Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV - LEND TALLINN - FRANKFURT - BUENOS AIRES
Kogunemine Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis, kus jagatakse kõikidele reisijatele vajalikud reisidokumendid. Lend Tallinn-Frankfurt ja Frankfurt-Buenos Aires  kell 22:15-08:00 (lennugraafik täpsustamisel). Palume kontrollida reisi väljumise aegu ka vahetult enne reisi!

2. PÄEV - BUENOS AIRES
Saabume Buenos Airesesse. Transfeer hotelli. Hommikusöök ja puhkus kolmel järgneval ööl hotellis Broadway**** või sarnases.
Buenos Aires on Ladina-Ameerika linnadest kõige euroopalikum linn - laiad bulvarid, rohelised pargid, esinduslikud hooned, rikkalik kultuurielu. Buenos Aires on kosmopoliitne ja mitmenäoline metropol, mille elanikke kutsutakse portenodeks - tegemist on 19. sajandi immigrantide järeltulijatega, peamiselt Itaaliast, kes tõid siia oma kultuuritraditsioonid. Pärastlõunal esmatutvus Buenos Airese linnaga. Buenos Airese on üks suurimaid konurbanisatsioone ehk linnaalasid Ladina-Ameerikas, milles on väga erinevaid ja põnevaid piirkondi ning linnakestesi. Külastame Buenos Airese elanike ehk porteñode omapärast nädalalõpu ja puhkuse veetmise piirkonda - Tigre’t ja Parana jõe deltat.

puhkusereis, päikesereis, talvepuhkus, suvepuhkus, Argentina, Argentiina, Lõuna-Ameerika, soodsad puhkusereisid, Baltic Tours, Amazonas
 
3. PÄEV - BUENOS AIRES - PAMPAD
Hommikusöök hotellis. Täna kohtume pampade elanike - gauchodega. Sõidame maapiirkonda, kogeme gauchode traditsioonilist eluviisi, millest on kirjutanud Jose Hernandes oma raamatus „Martin Fierro“. Gauchode elustiil on võrreldav Põhja-Ameerika cowboyde elustiiliga. Pampade pinnas on ideaalne tegelemaks põllumajanduse ning karjakasvatusega. Lõunasöök - tüüpiline Argentina barbeque. Naudime rahvuslikus stiilis muusika- ja tantsushowd, seejärel demonstreerivad gauchod meile oma oskuslikku ratsutamiskunsti.  

4. PÄEV - BUENOS AIRES 
Hommikusöök hotellis. Buenos Airese linna ekskursioon - 9.juuli avenüü, elegantsed Retiro ja Recoleta linnaosad ning Palermo ja 3.veebruari park El Rosedal. Linna ajalooline süda - Monserrat - Mai väljak, katedraal ja Casa Rosada, Avenida de Mayo ja Parlamendihoone - El Congresso. Seejärel külastame kontrastide küllast La Boca’t Caminito tänavaga ja Puerto Madero uut linnaosa. Õhtul soovitame osa võtta suurepärasest tangoshowst (lisatasu eest). Tango sündis 1880 aastatel itaallaste ja hispaanlaste poolt asustatud slummides, kõrgklassi tantsuks muutus tango alles 20. sajandil Pariisis.
 
5. PÄEV - BUENOS AIRES - FOZ DO IGUAZU
Hommikusöök hotellis. Lend Buenos Aires - Foz do Iguazu. 
Iguassu jõgi (tõlkes Suur Vesi) oli pikka aega kohalikele hõimudele pühaks matmispaigaks, valge mees avastas kauni piirkonna 16. sajandil. Külastame Iguassu rahvuspargis koskesid Argentina poolel. Kosed koosnevad 275 väiksemast ja suuremast joast, neist kõrgeim langeb 70 m kõrguselt. Ümbritsevas vihmametsas on üle 2000 liigi taimesid ning mets on koduks ka selle piirkonna tüüpilistele metsloomadele: taapiritele, suurtele sipelgakarudele, möiraahvidele, jaaguaridele, otselottidele ja kaimanitele. Majutus Foz do Iguazus Brasiilia poolel hotellis Viale Cataratas**** või sarnases.
 
6. PÄEV - IGUASSU RAHVUSPARK - RIO DE JANEIRO
Hommikusöök hotellis. Jätkame tutvumist koskedega Brasiilia poolel. Adrenaliini otsijatele soovitame helikopteri sõitu üle koskede ja vihmametsa (lisatasu eest). Teie ees avanev vaatepilt on hämmastav, meeliülendav ning pea kordumatu. Samuti võimalus külastada Aviaariumit, pool looduslikku pargiala, kus saab näha eksootilisi linde, kes Brasiilias ja Lõuna-Ameerikas elavad (lisatasu eest). Aviaarium on Lõuna-Ameerika suurim linnupark. Linde on siin ühtekokku 1020 ja 150 eri liiki. Aviaariumist leiab nii koolibrisid, tuukaneid, sini-aarasid ja vihmametsade hirmu, harpüiasid. Siin saab värvika ülevaate kohalikest kirevatest ja põnevatest sulelistest, keda looduses siiski näeb harva. Elamus on omapärane, kuna lindudega kontakt on vahetu, linnud ei ole puurides vaid lendavad külastajate keskel ringi. 
Lend Rio de Janeirosse. Majutus kolmel järgneval ööl hotellis South American**** või sarnases.

