Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Toitlustus

 

Hea teada

Majutusteenusega kaasnevat toitlustust defineeritakse üldjuhul järgnevalt:

  • Ainult majutus (Room Only) - hind sisaldab vaid majutust ning kõik söögid tuleb juurde osta lisatasu eest. Olenevalt hotellist võib toas olla kööginurk ja võimalus ise toitu valmistada.

  • Majutus ja hommikusöök (Bed and Breakfast) - hind sisaldab majutust ning hommikusööki. Hommikusöögi valik ning rikkalikkus võivad erinevates riikides ning hotellides suuresti varieeruda. Enamasti pakutakse hommikusööki rootsi lauas ja söögi juurde kuulub kohv, tee, vesi, üldjuhul ka mahl.

  • Poolpansion (Half Board) - hinnas on majutus ja kaks söögikorda päevas (tavaliselt hommiku- ja õhtusöök, üldjuhul rootsi lauas). Lõuna- ja õhtusöögi ajal on kõik joogid enamasti lisatasu eest.

  • Täispansion (Full Board) - hinnas on majutus ja kolm söögikorda päevas (hommiku-, lõuna- ja õhtusöök, üldjuhul rootsi lauas). Lõuna- ja õhtusöögi ajal on kõik joogid enamasti lisatasu eest.

  • Kõik hinnas (All Inclusive) - hinnas on kolm toidukorda päevas, vahepalad toidukordade vahel, kohalikku päritoluga alkohoolsed- ja karastusjoogid. Hotelli administratsioon määrab, millistes hotelli baarides saab tasuta alkohoolseid jooke. Enamikes hotellides tuleb kohvi, jäätise ja värskelt pressitud mahla eest lisatasu maksta. Hotell määrab kellaajad, mil „kõik hinnas“ teenus kehtib, väljaspool seda aega on baarides joogid tasulised. Jooke serveeritakse eranditult ainult klaasides ning tihti tuleb ka purgijookide eest eraldi maksta. Lisaks võib hotell pakkuda tasuta sportimisvõimalusi või muid täiendavaid lisateenuseid.

  • Vägagi kõik hinnas (Ultra All Inclusive) - hinnas on kolm toidukorda päevas, vahepalad toidukordade vahel, nii kohaliku kui ka välismaise päritoluga alkohoolsed- ja karastusjoogid. Kallimad veinid ja margikonjakid võivad olla lisatasu eest. Hotelli administratsioon määrab, millistes hotelli baarides saab tasuta alkohoolseid jooke. Enamikes hotellides tuleb kohvi, jäätise ja värskelt pressitud mahla eest lisatasu maksta. Hotell määrab kellaajad, mil „vägagi kõik hinnas“ teenus kehtib, väljaspool seda aega on baarides joogid tasulised. Jooke serveeritakse eranditult ainult klaasides ning tihti tuleb ka purgijookide eest eraldi maksta. Lisaks võib hotell pakkuda tasuta sportimisvõimalusi või muid täiendavaid lisateenuseid.


Soovitame alati küsida reisi tellimisel klienditeenindajalt üle täpsed majutus- ja toitlustusliigi tingimused teie poolt valitud hotellis. Üldjuhul toimub sihtkohas infotund, kus jagatakse klientidele vajalikku informatsiooni.Viimati uuendatud 22. august 2011
 
Kuumad pakkumised