Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Minipaketid
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Minipaketid

 

Koostöös kohaliku partneriga pakume ainulaadset võimalust kombineerida endale sobiv puhkusereis, mis vastab just Sinu ootustele Lõuna-Aafrika Vabariigist! Eriti sobiv variant neile, kes suure grupiga reisida ei taha, kuid soov kohapeal mõningatest ekskursioonidest osa võtta siiski on. Pakume välja erinevaid  variante, millest võib valida sobivaima või neid omavahel kombineerides koostada endale põhjalik Lõuna-Aafrika Vabariigi pakett. 
Tegemist on ettevalmistatud programmiga, kus liikumisvahendiks on rendiauto ning reis toimub omal käel. Küll aga on broneeritud majutus kogu programmi vältel, samuti saab reisija kaasa voucherid, kaardid ja soovitusliku programmi.
NB! Hind on orienteeruv ühe inimese kohta ning võib muutuda seoses hooaja ning valuutakursi kõikumisega.

Kaplinn, 3 ööd, hind al. 205 €
Pakett majutusega külalistemajas Port View House koos hommikusöökidega, hinnas transfeer lennujaamast külalistemajja, ekskursioonid Table Mountainile ja Kaplinna, samuti päevaekskurioon Cape Pointi.

Veinituur omal käel rendiautoga, 5 ööd al. 240
Lõuna-Aafrika on kuulus oma veinide poolest. Võimalus omal käel avastada erinevaid veinikeldreid Stellenboschi piirkondades. Tuur algab ja lõpeb Kaplinnas. Hinnas 3 ööd majutust Kaplinnas külalistemajas Port View House ja 2 ööd Stellenboschi külalistemajas Knorhoek koos hommikusöökidega, autorent 6 päevaks (VW Polo või sarnane).

Garden Route omal käel rendiautoga, 13 ööd al. 560
Garden Route on maaliline tee mööda Aafrika lõunarannikut. Rendiauto annab vabaduse avastada kaunist loodust, rahvusparke, golfiväljakuid, randasid ning teisi vaatamisväärsusi. Paketti kuulub 4 ööd majutust Kaplinna külalistemajas Port View House, 2 ööd Stellenboschi külalistemajas Knorhoek, 2 ööd Montagus Mimosa Lodge, 2 ööd Oudtshoornis külalistemajas De Zeekoe, 3 ööd Knysnas külalistemajas Cuningham's Island. Autorent (VW Polo või sarnane) 14 päevaks kuulub samuti hinna sisse.   

Entabeni safari, 2 ööd al. 460
Suurepärane võimalus neile, kes soovivad saada osa Aafrikale nii tüüpilisest elamusest – safarist. Paketti kuulub lisaks autorendile safari nii hommikustel kui ka õhtustel aegadel, majutus Wildside Camp'is, toitlustus kolm korda päevas, transfeer lennujaamast.

Rand + safari, 6 ööd al. 1265 
Pakett hõlmab lisaks safarile Thanda pargis ka rannamõnusid Kwazulu Natal rannal. Hinnas sisaldub lisaks igapäevastele safaridele 3 ööd majutust Thanda telklaagris, 3 ööd Rocktail Bech Camp'is, toitlustus kolm korda päevas, transfeerid.
 
Johannesburg, 2 ööd al. 255 €
Paketis sisaldub 2 ööd majutust hotellis Garden Court Sandton City koos hommikusöökidega, lennujaamatransfeerid, põnev ekskursioon Gold Reef Citysse, Sowetosse ja apartheidi muuseumisse.

Madikwe rahvuspark, 2 ööd al. 695 €
Pakett algab ja lõppeb Johannesburgis. Madikwe asub Johannesburgist 4-tunnise autosõidu kaugusel. Väljasõitudel on siin võimalik kohata Aafrika suurt viisikut, gepardeid ja teisi arvukaid linnu- ja loomaliike. Paketti kuulub edasi-tagasi transfeer Johannesburgist Madikwesse, majutus Madikwe River Lodge'is, toitlustus kolm korda päevas, väljasõidud rahvusparki.

Panorama Route & safari Krugeri rahvuspargis, 4 ööd al. 570 €
Kulgedes läbi mägismaa on Panorama Route üks ilusamaid reisisihtkohti Lõuna-Aafrikas. Kindlasti tasub külastada Blyde River kanjonit, ajaloolist kaevanduskeskust Pilgrim's Rest ning vaadelda maalilist loodust väikese Sabie linna ümbruses. Krugeri looduskaitseala suurus on 18 989 km2. See on nii suur, et põhjalikuks läbimiseks läheks vähemalt kolm päeva. Rahvuspargis on 336 liiki puid, seal elab 49 liiki kalu, 34 liiki kahepaikseid, 114 liiki roomajaid, 507 liiki linde ja 147 liiki imetajaid. Suurimaks vaatamisväärsuseks peetakse “suurt viisikut”: lõvi, leopard, elevant, pühvel ja ninasarvik. Hinnas sisaldub autorent 5 päevaks (VW Polo või sarnane), üks öö majutust Panorama Route'il hotellis Misty Mountain koos hommikusöögiga, 3 ööd Simbavati River Lodge'is täispansioni ja rahvuspargi külastusega 4 päevaks.

Luksusliku rongiga Pretoriast Victoria joani, 2 ööd al. 1080 €
Kolmepäevasesse programmi kuulub 2 ööd majutust luksuslikuk Rovos Raili rongil koos toitlustuse, jookide ja ekskursioonidega.Tingimused:

  • hinnad kehtivad ööbimisega kaheses toas 01.05-30.09.2014; kõrghooajahinnad on pisut kõrgemad
  • reisi ostmisel palume tutvuda Baltic Toursi üldtingimuste ja pakettreiside tingimustega
  • viisatingimused Eesti Välisministeeriumi kodulehel siin>>
  • palume enne reisi tutvuda Terviseameti soovitustega reisimiseks välismaale siin>>

Lisainfo ja tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon:
740 0000, 630 0400
Viimati uuendatud 31. märts 2014
 
Kuumad pakkumised