puhkusereis, päikesereis, talvepuhkus, suvepuhkus, Argentina, Argentiina, Lõuna-Ameerika, soodsad puhkusereisid, Baltic Tours, Amazonas
 
7. PÄEV - RIO DE JANEIRO - SUHKRUPEAMÄGI
Hommikusöök hotellis. Rio De Janiero on linn, mis kunagi ei maga. Rio muretus iseloomustab ka linna kuut miljonit elanikku. Sõidame gondliga Suhkrupeamäele, kust avaneb imeilus vaade naaberpiirkondadele – Copacabanale, Ipanemale, Leblonile. Suhkrupeamägi on oma nime saanud omapärase välimuse järgi, mis meenutab traditsioonilist rafineeritud suhkru kuju. Panoraamtuuril näeme Urca elurajooni, Copacabana randa, kuulsat sambakarnevali toimumiskohta Sambodromi, kus igal aastal esineb ligi 90000 muusikut ja tantsijat viieteistkümnest sambakoolist. Vaba aeg.  
Õhtul võimalus osa võtta sambashowst (lisatasu eest). Samba pärineb 19. sajandist ning n-ö originaalset sambat tegelikult ei eksisteerigi. Samba tantsimiseks on niivõrd palju erinevaid võimalusi, et selle kõige esimese samba eristamine on praktiliselt võimatu. Sambaetendus on kindlasti äärmiselt mitmekesine ning huvitav. 

8. PÄEV - VABA PÄEV / soovijatele LAEVAKRUIIS (lisatasu eest)
Hommikusöök hotellis. Vaba päev Rios või võimalus osaleda päevasel ekskursioonil. Võtame ette laevasõidu troopilistel saartel (laevasõidu kestus u 10-16.30).  Ühine lõunasöök saarel (joogid lisatasu eest). Päeva jooksul teeme ujumispeatuse Araca rannas. Päev täis kauneid vaateid ja mõnusat rannapuhkust! Õhtuks naaseme Riosse. 
 
9. PÄEV - RIO DE JANEIRO - MANAUS
Hommikusöök hotellis. Ülevaatlik ekskursioon Rios: 710 m kõrgusel Corcovado mäel asuv Rio sümboliks olev Kristuse kuju on maailma üks enim külastatud monumentidest. Ekskursioon jätkub: katedraalid, rahvusteater, rahvusraamatukogu. Hilisõhtune lend Rio de Janeiro–Manaus. 
Manaus tähendab tõlkes Jumalaema. Kunagisest indiaanlaste külast on kasvanud Amazonase administratiivkeskus, kus elab üle 1,5 miljoni inimese. Manaus on suurepärane alguspunkt Brasiilia loodusega põhjalikumaks tutvumiseks. Majutus Saint Paul või sarnases.

10. PÄEV - HOMMIKUNE MANAUS - AMAZONASE JÕGI
Hommikusöök. Hommikune jalutuskäik Manauses. Lõunane transfeer džunglikülasse bussi ja paadiga. Esmane tutvumine Amazonase jõega. Hilisõhtune paadiretk Amazonase lisajõel kus elab väikesi kaimanipoegi. Õhtusöök. Majutus Amazon Villages või sarnases.

puhkusereis, päikesereis, talvepuhkus, suvepuhkus, Argentina, Argentiina, Lõuna-Ameerika, soodsad puhkusereisid, Baltic Tours, Amazonas
 
11. PÄEV - DZUNGLIPÄEV 
Hommikusöök. Veedame päeva džunglis. Hommikul võtame ette matka, et tutvuda džungli elustiku- taimede ja lindudega. Kartma ei pea, sest tavapäraselt hoiavad kõige ohtlikumad elukad end ka inimeste eest varjul, seega saame rahulikult jalutada läbi džungli ning nautida olustikku. Lõunasöök. Peale lõunat jätkame ümbrusega tutvumist paadiga ja jalgsi. Kohalikult giidilt kuuleme palju huvitavat siinse elu ja aastaringi kohta Amasoonias. Õhtusöök. 

12. PÄEV - MANAUS - SAO PAULO
Hommikusöök. Transfeer Manause lennujaama ja lend Manaus–Sao Paulo. 
Jõuame Brasiilia suurimasse (ca 11 miljonit elanikku) ja ühtlasi ka rikkamasse linna, mida sageli kutsutakse ka Sampaks. Sao Paulo on mitmeski mõttes võrreldav Los Angelesega - ülesehitus on hajuv ning tegemist on etniliselt äärmiselt kirju linnaga. Sao Paulo on pilvelõhkujate linn, mille pilti kuuluvad sagedased liiklusummikud ja muutlik ilm. Majutus Comfort Nova Paulista või sarnases.

13. PÄEV - SAO PAULO - LEND SAO PAULO-FRANKFURT
Hommikusöök. Linnaekskursiooni käigus tutvume metropoli peamiste vaatamisväärsustega - Jaapani kvartal, Se väljak, kesklinn, Higienopolise piirkond, linna finantskeskus Paulista avenüü, jalgpalliväljak, valitsushoone. Transfeer lennujaama. Lend Sao Paulo-Frankfurt.

14. PÄEV - FRANKFURT-TALLINN
Saabumine Frankfurti. Lend Frankfurt-Tallinn. Teretulemast koju!

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.Viimati uuendatud 22. september 2022
 
Kuumad pakkumised