Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Postkaardilik Lissabon
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Postkaardilik Lissabon

 
Lissabon on üks romantilisemaid, ilusamaid ja armastatumaid linnu Euroopas. See on linn, mis varastab Su südame juba esimesel korral ning meelitab Sind aina tagasi ja tagasi. Olgu Sinu huviks ajalugu, veinikultuur, ostlemine või niisama kitsastel tänavatel seiklemine - Lissabon pakub midagi kõigile. Lühikese rongisõidu kaugusel leiab veelgi kaunimad ja romantilisemad linnakesed Sintra ja Cascais. Veidi kaugemal asub nn "Maailma lõpp" ehk Cabo da Roca.

2018. aasta suvel avab lennufirma airBaltic lennuliini Riiast Lissaboni. Tänu headele ühendustele on see ka meie jaoks ideaalne võimalus Portugali külastamiseks.

EDASI-TAGASI LENNUPILET TALLINNAST LISSABONI al. 339 € / in


4 ÖÖD MAJUTUST LISSABONI KESKLINNA
3* hotelli kaheses toas koos hommikusöökidega al. 137 € / in
4* hotelli kaheses toas koos hommikusöökidega al. 199 € / in
5* hotelli kaheses toas koos hommikusöökidega al. 236 € / in


RIKASTA OMA PUHKUST MÕNE AKTIVITEEDIGA
Lennujaamatransfeer Lissaboni lennujaamast kesklinna 
al. 4,45 € / in / suund

Lissaboni City Card  - tasuta ühistransport, tasuta sissepääs valitud muuseumidesse, tasuta rongisõit Sintrasse ja/või Cascaisse
24h kaart al. 19 € / in
48h kaart al. 32 € / in
72h kaart al. 40 € / in

Ekskursioon Lissaboni ümbruses: Sintra, Cabo da Roca, Cascais, Estoril, kestus 5 h
al. 60 € / in


linnapuhkus, lühipuhkus, linnapakett, hotellipakett, reisipakett, Lissabon, Portugal, Baltic Tourslinnapuhkus, lühipuhkus, linnapakett, hotellipakett, reisipakett, Lissabon, Portugal, Baltic Tourslinnapuhkus, lühipuhkus, linnapakett, hotellipakett, reisipakett, Lissabon, Portugal, Baltic Tours

TINGIMUSED
  • Pakkumises toodud hinnad on näidishinnad ja pidevas muutumises. Hinnad on võetud seisuga 08.05.2018, reisimiseks 2018. aasta augustikuus. Küsi just Sinu eelistustele ja reisikuupäevadele sobivat pakkumist reisikonsultandilt.
  • Pakkumises toodud majutushinnad eeldavad kaht koos reisivat täiskasvanut.
  • Pakkumises toodud lennud on ümberistumisega Riias ning ei sisalda äraantavat pagasit. airBalticu lennud Lissaboni toimuvad perioodil 27.03.-26.10.2018.
  • Pakkumises toodud aktiviteedid toimuvad valitud kuupäevadel ja perioodidel. Küsi just Sinu eelistustele ja reisikuupäevadele sobivat pakkumist reisikonsultandilt.
Lisainfo ja broneerimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon:
 630 0400, 740 0000Viimati uuendatud 13. juuli 2018
 
Kuumad pakkumised