Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
EV100: Talgureis Arvo Pärdi keskusesse
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

EV100: Talgureis Arvo Pärdi keskusesse

 
Baltic Toursi kingitus EV 100 sünnipäevaks sai teoks 12. mail, kui toimus meie korraldatud talgureis Arvo Pärdi Keskusesse Laulasmaal. Korrastasime keskuse ümber asuvat Kellasalu metsatukka, mis on üks Arvo Pärdi lemmikuid, külastasime peatselt valmivat keskust ning meie üllatuseks astus keskusest läbi ka maestro ise. 

Elevust jagus kõigile ning meie suureks rõõmuks esitas Arvo Pärt oma imeliselt kõlaval klaveril kuulsa Ukuaru valsi.

Siiras heameel on jagada emotsiooni ning teadmist, et maestro elutöö saab väärika jäädvustuse just Laulasmaal, kuhu külalisi oodatakse alates oktoobrikuust.

Tagasiside osalejatelt:

"Aitäh väga toreda ettevõtmise eest! Tulen teine kordki, kui midagi taolist korraldate ja Arvo Pärdi keskus peaks abi vajama.
Väga ilus ja südamlik oli Arvo Pärdi muusikaline üllatus.
Loodame, et puudele nende uus elupaik sobib!"
- Artur ja Marika - 

"Suured tänud kõigile osapooltele selle erilise ettevõtmise eest, rõõm ja tänutunne on ka meie poolel. Meil on hea meel, et saime oma panuse anda. Sellist reisi võiks korrata :)"
- Kristi ja Indrek - 

"Suur-suur tänu seda toredat talgureisi korraldamast! Olin seal küll sõbranna asendajana, aga nautisin seda ka tema eest. Oleme mõlemad Ellerheinas, kooli kammerkooris jm Pärdi muusikat laulnud ja tõeliselt eriline oli viibida tulevase keskuse maadel, metsas mütata ja muidugi ka maestro klaverimängu lummusesse sattuda. See oli ootamatu ja väga eriline. Reis oli väga hästi korraldatud, tänan väga kõige eest, transport-kindad-vesi-supp olid ettenägelikud ja nauditavad, külaskäik keskusesse veel pilguheit tulevikku."
- Liina - 


Täname meeldiva koostöö eest LuxCharterit ja ajakirja Pööning.

talgureis, arvo pärdi keskus, arvo pärt, baltic tours, ev100

Arvo Pärdi keskuse uus hoone avatakse avalikkusele 2018. aasta sügisel. Keskus asub 35 km kaugusel Tallinnast, Laulasmaa mändide all. Uuri lisa keskuse kohta siit.

Talgureis oli korraldatud Eesti Turismifirmade Liidu (ETFL) korraldatud "ETFL kingib Eesti sünnipäevaks reisielamusi" kampaania raames, kus liidu liikmed panid välja reise ja reisimisega seotud kingitusi. Kokku registreerus Baltic Toursi talgureisile 311 inimest, kellest 12 õnnelikku koos kaaslasega reisile sai.Viimati uuendatud 17. juuli 2018
 
Kuumad pakkumised