Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Reisiprogramm
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisiprogramm

 

REISI PROGRAMM

18.03, laupäev. Lend Tallinn-Helsingi-Delhi.

19.03, pühapäev. Old Delhi.
Varahommikul saabumine Delhisse, majutumine hotellis. Paketi hinnas sisaldub lisaöö hotellis, st et hotellitoad saab kätte kohe saabumisel. Hommikusöök hotellis ning vaba aeg reisiväsimusest välja puhkamiseks. Pealelõunal Old Delhi linnaekskursioon. Näeme 17.sajandist pärit India suurimat Jama mošeed, mille ehitamises osales u 5000 töölist ning mis mahutab u 25 000 palvetajat ning 2,4 km pikkuse müüriga ümbritsetud punast liivakivikindlust, mille lasi ehitada Suurmogulite dünastia šahh Jamal. Käime kunagisel mogulite ülikute avenüül Chandni Chowk, millest tänapäeval on kujunenud linna peamine kaubanduspiirkond. Külastame idamaist basaari. Ööbimine hotellis Holiday Inn Majur Vihar ****+.

20.03, esmaspäev. New Delhi.
Peale hommikusööki hotellis läheme taas Delhi linnaekskursioonile, seekord New Delhi linnaossa. Käime lillekujulises Lotuse templis, mis on ühest küljest linna olulisim vaatamisväärsus ning teisalt tähtsaim bahai religiooni pühakoda Indias. Hiigelsuure pühakoja 9 ust viivad saali, mis mahutab u 2500 inimest. Näeme I MS hukkunud 85 000 india sõdurile pühendatud sõjamemoriaali, India Gate'i. Samuti näeme briti koloniaalarhitektuuri tähtsamaid ehitisi: presidendipaleed, parlamendihoonet, Rajpath'i ning sekretariaati. Teeme pildistamispeatuse modernse ja imposantse Laxmi Narayani templi juures, mille lasid ehitada India ärimehed. Pealelõunal võtame suuna Agrale. Teekond 203 km kaugusele kestab olenevalt liiklusoludest u 5-6 tundi. 
Ööbimine Agra hotellis Clarks Shiraz****+.

21.03, teisipäev. Agra.
Peale hommikusööki hotellis läheme vaatame kaht UNESCO maailmapärandi hulka kuuluvat mälestusmärki - India islami ehituskunsti pärli Taj Mahali ning hiigelsuurt Agra kindlust. Mõlemad neist on ehitatud 17. sajandil šahh Jahani valitsusajal, mil mogulite riik oli oma võimsuse tipul. Taj Mahal ehitati šahhi naise mälestuseks. Tegemist on hästisäilinud valgest marmorist hauakambriga, mille ehitamises osales üle 20 000 Pärsia, Türgi, Prantsuse ja Itaalia spetsialisti. Ehitusmaterjalide kohaletoomiseks läks vaja u 1000 elevanti. Taj Mahali valmimiseks kulus ei rohkem ega vähem kui 22 aastat. Siia on tema soovil maetud ka šahh Jahan ise. 
Punasest kivist kõrge Agra kindlus on tegelikult rohkem nagu 2,5 km pikkuse müüriga ümbritsetud linn. Kindlusemüüride vahelt leiame me Khas Mahali ehk erapalee, Sheesh Mahali ehk peegelpalee ning Angri Baghi ehk viinamarja-aia. Kõige muljetavaldavamad kindluse osad on Dewan-e-Am, mille troonil istudes imperaator oma alluvatega suhtles ning Dewan-e-Khas, kus ta välismaiseid kõrgeid külalisi võõrustas. Dewani-e-Khasist viib uks kahekorruselisse paviljoni, kuhu šahh Jahani poeg ta peale troonilt tõukamist vangi pani. Surres oli šahhi viimaseks vaateks Taj Mahal. Mõned hooned on ehitatud puhast marmorist ning kaetud kaunite nikerdustega. Ruumide jahutamiseks voolas seest õõnsates seintes vesi. Fort Agra paviljonidest avaneb vaade Taj Mahalile ning kõrvalsetsevale Yamuna jõele. Pärastlõunal sõidame tagasi Dehlisse. Ööbimine hotellis Holiday Inn New Delhi Aerocity****.

22.03, kolmapäev. Delhi-Port Blair-Cellular Jail.
Peale varajast hommikusööki hotellis sõidame lennujaama ning lendame Andamani saaretele, Port Blairi. Transfeer Port Blairi. Külastame linna peamist vaatamisväärsust, koloniaalvanglat Cellular Jail'i. Ööbimine Port Blairi hotellis Fortune Bay Resort****.

23.03, neljapäev. Port Blair-Havelock-Beach no.7.
Peale varajast hommikusööki suundume sadamasse ning sõidame laevaga Havelocki saarele. Poolepäevane väljasõit saare kauneimasse randa nr.7. Ööbimine hotellis Silver Sands****.

24.03-26.03, reede-pühapäev. Rannapuhkus.
Soovijatel on võimalik lisatasu eest sukelduda, snorkeldada, kalapüügiretkedel osaleda, elevandi seljas ratsutada. Ööbimine hotellis Silver Sands****.

27.03, esmaspäev. Havelock-Port Blair.
Peale hommikusööki hotellis sõidame sadamasse ning suundume tagasi Port Blairi. Vaba pärastlõuna ja ööbimine Port Blairi hotellis Fortune Bay Resort****.

28.03, teisipäev. Port Blair-New Delhi.
Hommikusöök hotellis. Lõuna paiku sõidame Port Blairi lennujaama ning lendame Delhisse. Ööbimine hotellis Holiday Inn New Delhi Aerocity****.

29.03, kolmapäev.
Peale varajast hommikusööki hotellis sõidame lennujama. Kojulend.

AURINKO ESINDAJA SIHTKOHAS

Saabumisjärgselt viib Aurinko reisiesindaja läbi transfeerid ja infotunnid, mille toimumise kellaaja teatab esindaja teile transfeeril. Infotunnis saab teavet nii sihtkoha kui ekskursioonide kohta ning toimub registreerumine lisatasulistele ekskursioonidele. Aurinko esindajaga saab ühendust ka telefoni teel. Esindaja kohaliku mobiiltelefoni numbri avaldame vahetult enne reiside algust.

LENNUD JA LENNUJAAMATRANSFEERID

Lennud Tallinn-Helsingi-Delhi-Helsingi-Tallinn Finnairiga, Delhi-Port Blair siselennuga (kestus u 5 t/suund), Port Blair-Havelock laevaga (kestus u 1 t ja 30 min/suund).

Kuupäev Suund   Väljalend Saabumine
18.03 Tallinn-Helsingi   17:25 18:00
18.03 Helsingi-Delhi   20:20 06:35 (+1)
22.03 Delhi-Port Blair   09:15 14:05
23.03 Port Blair-Havelock 08:15 09:45
27.03 Havelock-Port Blair 10:40 12:10
28.03 Port Blair-Delhi   14:35 19:40
29.03  Delhi-Helsingi    10:30  15:20 
29.03  Helsingi-Tallinn    16:25  17:00 

+1 saabumine järgmisel päeval
Paketi hinnas sisaldub üks lisaöö ning peale 18.03 Helsingi-Delhi lendu saab hotellitoad kätte kohe saabumisel.

Saada päring või broneeri reis lehekülje lõpust!

Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.
Telefon: 
740 0000, 630 0400

Vastutav reisikorraldaja on Aurinko.

Palume tutvuda reisikorraldaja tingimustega  ja Baltic Toursi müügitingimustega.
Viimati uuendatud 04. aprill 2017
 
Kuumad pakkumised