Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Hea teada
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Hea teada

 

Kui soovite veeta romantilist puhkust kahekesi või koos perega mõne eksootilise saare muinasjutuliselt kaunil rannal, kus kogu aasta vältel on õhutemperatuur 27°C kuni 35°C ning veesoojus 25°C kuni 27°C, siis on Kariibi kuurordid Sandals & Beaches just teile!

Sandals & Beaches kuurordid asuvad kuuel Kariibi mere saarel – Jamaika, Saint Lucia, Antiqua, Bahama, Kuuba ning Turks ja Caico saartel. Kuurortides ei kasutata süsteemi all inclusive, vaid ultra all inclusive. See tähendab esmaklassilist teenindamist, mugavaid hotellitubasid, meelelahutusüritusi, pulmi ja söögikordasid erinevates gurmeerestoranides ja kõikvõimalikke jooke. Külalistele pakutakse spordivõimalusi maismaal ja vees: sukeldumist, allveeujumist, purjetamist, lainelauasõitu, golfi ja tennist. Tagatakse transport lennujaamast hotellini ja tagasi. Ning see kõik kuulub hinna sisse!

Sandals kuurordid sobivad eelkõige paaridele, Beaches kuurordid lastega peredele ning neile, kes reisivad üksi või sõprade seltskonnas.

Juba aastaid on süsteemi „kõik hinna sees” järgi Sandals & Beaches kuurortide hotellid tunnistatud parimateks Kariibi mere piirkonnas. Sandals Royal Bahamian Spa on parim hotell Bahama saartel, Sandals Grande Antigua on saanud tunnustuse kui „kõige romantilisem hotell maailmas”. Peaaegu kõik Sandals & Beaches kuurordid on saanud auhinnad 5 Star Dimond Awards, Green Globe Awards, Gourmet Awards jt.

Sandals & Beaches hotellid jagunevad Classical Collection, mis vastab 4 tärni hotelli tasemele ja Signature Collection, mis vastab Delux või 5 tärni hotelli tasemele. Signature Collection hotellides on kättesaadav ainult Sandals & Beaches hotellivõrgus esindatud puhkekompleks Red Lane Spa erilise Pevonia kosmeetikasarjaga. Valides kõrgema kategooria Concierge numbri, võite nautida eriti eksklusiivset puhkust isikliku hoolitsusega – Professional English Butler.

Olete armunud või mõtlete pulmadele?

„Love Is All You Need!” ehk „Armastus on kõik, mida vajate!” – selline on Sandals & Beaches moto. Sandals & Beaches organiseerib ka pulmatseremooniaid - kui peatute hotellis vähemalt seitse ööd, on see teenus tasuta.

Beaches kuurordid pakuvad ideaalset puhkust lastega peredele!

Lasteklubid Kids Camp, kvalifitseeritud hoidjatega lasteaiad, lasterestoranid, XBOX mängukeskused, veepargid, golf ja sukeldumine kooliealistele lastele, Elmo ja tema toredad sõbrad Sesame Street´ilt.

Stay at 1, Play at 7 or 10! Elades ühes Sandals Jamaika hotellidest, võite külastada ja meelt lahutada seitsmes Sandals või isegi kõigis kümnes Sandals & Beaches hotellikompleksis.

Stay at 1, Play at 3! Ela ühes neist ja lõbutse kõigis kolmes! Selline võimalus on samuti Sandals Antigua või Beaches Jamaika hotellikompleksides.

Otsides vastuvõetavaid alternatiive rikkaliku turismituru pakkumistele, valib Sandals & Beaches külaline eksootika ja mugavuse, täiusliku teenindamise ja romantika. Return guest, külaline, kes tuleb tagasi – selline on Sandals & Beaches põhimõte. Ülejäänu eest hoolitseme meie!

Lisainformatsioon ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon: 630 0400, 740 0000
Viimati uuendatud 30. aprill 2012
 
Kuumad pakkumised