuse linnusafariga. Üle 450 erineva linnuliigi ärkab koos teiega ning pakub nii silmailu kui ka fotovõimalusi. Peale lindude vaatlemist suundute tagasi hotelli, kus teid ootab hommikusöök.

Edasi on teil võimalus hotellis lõõgastuda või mõnel aktiviteedil osaleda - näiteks kanuumatkal.
Õhtusöök hotellis.

Nepaal, Baltic Tours, Aasia, seiklusreis, eksootikareis, kaugreis, puhkusereis, hobireis, spordireis, talvepuhkus, suvepuhkus

5. PÄEV. POHKARA
Suundute Pokhara orgu, mis on tuntud lopsaka looduse, kõrgete mäetippude ja sillerdavate järvede poolest.
Saabumisel seate end hotellis sisse ning suundute seejärel paadisõidule Phewa järvel. Phewa järv on üks kaunemaid paikasid piirkonnas. Järve pinnalt peegeldavad tagasi Annapurna mäetipud ja keset järve asuval saarel seisab julgelt iidne tempel.

6. PÄEV. POKHARA
Ärkate enne päikesetõusu ning sõidate Sarangkoti, et nautida imekaunist päikesetõusu. 1592 meetri kõrgusel asuv Sarangkot pakub imelisi vaateid ümbritsevatele mäetippudele ja loodusele. 

Kui päike on tervitatud, suundute tagasi hotelli hommikusöögile.

Edasi ootavad teid kosed, koopad ja templid. Külastate järsku ja võimsat Devi koske, 599 aasta vanust Gupteshwori koobast ja Bindabasini templit.

7. PÄEV. KATHMANDU
On aeg suunduda tagasi Kathmandusse.
Saabumisel seate end viimaseks ööks hotellis sisse. Ülejäänud päev ja õhtu on vaba omal käel linnaga tutvumiseks ja suveniiride ostmiseks.

8. PÄEV. RINGREISI LÕPP
Hommikusöök hotellis, transfeer lennujaama vastavalt individuaalsele reisikavale.

Meie kohalik partner jätab endale õiguse reisikavas muudatusi teha, kui sellest vajadus peaks tekkima. Ilmast, turvalisusest või muudest ettenägematutest asjaoludest tulenevad muudatused on lõplikud ning ei kuulu kliendi poolt vaidlustamisele.Viimati uuendatud 28. september 2017
 
Kuumad pakkumised