Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Keenia & Tansaania
 • Jaga:
 • Saada sõbrale

Keenia & Tansaania

 

Keenia on Aafrika riikidest külastatavuse poolest üks populaarsemaid, eelkõige armastatud kaunite rahvusparkide, lõputute lopsakate tasandike ja metsiku looduse tõttu. Keenia asub ekvaatoril, naabriteks Somaalia, Etioopia, Sudaan, Uganda ja Tansaania, ning idas piirneb India ookeaniga. Tänu oma suurusele pakub Keenia hulgaliselt erinevaid tegevusi ja vaatamisväärsusi.

Tansaania paikneb Aafrika idaosas, ümbritsetud riikidest nagu Keenia, Uganda, Rwanda, Burundi, Kongo Vabariik, Sambia, Malawi ja Mosambiik. Ka Tansaania piirneb idast India ookeaniga. Dodoma on riigi pealinnaks 1996.aastast, kuigi endine pealinn Dar es Salaam on jätkuvalt Tansaania äriliseks keskuseks.  

Need kaks Aafrika riiki pakuvad tõeliselt meeldejäävaid elamusi sellel 10-päevasel reisil. Programmi kuuluvad Arusha, Serengeti rahvuspark, Ngorongoro kraater, Zanzibari saar, Stone Town, India ookeani kaunid rannad.

Hind al. 1699 € /in. majutusega telklaagris
Hind al. 1749 € /in. majutusega en-suite toas (enamuses vannitoaga toad)


PROGRAMM
1. päev / Nairobi-Arusha
Lahkumine Keenia pealinnast Nairobist ning sõit üle piiri Tansaaniasse. Peatus Arushas, et külastada kohalikku Maasai Mara muuseumi ja madude parki (lisatasu eest). Pärastlõunal ettevalmistused ekskursiooni jaoks, mis viib Serengeti Rahvusparki ja Ngorongoro kraatri juurde (lisatasu eest).
Vahemaa: ± 295 km

2. päev / Arusha-Serengeti Rahvuspark, Ngorongoro ekskursioon
Hommikul algab sõit Serengeti poole. Järgneval kolmel päeval matk Serengeti Rahvusparki ja Ngorongoro kraatri juurde. See piirkond on tihedalt erinevate Aafrika loomade poolt asustatud. Esimesel päeval Arushast Ngorongorosse on võimalik külastada Oldupai kuristikku ja muuseumi. Ekskursioon Serengetis toimub avatud maastikuautodega (lisatasu eest). 
Kaasa soovitame võtta: vahetusriided, binokkel, fotokaamera, soojad riided, putukatõrjevahend, mõned dollarid jootraha jätmiseks, külmad joogid, magamiskott.
Vahemaa: ± 260 km

3. päev / Serengeti ja Ngorongoro ekskursioon
Terve päev Serengetis safaril. Teekond sõltub loomade teekonnast ja võimalusest neid vaadelda.

4. päev / Serengeti ja Ngorongoro ekskursioon
Õpitakse tundma Serengetit ja liigutakse edasi Ngorongoro kraatri juurde. Sõit kraatri põhja, kus püütakse näha võimalikult palju erinevaid loomaliike. Päevakava Serengeti ekskursioonil on paindlik ning seetõttu on meeldejääv kogemus kindlustatud!

5. päev / Serengeti Rahvuspark-Arusha
Arushas on võimalik jagada kogemusi ja lugusid erinevatest safaril nähtud loomadest.
Vahemaa: ± 260 km

6. päev / Arusha-Lushoto
Lushoto on piirkonna üks olulisemaid linnu Usambra mägedes, sest asub ranniku ja rahvusparkide vahel. Usambra mägedes on võimalik näha ka looduslikku säntpooliat, mida mujal kasvatatakse potilillena.
Vahemaa: ± 515 km

7. päev / Zanzibar, Stone Town
Pärast varajast äratust sõit Lushotost Dar es Salaami poole, kus kohalik praam viib Stone Towni. Esimene õhtu veedetakse vaadeldes linna unikaalset arhitektuuri ja tutvudes linna ajalooga. Samuti on võimalus uudistada turge, kus kaubeldakse vürtside ja mereandidega.

8. päev / Stone Town-Nunqwi rand
Transfeer saare põhjaossa, kus veedetakse kaks päeva rannal puhates.
Vahemaa: ± 70 km

9. päev / Zanzibar
Päev rannal puhates, soovi korral on võimalus osaleda mitmetel tegevustel. Võimalikud variandid:

 • delfiinidega ujumine
 • vürtsituur 
 • sukeldumine
 • mootorrataste rent

10. päev / Dar es Salaam
Lahkumine Zanzibarist ja Dar es Salaami jõudmine, kus lõppeb ka reis.
Vahemaa: ± 70 km


Hinnas sisaldub:

 • lennupilet Tallinn-Amsterdam-Nairobi, Dar es Salaam-Amsterdam-Tallinn
 • lennujaamamaksud
 • programmis kirjeldatud tegevused ja marsruut, kui ei ole märgitud teisiti
 • inglisekeelne giid-reisijuht
 • toitlustus vastavalt programmile: 8 hommikusööki, 5 lõunasööki, 6 õhtusööki
 • 9 ööd majutust vastavalt paketile telklaagris või en-suite toas

Lisatasu eest:

 • lennujaama transfeerid
 • ööbimine Nairobis enne programmi ja Dar es Salaamis peale programmi
 • Masaai Mara muusem, madude park ning Serengeti 4-päevane ekskursioon 625 €/in.
 • lisaekskursioonid ja -tegevused
 • Keenia viisa
 • Tansaania viisa

Tähelepanu! Pakkumises on antud soodsaim hind, täpne hind sõltub lennukohtade ja majutuse saadavusest ning reisi kuupäevadest. Võib juhtuda, et antud hind ei ole saadaval kõikidel väljumistel. Mida kiiremini meile oma reisisoovi edastad, seda tõenäolisem on, et soodsaim hind on saadaval valitud väljumisel. Lõplik hind kinnitatakse koos broneeringuga.

Garanteeritud väljumised Nairobist toimuvad järgmistel kuupäevadel: 10.05, 17.05, 24.05, 07.06, 21.06, 28.06, 05.07, 19.07, 02.08, 09.08, 16.08, 30.08, 13.09, 20.09, 27.09, 11.10, 25.10, 01.11, 08.11, 22.11, 06.12, 13.12, 20.12
Muude kuupäevade osas võta ühendust reisikonsultandiga!

VIISAINFO:
Keeniasse reisimiseks on vajalik viisa, mida saab taotleda Stockholmis asuvast saatkonnast või osta piirilt riiki sisenedes. Viisa hind saatkonnas on 400 SEK.
Täpsem info viisa vormistamise ja vajalike dokumentide kohta Baltic Toursi kontoritest ja Välisministeeriumi kodulehelt siit>>
Tansaaniasse reisimiseks on Eesti kodanikule vajalik viisa, mida on võimalik taotleda ka piiril. Soovitatav on see siiski taotleda enne reisile asumist läbi saatkonna. Täpsem info Välisministeeriumi kodulehel siin>>
Oluline! Tagamaks Eesti kodanikele konsulaarkaitset välisriikides, soovitab Välisministeeriumi konsulaarosakond kodanikel end registreerida ehk anda teavet enda välisriigis viibimise kohta. Info registreerimise kohta leiate Välisministeeriumi kodulehelt siit>>
Vaktsineerimissoovitused leiab siit>>

Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast

Telefon: 740 0000, 630 0400
Viimati uuendatud 01. juuli 2014
 
Kuumad pakkumised