Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Rallisõit: LaitseRallyPark
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Ära rallita tänaval, tee seda Laitse RallyPargis!

 

Pakume erinevaid võimalusi välja elada end Eesti suurimas mootorispordi ja vabaaja keskuses. Rajatud on ainulaadne kooslus tehnikaspordist ja vabaaja veetmisest, lisaks on pakkuda  ka temaatiline ning stiilne seminariruum ja hubane saunamaja koosviibimiseks. Vajadusel on võimalik ka ööbida.


Rallisõit ehtsa ralliauto või bagiga
Sobib kõigile, kes soovivad kihutada ehtsa ralliauto või bagiga võidusõidurajal, tulla võib üksi või korraldada aktiivne firmaüritus. Enne sõitu toimub lühike instruktaaž, vastavalt kokkuleppele korraldatakse võistlus, mis sisaldab eelsõite, võidusõitu ning autasustamist. Paarisrajal sõidavad korraga tavaliselt kaks rallikat ning sõidu kestvus oleneb kliendi soovist.
Raja kate on vastavalt ilmale kruus/asfalt või lume/jäärada ning pikkus 2,3 km. Ralliauto on varustatud turvapuuri, sportistme ja hooajale vastaval rehviga, riietus olgu mugav ja sportlik. Rallisõit  eeldab elementaarset sõiduoskust. Rallisõidu rada asub u. 25 km Tallinna linnapiirist. Avatud kõik päevad aastas!
Sõidumõnu, järsud kurvid, enneolematu adrenaliin- see on elamus, millest on oht sõltuvusse jääda.

Sõit professionaalse piloodi kõrval
Mis tunne on sõita kogenud piloodiga ehtsal ralliteel? Kogu sõitu on võimalus lasta ka filmida, et pärast meenutada atraktiivset sõidukogemust. Sõidetakse ehtsal metsa-ralliteel, pikkusega 3,6- 6 km või Eesti suurimal paarisrajal.
 
Eksklusiivsõit vanaaegse autoga
Erilised sündmused väärivad erilisi sõidukogemusi, luksuslik sõit võib toimuda unikaalse musta Ford T Touring`uga aastast 1923 või 1975-ndal aastal „sündinud” punase Chevrolet Bel Airiga.
Unikaalse vana-autoga sõidetakse Eesti piires kevadest sügiseni ning renditakse koos juhiga.


Vigursõit trikiautoga
Auto eripäraks on soovitud sõidusuunale vastupidiselt keerav rool, sõiduraja saab kombineerida vastavalt seltskonna suurusele ja soovidele. Sõit on äärmiselt naljakas ja lõbus nii juhile kui pealtvaatajatele. Korraldades erinevaid võistlusi trikiautoga, saab läbi huumori tegelikult arendada meeskonnatööd, õppides arvestama  ja usaldama kaaslaste otsuseid.
Trikiautoga  sõitmine sobib suuremate seltskondade puhul suurepäraselt koos rallisõiduga.


ATV sõit lastele
Lapse sünnipäevapeol või firma suvepäeval on hea võimalus pakkuda aktiivset tegevust
pisikestele tehnikahuvilistele kogemustega juhendaja käe all. Lastele vanuses 3-13 pakume sõitmiseks ATV`d. Sõita saab igal aastaajal, rada kohandatakse vastavalt sõitja kogemustele ja kliendi soovidele platsil, motokrossi rajal või metsatukas. Riietus olgu vastavalt ilmastikule (sportlik riietus, kinnised jalanõud, kindad kindlasti kätte, kiiver ja kaitsmed on korraldaja poolt).


Toreda rallisõidu saad kinkida ka kinkekaardina mõne tähtpäeva puhul!

Vastutav teenusepakkuja Laitse RallyPark.

Tellimine Baltic Toursi müügiosakonnast, tel: 630 0400 ja 740 0000.
Viimati uuendatud 29. november 2011
 
Kuumad pakkumised