Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Mõnusalt eksootiline ja karge Gröönimaa
 • Jaga:
 • Saada sõbrale

Mõnusalt eksootiline ja karge Gröönimaa

 

See on suurepärane talvepuhkus, kus imetleda virmaliste mängu ning sisemaa mandrijääd Kangerlussuaq'is Gröönimaal!
Lisaks mandrijääle kohtud veel kohevate musksuveistega, saad osa maailma pikimast fjordist ning koged hingematvalt kauneid mägesid. Võta ette retk jäämäe tippu, et vaadata õhtusesse taevasse, kus tantsisklevad virmalised!

Reisid toimuvad: 19.01-24.04.2017

Lennupileti hind: al.240 € /in.
Reisipaketi hind: al. 810 € /in

REISIPROGRAMM

1. päev / Kopenhaagen - Kangerlussuaq

Kopenhaagenist toimub 4-tunnine lend Kangerlussuaqi Air Greenlandiga. Lennuki lähenedes Gröönimaale paistab hiiglaslik jääkõrb ja maandudes tervitab tervitab külalisi karge virgutav külm. Kohalik esindaja aitab sisseregistreerimisel Polar Lodge, hotellist avaneb suurepärane vaade loodusele ning samuti ka järsule Mount Hassel'ile.
Peale hotelli sisseregistreerimist toimub infotund, kus tutvustatakse Kangarlussuaq'i ja ekskursioone, millest on võimalik osa võtta. Hiljem on võimalik osaleda bussiekskursioonil, kus tutvustatakse vana Ameerika õhuväebaasi, piirkonna põnevat ajalugu ning huvitavat loodust.

2. päev / Kangerlussuaq
Piirkond Kangerlussuaq'i ümber on ainus asustatud piirkond Gröönimaa sisemaal. Tänu kontinentaalsele kliimale on ilm stabiilne ning see on ka üks põhjustest, miks ameeriklased valisid selle koha oma õhuväebaasi rajamiseks. Kui piirkonnas ringi käia, on näha mitmeid märke, mis seda aega meenutavad.
Järgmistel päevadel on võimalik ise oma programmi sisustada. Võimalik on osaleda ekskursioonil, kus külastatakse Ice Cap Point'i, mis annab ainulaadse võimaluse seista väga-väga paksul ja vanal jääl.

3. päev / Kangerlussuaq
Järjekordne mitmete võimalustega päev. Kui reis toimub perioodil (jaanuarist aprillini), mil on võimalik koerarakendiga sõita, siis saab osaleda kahetunnisel koerarakendireisil. Sellisel reisil on võimalik sõita üle külmunud fjordi, mis on ainulaadne ja imeline kogemus. Tuleb leida tasakaal, istuda, nautida loodust ja värsket õhku, kandes sooja hülgenahast kasukat ning hoida kaamera läheduses – reisil on mitmeid väga häid võimalusi pildistamiseks. Kui on ostetud ekskursioonipakett, siis on võimalik osta 2 lisatundi ekskursioonile.
Kui reis toimub perioodil (aprill), kus koerarakendiga sõita ei saa, siis on võimalik minna tundrat ja metsikut loodust tutvustavale ekskursioonile. Kangerlussuaq'is on imeline loodus ja see on koduks hiiglaslikele muskusveistele. Suure maastikuautoga sõidetakse tundras ringi ning giid tutvustab piirkonna loodust. Võimalik on kohata muskusveiseid ning õppida nende kohta midagi uut ja põnevat. Muskusveised elavad Kangarlussuaq'i piirkonnas – see, kas neile saab minna lähedale või ainult vaadelda kaugusest, ei ole etteaimatav. Giidil on alati kaasas binoklid ning tänu sellele on võimalus vaadelda muskusveiseid ning ka teisi piirkonnas elavaid loomi. See ekskursioon pakub hea võimaluse uurida Kangerlussuaq'i imelise loodusega.
Kui reis toimub virmaliste hooajal, on võimalik minna ekskursioonile, kus sõidetakse öhe ning oodatakse virmalisi. Roheliste värvide „kardina“ nägemine on unustamatu vaatepilt! Kangerlussuaq on väga hea koht virmaliste jälgimiseks just tänu oma stabiilisetele ilmastikutingimustele.4. päev / Kangerlussuaq
Ekskursioonil külastatakse hiiglaslikku Russeli liustikku, mis on 60 m kõrgune vertikaalne jääst sein – selle nägemine on unustamatu kogemus! Ekskursioonil on  võimalik näha ka muskusveiseid, põhjapõtru ja jäneseid.

5. päev / tagasi Taani
Tagasisõit Kopenhaagenisse, kuhu saabutakse 4-4,5 tunni jooksul.


Lennupileti hinnas sisaldub:

 • lennupilet Tallinn-Kopenhaagen-Tallinn
 • lennujaamamaksud
Paketi hinnas sisaldub:
 • lennupilet Kopenhaagen-Kangerlussuaq-Kopenhaagen
 • lennujaamamaksud
 • programmis ettenähtud transfeerid
 • majutus vastavalt programmile: 4 ööd Polar Lodge'is (vannituba ühiskasutuses)
 • hommikusöögid
 • inglisekeelse reisisaatja teenus kogu programmi vältel


Lisatasu eest:

 • vajadusel ööbimine enne ja/või pärast programmi Kopenhaagenis vastavalt programmi algusele
 • reisikindlustus
  ekskursioonipakett, mis sisaldab:
 • Ice Cap Point
 • Russeli liustik
 • virmaliste vaatlemine Kangerlussuaq'is/ tundra ekskursioon Aprillis
 • Koerarakendiga sõit, võimalik jaanuar- märts
 • Lõuna või õhtusöök
 • Reisikindlustus

 

Kehtivad Greenland- Travel reisitingimused ja Baltic Toursi müügitingimused.

Vastutav reisikorraldaja Greenland- Travel

Lisainfo ja tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon:
740 0000, 630 0400Viimati uuendatud 09. mai 2016
 
Kuumad pakkumised