Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
„Soovime arendada hotelli kaasaegseks ja innovaatiliseks puhke- ja meelelahutuskeskuseks, mis pakub eredaid elamusi erinevatel
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Pirita Spa Hotell saab uue nime

 
Hiljuti omanikku vahetanud ning uue hotellioperaatori BRE Hotels OÜ hallatavaks saav Pirita Spa Hotel vahetab alates 16. novembrist lisaks operaatorile ka nime. Uueks nimeks saab Pirita Marina Hotel & SPA.

BRE Hotels OÜ müügi- ja turundusdirektori Tõnu Steinbergi sõnul käib aktiivne ettevalmistav töö, kaardistatakse arenguvõimalusi ning toimuvad läbirääkimised partnerite ja sisekujundajatega.

„Soovime arendada hotelli kaasaegseks ja innovaatiliseks puhke- ja meelelahutuskeskuseks, mis pakub eredaid elamusi erinevatele vanuse- ja huvigruppidele," ütles BRE Hotels OÜ müügi- ja turundusdirektor Tõnu Steinberg, kellel on muuhulgas eelnev kogemus samas hotellis aastatest 2002-2008.

„Soovime uue nime ja visuaalse identiteediga rõhutada ja väärtustada hotelli mereäärset asukohta jahisadama kõrval. Pirita Marina Hotel & SPA eesmärk on saada Tallinna külastavate perede esimeseks hotellivalikuks ning pakkuda kohalikele peredele nauditavat kvaliteetaega. Seoses üleminekuga loodame klientide ja partnerite mõistvale suhtumisele," ütles Steinberg.

Täna on hotellis 267 numbrituba, restoran Regatta, Seaside lounge, lobby-baar ja spordikeskus, lisateenustena pakutakse ravi- ja heaolupakette. 2017. aastal võõrustati üle 90 000 külalise, kellest enamik saabus Eestist, Soomest, Venemaalt, Lätist, Leedust ja Saksamaalt.

Hoone ehitati 1980. aasta olümpiamängude purjeregatiks ning esimesi külalisi võõrustati eelolümpia ajal toimunud Balti Regatil. Steinbergi sõnul väärtustatakse hoone asukohta ja ajalugu, arhitektuurilist olemust ja traditsioone, sidudes selle nii Eesti spordi- kui ka meresõiduajalooga. Hotellis säilitatakse ja arendatakse olemasolevaid põhiteenuseid, lisades sinna parimaid innovaatilisi lahendusi ja kaasates eesmärkidega haakuvaid partnereid. Viimati uuendatud 05. oktoober 2018
 
Kuumad pakkumised