Külasta meid Facebookis Jälgi meid Twitteris Liitu uudiskirjaga
Otsi_v
 
Seminar hotellis Palace
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Seminar hotellis Palace

 
1937. aasta 16. jaanuaril avatud hotell on Tallinna esimene, spetsiaalselt hotelliks ehitatud hoone ning on Eestis seni järjepanu tegutsevatest hotellidest üks vanemaid. Peale täielikku renoveerimist on Palace olnud Eesti parim hotell ning tunnustatud esikohaga Tripadvisori ja Worls Travel Awards edetabelis 2016 ja 2017.

ERIPAKKUMINE PALACE HOTELLIS:
  • Tellides lõuna ja kohvipausi vähemalt 180 € eest, saab kuni 3-tunnise Galerii seminariruumi kasutuse TASUTA!
  • Tellides lõuna ja kohvipausi vähemalt 330 € eest, saab päevase Galerii seminariruumi kasutuse TASUTA!
Galerii Privaatruum mahutab kuni 18 külalist ja hinnas sisaldub: kannuvesi, pabertahvel, traadita internetiühendus, tv-ekraan, märkmepaberid, pliiatsid ja WiFi. Galerii seintel ripuvad Konrad Mägi maalide reproduktsioonid, seal pakutakse ka hommikusööki. Galerii privaatruum on hommikusöögi saalist klaasustega eraldatav osa, mis sobib väiksemate seminaride, koosolekute ja privaatsete lõunate ning õhtusöökide korraldamiseks.
Hotellis on lisaks hotelli rajaja auks nimetatud kuni 75 inimest mahutav tippvarustusega konverentsisaal Mühlberg. Küsi eraldi pakkumist!

TINGIMUSED
  • Pakkumine kehtib vaid uutele tellimustele kasutamiseks kuni 31.03.2018;
  • Galerii Privaatruum on broneeritav alates kl. 12:00-st, varasemal kellaajal koos hommikusöögiga erikokkuleppel vastavalt hotelli täituvusele.
Küsi oma ettevõttele sobivat pakkumist Baltic Toursi reisikonsultandilt.

Telefon: 740 0000; 630 0400Viimati uuendatud 22. jaanuar 2018
 
Kuumad pakkumised