Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v

Tööpakkumine reisikonsultandile
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Baltic Tours on 30 aastase kogemusega Eesti tipptegijate hulka kuuluv reisibüroo. Meie klientideks on nii Eesti kui välismaised ettevõtted, Eesti riigiasutused kui ka puhkusereisidele sõitvad eraisikud. Oma klientidele pakume nende vajadustele vastavaid terviklahendusi, võimaldades keskenduda neil peamisele - oma ärile või puhkusele. Meie meeskonda kuuluvad oma ala tundvad, rõõmsameelsed, avatud ja kliente armastavad inimesed. Meie koostööpartneriteks on hoolikalt valitud partnerite võrgustik.

TÖÖÜLESANDED

  • Klientide nõustamine
  • Broneeringute tegemine
  • Müügipakkumiste tegemine
  • Arveldamine klientidega

NÕUDMISED KANDIDAADILE

  • Kõrgharidus turismi või majanduse valdkonnas
  • Eelnev töökogemus reisikonsultandina (soovitavalt IATA reisibüroos)
  • Väga hea eesti ja inglise keel kõnes ja kirjas
  • Lisaks tavaprogrammidele erinevate broneerimissüsteemide tundmine
  • Kliendile suunatus ja probleemide lahendamise oskus
  • Paindlikkus ja kohanemisvõime
  • Kogemus pingelises situatsioonis toimetulekuga
  • Vastutustundlikkus

KASUKS TULEB

  • Hea arvutioskus ja matemaatiline taip
  • Hea vene keele oskus

OMALT POOLT PAKUME

  • Töötamist pikaaegse kogemusega usaldusväärses tuntud kaubamärgiga ettevõttes
  • Nooruslikku ja rõõmsameelset meeskonda
  • Erialaseid koolitusi
  • Tervise-ja sporditoetust
  • Valdkonnapõhiseid soodustusi reisimiseks

LISAINFORMATSIOON

  • Palume kandideerida kandidaatidel, kes vastavad esitatud nõuetele!

Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik

NB! Baltic Tours tänab kõiki kandideerijaid ning võtab ühendust sobivate kandidaatidega.
Saada CV koos kaaskirjaga

Lisainformatsioon telefonil: 6300 412, kontaktisik Margit Lõiv, Müügijuht

Viimati uuendatud 28. veebruar 2019

Kuumad pakkumised