Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Baltic Tours kasvatas lennupiletite müüki neljandiku võrra
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Baltic Tours kasvatas lennupiletite müüki neljandiku võrra

 
Baltic Toursi pressiteade
05.02.2014

Lennupiletite müük eksootilistesse paikadesse kasvas enam kui 100%

Baltic Tours, Eesti vanim reisibüroo kasvatas 2013. aastal lennupiletite müüki neljandiku võrra. Müügikasvu toetasid nii lennufirmade sooduspakkumised kui ka võimalus lennata uutesse eksootilistesse sihtkohtadesse.

Amadeus Eesti andmetel kasvas eelmisel aastal lennupiletite müük Eesti turul 11,35%, Baltic Toursi tulemus oli ligi 2 korda turu keskmisest parem.

Margit Lõiv, Baltic Toursi müügijuht: “2013. aasta populaarseimad sihtkohad olid Saksamaa ja Venemaa, kuhu Baltic Toursi pikaajalised kliendid sõidavad regulaarselt ärireisidele. Rohkem kui 100% tõusu täheldati lennupiletite müügis sellistesse eksootilistesse piirkondadesse nagu Jamaika, Filipiinid, Argentiina, Saudi Araabia, Sri Lanka, Malaisia, Tai.”

Lennufirmade sooduskampaaniad suurendavad nii lennupiletite müüki kui ka meelitavad kliente nendesse sihtkohtadesse, mis tavapäraselt ei ole müügihitid. Margit Lõiv meenutab näitena aastatetagust Lufthansa kampaaniat, mil 4000-kroonise lennupiletiga avanes paljudel eestlastel võimalus avastada enda jaoks Lõuna-Ameerikat.

Margit Lõiv räägib, et reisibüroo 25 tegutsemisaasta jooksul on lennupiletite müügis toimunud hulk väga märkimisväärseid muutusi: “Lennufirmad on muutnud märkimisväärselt hinnapoliitikat – varasemalt oli nädalalõppu sisaldav edasi-tagasi pilet soodsam kui kaks ühe suuna piletit ning pileti hind sisaldas nii pagasit kui ka sööki-jooki lennuki pardal. Täna on paljude lennufirmade piletihinnad ühe suuna põhised ning hoolega tuleb järgida pagasi ja toitlustamisega seotud tingimusi, mida tihtipeale pakutakse lisatasu eest. Kadunud on ka hindade kalkuleerimine hinnatabelite järgi ning käsitsi paberpiletite kirjutamine.”

Online piletimüügil ja reisibüroost piletite ostmisel on mõlemal omad plussid, räägib Margit Lõiv. “Online piletiportaal Lennujaam.ee on sobilik palju reisinud ja ise planeerida tahtvale inimesele. Kui marsruut on teada ja ümberistumisi vähe, saab sealt ideaalselt endale sobivad lennud välja valida. Kui tahetakse aga planeerida pikemat reisi, rohkemate ümberistumiste või peatustega teel, siis tavaliselt pöördutakse reisikonsultandi poole, kes sobivaima marsruudi välja käib ja erinevad kombinatsioonid kokku paneb.“

Tänavu 25 aastaseks saav Baltic Tours on üks vanimaid reisibüroosid Eestis, pakkudes oma klientidele terviklikku reisikorraldusteenust: teenusepaketti kuuluvad nii otsene reisivahendus (äri- ja puhkusereisid, konverentsipaketid ja hobireisid, lennu- ja laevapiletid, majutus) kui ka muud reisimisega seotud teenused (kindlustus, autorent, viisateenused jpm). Baltic Tours on Rahvusvahelise Õhutranspordi Assotsiatsiooni (IATA) liige, Eesti Turismifirmade Liidu (ETFL) põhiliige, MTÜ Eesti Konverentsibüroo asutajaliige.

Lisainfo: Margit Lõiv, Baltic Toursi müügijuht +372 630 0412 e-post:Viimati uuendatud 14. veebruar 2014
 
Kuumad pakkumised