Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Reisipakett
 • Jaga:
 • Saada sõbrale

Imelised avastused, 8 päeva

 

1. päev / saabumine Kuala Lumpuri
Saabumisel tervitab kohalik esindaja ja Kuala Lumpuri avastamine võib alata. Ekskursioon algab peatusega Independence Square'il, mis oli kunagi Briti paraadide ja kriketi toimumiskohaks. Samuti on võimalik teada saada ühefaasilise mughal stiili ehituse kohta, kuulsaim on sultan Abdul Samadi hoone. Hiljem sõidetakse vanasse raudteejaama ning on võimalik pilti teha Petronas Twin Towers'i juures. Külastatakse Batu koopaid, kus on kuulus lubjakivist tempel ning maailma pikim kuju hindu jumalusest Muruganist.  Edasi liigutakse Kuningliku  Selangor Pewter külastuskeskuse poole, kus on võimalik külastada  muuseumi. Tehases tehtaval ekskursioonil näidatakse erinevaid tinasulami valmistamise protsesse – valamist, lihvimist, jootmist, graveerimist jpm. Samuti on võimalik näha  Selberan’i ehete valmistamise keerukust. Peale ekskursiooni minnakse hotelli Anggun Boutique.

2. päev / Kuala Lumpur
Hommikusöök hotellis. Järgnev 4-tunnine ekskursioon rõhutab linna vana ja uut poolt, mis teeb selle eriti elavaks. Alustatakse rongisõiduga linnast Masjid Jamek'i, kus kohtuvad kaks jõge ning kust algas Kuala Lumpuri asustamine. Sealt edasi liigutakse jalutuskäigule, kus on võimalik imetleda koloniaalajastu elumaju, minarette, torne ja võlvkaari. Võimalik on maitsta kohalikke toite ja jooke – roti canai (lame leib) ja  teh tarik (vahutav teejook). Teisteks vaatamisväärsusteks on Jalan Masjid India, The Colonial Core, Medan Pasar (vana turuplats), Keskturg, Sin Sze Si Ya tempel (ehitatud Hiina juhi Yap Ah Loy poolt 19. saj.), Sri Maha Mariamman tempel, Hiinalinn ja Chan She Shu Yuen Clan'i Maja. Peale ekskursiooni vaba aeg. Ööbimine Anggun Boutique hotellis.

3. päev / Kuala Lumpur, Ipoh, Penang
Peale hommikusööki hotellis sõit Penangi poole. See ekskursioon on spetsiaalselt mõeldud neile, kel võimalus vaid ühe päeva jooksul avastada Ipohi ilu. Kinta jõgi poolitab Ipohi vanalinna linna uuest osast. Vanalinn demonstreerib linna ajalugu oma koloniaalehitiste ja aeglaselt hääbuvate vanade traditsioonidega. Linna uus osa aga märgib Ipohi modernseid arenguid. Ekskursioonil külastatakse koopatempleid, mošeed, raudteejaama, rotangpalmist valmistatud toodete poodi, Little India't. Lõunaks serveeritakse kuulsat kana riisiga. Pealelõunal jätkatakse ekskursiooniga - Peraki kuningalinn, Ubudiah' mošee, Iskandariah' palee. Seejärel sõit Penangi saarele mööda maailma pikimat silda. Ööbimine hotellis Bayview Georgtown'is. 

   

4. päev / Penang
Peale hommikusööki minnakse hüpnotiseerivale ja põnevale köisraudteesõidule, mis viib Penang'i mäele, kust on imehea vaade Penangi linnale. Hiljem külastatakse suurimat templit Kagu-Aasias, läheduses asuvat kilpkonnade asurkonda, kaluriküla, malai küla ja Madude templit. Ekskursiooni vältel möödutakse kaunitest rannakuurorditest, kohalike puuviljade müügilettidest ja Penangi sillast. Lõunasöök kohalikus restoranis. Peale ekskursiooni sõit hotelli ning õhtusöök. Peale õhtusööki ostlemine kohalikul turul. Ööbimine hotellis Georgetown Bayview.

5. päev / Penang, Kota Kinabalu
Hommikusöök hotellis. Lõunapaiku transfeer Penangi lennujaama Kota Kinabalu lennule. Kohaliku reisisaatja vastuvõtt lennujaamas, transfeer hotelli Jesselton.
 
6. päev / Kota Kinabalu
Peale hommikusööki algab ekskursioon Kinabalu parki, mis hämmastab nii loodushuvilisi, linnuvaatlejaid, matkajaid, mägironijaid kui ka seiklejatest turiste. Tuuril möödutakse pargi kroonjuveelist - Mount Kinabalu'st, lõpututest riisiväljadest ja küladest. Külastatakse ka mägiaeda, kus kasvab üle 20 liigi rododendroneid, ligi 1400 liiki orhideesid, rohkem kui 40 liiki tammepuid ja üle 300 linnuliigi. Lõunasöök Balsami restoranis. Transfeer kuurordi keskusesse, vaba aeg, õhtusöök aurulaeval. Ööbimine hotellis Kinabalu Pine Resort.

7. päev / Sukau 
Peale hommikusööki sõit Sukau poole (ligi 5h). Teel möödutakse Kinabatangani jõest, mis on suuruselt teine Malaisias. Saabumisel check-in Kinabatangan Riverside lodge'is. Peale lõunat jõekruiis Sukau külla, kus on võimalik uudistada metsikut loodust koos selle lindude ja loomadega. Õhtusöök ja ööbimine lodge'is.

8. päev / Sukau, Sandakan
Peale hommikusööki paadisõit Sukau linna. Lõunasöök kohalikus restoranis, seejärel transfeer Sukau lennujaama ja lend tagasi Kota Kinabalu'sse.  

   

Hind: 1170 €


Hinnas sisaldub:

 • majutus kahestes tubades vastavalt programmile 
 • toitlustus vastavalt programmile (hommikusöögid, 6 lõunasööki, 3 õhtusööki)
 • transfeerid ja sõidud programmis kirjeldatud paikadesse olenevalt osalejate arvust kas auto või minibussiga
 • paaditransfeerid
 • köisraudteesõit 
 • inglise keelt kõnelev kohalik reisisaatja
 • programmis märgitud sissepääsupiletid vaatamisväärsustele

 

Lisatasu eest:

 • edasi-tagasi lennupilet Malaisiasse koos maksudega al. 1170 € 
 • kohalikud siselennud 
 • muu toitlustus, mis ei ole programmi märgitud
 • joogid
 • võimalikud lisatasud kõrghooajal
 • reisikindlustus
 • jootraha 

NB! Täpne hind sõltub lennu- ja hotellikohtade saadavusest ja reisikuupäevast. Lõplik hind kinnitatakse broneerimisel.Palun tutvu Baltic Toursi müügitingimustega!
Lisainfo ja tellimine
Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon:
740 0000, 630 0400
Viimati uuendatud 15. juuli 2015
 
Kuumad pakkumised