Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Dominikaani Vabariik
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Paradiisi rannad ootavad

 

Kas Sulle meeldivad ilusad rannad, sõbralikud kohalikud, mõstlikud hinnad ja head hotellid? Lisaks veel suurepärane rumm ja sigarid? Kui vähemalt pooltele küsimustest vastasid jaatavalt, tuleb Sul sel talvel võtta ette reis Dominikaani Vabariiki! Parim aeg reisimiseks on jaanuarist aprillini, mil temperatuur on meie kliimaga harjunud inimesele just täpselt paras, aga samas puudub näiteks Taile iseloomulik tohutu palavus ja niiskus. Dominikaani Vabariik asub Kariibi mere suurimal saarel, koos Haitiga jagavad nad Hispaniola saart. Lisaks rummile ja sigaritele on Dominikaan kuulus ka oma heal tasemel, kuid väga mõistliku hinnaga all inclusive kuurortide poolest.

Millal minna? Jaanuarist märtsini on külastatavuse kõrghooag, juunist novembrini võib esineda orkaane. Aprillis ja maikuus ei ole liiga palju turiste ega esine ka orkaane - ilm on ikka veel soe ning hotellide hinnatase on sel ajal madalaim. Kõrghooajal võib hinnatase olla kohati kaks korda kõrgem.


Näidispakett Punta Canas:
 Punta Cana 10 ööd, 

Lennupileti hind hind al. 1093 €* /in
Majutuse hind al.al. 608 €*/in. kaheses toas

*hind on kehtiv reisimiseks madalhooajal

Baltic Toursi reisiteenuseid on võimalik osta ka LHV järelmaksuga.
Rohkem infot leiab SIIT>>


Hinnas sisaldub:

  • lennupiletid Tallinn - Punta Cana - Tallinn
  • 10 ööd majutust Punta Canas asuvas 4* hotellis, kõik hinnas toitlustusega

NB! Hinnad võivad muutuda ning lõplik hind kinnitatakse broneerimisel. Toodud hotellid on vaid mõned näited meie laiast valikust. Küsi lisa reisikonsultandilt!

 


LEND
Tallinnast on võimalik lennata Dominikaani Vabariiki (Punta Cana, Puerto Plata või Santo Domingo) Lufthansa ja Condoriga läbi Frankfurdi või KLM AirFrance'iga läbi Amsterdami ja Pariisi, või läbi Pariisi Air Baltic, Air FrancegaPAKETIREISID
Pakume ka koostöös Aurinkomatkatega paketireise algusega Helsingist ning koostöös Kuoniga paketireise algusega Londonist.

Üldiselt pole vahet, kas oled seljakotireisija või otsid just luksuslikku kõik hinnas hotelli – Dominikaani Vabariik sobib sihtkohaks igal juhul. Soovitame mitte jääda peatuma ühte sihtkohta, vaid külastada vähemalt kahte piirkonda - nii väldid igavust ja näed selle kauni riigi mitmekülgset palet!

Täpsem riigi- ja viisainfo Välisministeeriumi kodulehel siin>>


Palume tutvuda
Baltic Toursi müügitingimustega!

Lisainfo ning tellimine
Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon:
740 0000, 630 0400
Viimati uuendatud 12. jaanuar 2017
 
Kuumad pakkumised