Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Amalfi rannik Itaalias
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Romantiline Amalfi rannik ootab!

 

Amalfi rannik ulatub Napolist lõuna pool Sorrentost kuni Amalfini. Lisaks suurematele linnadele Sorrentole ja Amalfile on terve rannik pikitud suuremate ja väiksemate linnakestega, mil ühiseks jooneks kõrged mäed, mis suubuvad otse sinisesse selgesse vette, ilusad lahesopid ja valged majakesed mägede külgedel. Lähedal on Napoli, Vesuuvi mägi ja Pompeji, Positanost viib laev soovijad Capri saarele. Amalfisse tasub reisida eelkõige maist septembrini, mil rannik on kahtlemata kõige ilusam ja meres saab ujumas käia. Baltic Tours pakub võimalust külastada Amalfi rannikut omal käel majutusega hotellis.

Millal minna? Juunist septmebrini on ilmad kõige soojemad.

Näidis pakkumine:

Lennupiletid Napolisse al. 270 €
Lennupiletid Rooma al. 283 €

Majutus Sorrentos, Village Nettuno 3* al. 248 € /in., kaheses toas
Majutus Sorrentos, Hotell Londra 3* al. 313 € /in., kaheses toas
Majutus Praianos, La Perla 3*  al. 519 € /in., kaheses toas

Hotellide valik on suurem, küsi pakkumist oma lemmik linna

Hind sisaldab:
Majutust 7ööd hommikusöökidega , 1-le inimesele


Lisavõimalused:

  • majutus Roomas
  • ekskursioonid Roomas
  • autorent
  • reisikindlustus


Amalfi rannik
Amalfi rannikul on mitu linna. Üldiselt peab paika reegel, et mida väiksem linn, seda soodsamad hinnad. Näiteks Amalfi linn, mille järgi kogu rannik on oma nime saanud, on üsna kallis koht. Amalfis maabuvad ka suured kruiisilaevad, mis mööda Vahemerd seilavad ja restoranide ning hotellide hinnad on siin kõige kallimad. Praiano on mõnusalt väike ja hubane, lisaks asub seal ka piirkonna kõige ilusam rand. Linnas on olemas kohvikud, restoranid, internetipunkt, rollerirent ja isegi üks ööklubi. Teine linn, kus tasub peatuda, on Positano. Kuid kuna tegemist on Praianost veidi suurema linnaga, kus muuhulgas saavad alguse ka Capri kruiisid, siis annab see hotellide ja rendivillade hinnas kohe ka tunda. Veel asuvad Amalfi rannikul sellised linnakesed nagu Furore, Minori ja Maiori. Merepinnast üsna kõrgel asub ka Ravello, kus saab nautida väga kauneid vaateid rannikule, kuid jalgsi randa minek on Ravellos väga suure kõrguse tõttu komplitseeritud - selleks tuleks kasutada transpordivahendit. Kogu Amalfi rannikul liikudes tuleb aga arvestada, et linnad on ehitatud järskudele mäenõlvadele, seetõttu on linnades tänavateks kitsad trepid ja kaldteed.

Mida ette võtta
Hea võimalus rannikuga tutvumiseks on rentida roller või mootorpaat. Rolleri rent maksab ca 50 eurot päevas ja sellega on hea avastada rannikul asuvaid väikesi linnakesi. Kogu Amalfi ranniku teed on väga kitsad ja kurvilised, seega tuleks rollerit rentides oma sõiduoskustes kindel olla. Paati on võimalik rentida erinevatest randadest. Praiano rannas maksab 40 hobujõuga korraliku väikepaadi rent kaheks tunniks ca 80 eurot. Paati on väga lihtne juhtida, sinna mahub kuni 7 inimest ja see on ideaalne variant sõita mööda rannikut ühest lahesopist teise ja vaadata, milline näeb Amalfi rannik välja mere poolt. Positanost viivad laevad soovijad päevaks Capri saarele. Tunniajase autosõidu kaugusesse jäävad ka Vesuuvi vulkaan ja Pompeji varemed.


Palun tutvu Baltic Toursi müügitingimustega siin>>

Lähem info ja broneerimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast

Telefon: 740 0000, 630 0400
Viimati uuendatud 26. mai 2016
 
Kuumad pakkumised