Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. LEND TALLINN - ISTANBUL - DUBAI
Koguneme kell 10:00 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus reisijatele väljastatakse vajalikud reisidokumendid.

Lend Tallinn - Istanbul kell 11:45-16:05 (kohalikud ajad, lend TK1422). Palume kontrollida reisi väljumise kellaaega vahetult enne reisi. Lend Istanbul - Dubai kell 19:35-01:00 (kohalikud ajad, lend TK760). Lennuaeg muutunud 23. detsembril! Transfeer hotelli, majutus järgnevatel öödel hotellis**** (hotellikirjeldus reisikava lõpus).

eksootikareis, seiklusreis, Uus-Meremaa, Aasia, Aafrika, Ameerika, USA, Okeaania, kaugreis, talvereis, suvereis, puhkusereis, päikesereis, kultuurireis, loodusreis, Baltic Tours2. PÄEV. SOOVIJATELE ÕHTUNE DHOW LAEVAKRUIIS
Infotund, mille jooksul meie kogenud giid juhatab Teile kätte parimad söögikohad ja meelelahutuspaigad, annab infot kohalike olude ja lähiümbruse kohta. Õhtul soovijatele lisatasu eest dhow laevakruiis õhtusöögiga.

3. PÄEV. EKSKURSIOON UUES JA VANAS DUBAI, BURJ KHALIFAH PILVELÕHKUJA
Täna tutvume Dubai vana ja uue linnaosaga. Vanalinna keskuseks on Deira, mis on koondunud ümber turu. Dubai uues linnaosas kõrguvad põneva arhitektuuriga pilvelõhkujad. Omaette vaatamisväärsuseks peetakse maailma suurimat Dubai kaubamaja, kust võib leida lausa 1200 erinevat poodi. Pärastlõunal esmatutvus Dubaiga -  Burj Khalifah pilvelõhkuja on maailma kõrgeim hoone olles Dubai uue linnaosa keskuseks. Ehitis on tekitanud maailmas palju uudishimu ning huvi. Majal on 160 korrust, meie sõidame 124. korrusele, kust avaneb imeline vaade tervele linnale (pilet lisatasu eest). Tutvume Dubai vanimate hoonetega Bastakiya kvartalis, mis on oma nime saanud Lõuna-Iraanist Bastakist pärit Pärsia kaupmeeste järgi. Külastame 180 aasta vanust Al Fahidi kindlust, kus hetkel tegutseb Dubai ajaloo muuseum. Võtame ette paadisõidu mööda Dubai jõge traditsioonilise Abra paadiga. Külastame Dubai kuulsaid turge – vürtsiturgu, tekstiili- ning kullaturgu. Vaatame maailma luksuslikumat hotelli Burj Al Arabi.

4. PÄEV. VABA PÄEV
SOOVIJATELE ÕHTUNE SAFARI
Vaba päev Dubai eluoluga tutvumiseks, linnapeal uudistamiseks ning mõnusaks supluseks. Tegevust jagub ka lastega peredele. Näiteks võib külastada teemaparki, veeparki, võtta ette helikopterisõit või külastada delfinaariumit. 

Hotelli juurest alustame sõitu kõrbesse maasturitega, mida juhivad tõelised kõrbemehed  -traditsioonilises beduiinirõivastuses mehed. Pärast esimest fotopeatust alustame tõelist kõrbesafarit -  maasturisõitu luidetel, kus adrenaliini jagub omajagu. Päikeseloojang kõrbes ja edasi laagrisse, kus saame osa tõelisest beduiinieksootikast. Saab vesipiipu proovida, kaamelitega ratsutada, hennamaalingud ja värvikirev etendus nõtkete tantsijataridega ning efektne tuletantsija! Rikkalik buffet-õhtusöök annab suurepärase ülevaate kohalikest toitudest! Omaette elamus on muidugi ka õhtune tagasisõit hotelli läbi tuledest valgustatud suurlinna.  

eksootikareis, seiklusreis, Uus-Meremaa, Aasia, Aafrika, Ameerika, USA, Okeaania, kaugreis, talvereis, suvereis, puhkusereis, päikesereis, kultuurireis, loodusreis, Baltic Tours5. PÄEV. VABA PÄEV 
VÕI EKSKURSIOON MUSANDAMI POOLSAARELE
Vaba päev Dubais puhkamiseks, rannamõnude nautimiseks või sisseostude sooritamiseks. Soovijatele väljasõit   Musandami poolsaarele Omaanis (lisatasu eest). Bussisõidul läbime eksootilised kõrbemaastikud ja näeme teel ka väiksemaid külasid. Dibba Al Byahi kalurikülast alustame kruiisi traditsioonilisel dhow laeval. Musandam tähendab tõlkes fjordide  maa ja tõepoolest siinsed kaljused rannikud on väga vaheldusrikka rannajoonega. Kitsad lahed tungivad sügavale rannakaljude vahele, rannikul otsekui muust maailmast ära lõigatud kalurikülad ja mõnusad liivased rannasopid. Loodus on siin kasin, aga vete ja karmiilmeliste rannikute kontrastid seda muljetavaldavamad. Soovijatel võimalus supelda meres või snorgeldada. Kruiisi hinnas sisaldub lõunasöök. 

6. PÄEV. VABA PÄEV
Hommikusöök. Vaba päev Dubai nautimiseks.

7. PÄEV. ABU DHABI, LEND DUBAI - ISTANBUL 
Suundume Araabia Ühendemiraatide pealinna Abu Dhabisse, mille nimi pärineb legendist, eesti keelde tõlgituna tähendab see gaselli isa. Tõeliselt kaunist, roheliste aedade linna, kutsutakse sageli ka Lähis-Ida Manhattaniks. Kuid moodsate pilvelõhkujate kõrval kõrguvad minaretid. Abu Dhabi on suur emiraat, laiudes lausa 86% terve riigi ulatusest. Ekskursiooni käigus näeme ligi saja kupliga ehitud emiraadi paleed, mida kasutatakse hotellina. Näeme kuulsat Uniooni väljakut, mis on dekoreeritud Ühendemiraatide kommetest lähtuvalt. Võimalusel külastame Sheikh Zayedi nimelist mošeed, mis on maailmas suuruselt kolmas, mahutades 40000 inimest. Ehitusega realiseerus idee maailma ühtsusest, mis väljendub juba materjalide valikus,  kasutusel on marmor, kuld, poolvääriskivid, kristallid ja keraamika (külastusel palume tähelepanu pöörata riietumise nõuetele). Võimalus külastada Louvre muuseumi. Sõidame mööda rannikut ning imetleme kauneid vaateid merele. Külastame traditsioonilist külakest, mis loodi, et kohalikud noored ei unustaks oma päritolu. Ühtlasi avaneb võimalus külastada luksuslikku kaubamaja Abu Dhabi Marina.  

Aeg suunduda lennujaama. Lend Dubai - Istanbul kell 02:40-06:35(kohalikud kellaajad, lennu number TK761).
 
8. PÄEV. LEND ISTANBUL - TALLINN, SAABUMINE TALLINNASSE
Lend Istanbul - Tallinn kell 08:35-10:50 (lend TK1421). Tere tulemast koju!

Vastutav reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 07. jaanuar 2021
 
Kuumad pakkumised